Sičionių kaimo gyventojus gąsdino serganti lapė

 Sičionių kaimo gyventojus gąsdino serganti lapė

Nedidelio Kėdainių rajono Pelėdnagių seniūnijos Sičionių kaimo gyventojus pastarąsias kelias savaites gąsdino ir į kiemus įžūliai lindo serganti lapė. Vietos gyventojai neapsikentė ir kreipėsi į medžiotojus. Šie po kiek ilgiau nei savaitę trukusios medžioklės lapę sumedžiojo.

Elgėsi keistai

Pirmasis keistą lapę kieme pastebėjo vietos gyventojas Arūnas Butėnis. Vyriškis sunerimo, mat gyvūnas elgėsi ne taip, kaip įprasta. Jis nedelsiant kreipėsi į medžiotojus.

„Jau kurį laiką į Sičionių kaimą ateina ir šmirinėja lapė. Drąsiai dienos metu slampinėja po kaimą, galimai kontaktuoja su šunimis bei katėmis.

Bėda ta, kad ji yra trimis kojomis einanti, visa nušiurusi, niežuota ir, galbūt, pasiutusi. Susisiekėme su vietiniais medžiotojais, bet jie teigė, kad tai ne jų būrelio plotai.

Reikia spręsti problemą. Delsti negalima“, – į Kėdainių rajono medžiotojų ir žvejų draugiją kreipėsi A. Butėnis.

[quote author=“Aut. past.“]Pirmasis keistą lapę kieme pastebėjo vietos gyventojas Arūnas Butėnis. Vyriškis sunerimo, mat lapė elgėsi ne taip, kaip įprasta. Vyriškis nedelsiant kreipėsi į medžiotojus.[/quote]

Pritarė ir kiti

Sičioniškiui A. Butėniui pritarė ir kito šio kaimo gyventojai.

Štai Egija Paškevičienė sakė, kad jai gaila gyvūno, bet kitos išeities nėra, tik jį sumedžioti.

„Žinoma, gyvūnas kankinasi. Jis dažniausiai būna kiemuose. Laukuose lapės nematome.

Nors ji nepuola nei žmonių, nei gyvūnų, bet elgiasi labai drąsiai. Šmirinėja po kiemus. Matosi, kad lapė seniai netekusi kojos, o mūsų kaime ji atsirado per didžiuosius šalčius“, –  papasakojo E. Paškevičienė.

Sumedžiojo ne kaime

Kėdainių medžiotojų ir žvejų draugija sureagavo į žmonių prašymą. Medžiotojai tykojo ir sumedžiojo trikoję, kai ši išėjo iš kaimo.

„Esame dėkingi medžiotojams, kad šie sureagavo į mūsų prašymą. Dabar jaučiamės tikrai saugiau. Ačiū už pagalbą mūsų mažo kaimelio bendruomenei“,  – dėkojo vietos gyventojai.

1 Komentaras

  • Šlykštūs kaimo tamsuoliai

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video