Laikinai vadovaus dviem seniūnijoms

 Laikinai vadovaus dviem seniūnijoms

Ilgamečiam Dotnuvos seniūnui Vytautui Grigui tapus Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju, Dotnuvos seniūnija liko be šeimininko. Netrukus Valstybės tarnybos departamente bus paskelbtas konkursas Dotnuvos seniūnijos seniūno pareigoms eiti, tačiau kol Dotnuva sulauks naujo seniūno, praeis ne vienas ir ne du mėnesiai. Kad Dotnuva visą šį laiką neliktų be seniūno, seniūnams vadovaujantis Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius trečiadienį pavedė Krakių seniūnui Ernestui Barčui laikinai eiti ir Dotnuvos seniūno pareigas.

Galvos skausmas – sniegas

Turbūt niekas nedrįs paneigti, kad šiuo metu kaimiškųjų seniūnijų seniūnų pagrindinis darbas ir galvos skausmas – sniegas.

Iki šiol Krakių seniūnijoje tvarkęsis E. Barčas rajono savivaldybės vadovų yra vertinamas gerai. Per metus jis atliko tikrai nemažai darbų, tad Krakės pasikeitė, tačiau pasak savivaldybės vadovų, dar daugiau darbų laukia ateityje, o dabar būtina tvarkytis su šių dienų problemomis.

Krakių seniūnija turi du traktorius, kurie kasdien valo sniegą seniūnijos kaimuose. Dotnuvos seniūnija taip pat turi du traktorius. Jais ir valomi seniūnijų keliai, o kad darbas vyktų sklandžiai, nuo šiol jį ir Dotnuvoje koordinuos laikinasis seniūnas E. Barčas.

Palieka gyventojams

Krakių seniūnas pats savo darbo nevertina, tai jis palieka vietos gyventojams.

Beje, apie kolegą V. Grigą seniūnas atsiliepia tik teigiamai, mat jis buvo ir jo mokytojas, ir patarėjas E. Barčui pradėjus eiti Krakių seniūnijos seniūno pareigas.

„Man šis paskyrimas – naujas karjeros iššūkis. Nuo šiandien vadovauju dviem seniūnijoms. Dvigubai daugiau rūpesčių – dvigubai daugiau profesinės patirties.

Kaip man seksis dirbti dviejų seniūnijų seniūnu, tikrai nevertinsiu, tą padarys gyventojai.

Krakiškiai vertins ar nusileido pakankamai aukštai iškelta seniūnijos veiklos kartelė, o dotnuviškiai įvertins ar man pavyko išlaikyti tą aukšta lygį, kuris liko po tokio aukštos klasės savo darbo žinovo buvusio seniūno Vytauto Grigo“, – „Rinkos aikštei“ komentavo dviejose seniūnijose dabar šeimininkaujantis E. Barčas. 

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video