Kaimo seniūnaitis stojo į kovą su sniegu

 Kaimo seniūnaitis stojo į kovą su sniegu

Mažesnes gatveles kaimuose prižiūri vietos seniūnijos. Tačiau šiuo sudėtingu laikotarpiu, kuomet tiek sniego žmonės nematė kone dešimtmetį, seniūnijos nespėja pasirūpinti visų kaimų gatvelėmis, tad šios dažnai tampa neišvažiuojamomis. Džiugu, kad yra žmonių, kurie nelaukia „valdiškos“ technikos ir imasi gatveles valytis patys, tačiau yra ir tokių kaimų, kuriuose į kovą su sniegu stoja vietos ūkininkai, seniūnaičiai, aktyvistai. Vienas iš tokių – Beinaičių kaimo seniūnaitis Tomas Mickevičius.

Padeda bendruomenei

Kėdainių rajono Pelėdnagių seniūnijos Beinaičių kaime gyventojams jau ne pirmus metus pagalbos ranką ištiesia šio kaimo seniūnaitis, ūkininkas T. Mickevičius.

Beinaičių bendruomenė turi traktoriuką, su kuriuo seniūnaitis nuvalo kaimo gatveles be jokio atlygio.

„Nebe pirmi metai nuvalau, tik to sniego ne visais metais būna. Bet kai būna, visada pravažiuoju, pravalau.

Traktoriukas priklauso bendruomenei, tai ir yra naudojamas sniego valymui bei kitiems darbams. Man rūpi Beinaičių kaimas, dėl to ir prisidedu prie kaimo gerovės, kuo tik galiu. Ne tik sniegą nuvalau, bet ir žolę visą vasarą parke šienauju.

Man smagu, kai žmones parašo, paskambina, padėkoja už nuvalyta sniegą“, – šypsosi T. Mickevičius.

Palaiko visa bendruomenė

T. Mickevičių palaiko visa Beinaičių kaimo bendruomenė. Žmonių padėkos tiesiog plūsta šiam aktyviam kraštiečiui.

„Tomas yra geras žmogus, savo krašto patriotas.

Kai prieš keletą metų vyko seniūnaičio rinkimai, visi žmonės balsavo už Tomą. Jie jį puikiai pažįsta. Jis kovoja už savo kaimą, už kaimo žmonių gerovę.

Jis visada padeda, ką reikia padaro, sutvarko. Jis niekada neatsako į pagalbos prašymą – visada ištiesia pagalbos ranką.

Seniūnija tokiam žmogui dėkoja ir juo džiaugiasi – kuo daugiau tokių žmonių kaip Tomas, tai kaime tikrai bus geriau gyventi visiems“, – dėstė Pelėdnagių seniūnas Edvinas Pagirskas.

Stojo už bendruomenės vairo

Beje, reiktų paminėti, kad pernai Tomo žmona Ilona Mickevičienė stojo už Beinaičių kaimo bendruomenės pirmininko vairo. Ji pakeitė ilgametę bendruomenės vadovę Ritą Lankelienę.

Beinaičiuose labai daug aktyvių žmonių, tad kaimas gražėja tiesiog akyse.

Per keletą metų čia sutvarkytas parkas, įrengtas apšvietimas, sutvarkytos žaliosios zonos, atnaujintas paplūdimys, atlikta daug kitų darbų.

Beinaičiai garsėja labai gražiomis tradicijomis, puikiomis šventėmis.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video