Bendruomenes kviečia teikti paraiškas: iniciatyvoms skirs 100 tūkst. eurų

 Bendruomenes kviečia teikti paraiškas: iniciatyvoms skirs 100 tūkst. eurų

Kovo 15-ąją startuoja septintus metus vykstantis projektas „Mes – bendruomenė“, skirtas įvairių bendruomenių iniciatyvų įgyvendinimui. 

Projekto metu lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ visos šalies bendruomenes kviečia teikti paraiškas ir savo projektų finansavimui laimėti iki 10 tūkst. eurų, o bendrą fondą sudaro 100 tūkst. eurų: didžiausia suma per visą iniciatyvos istoriją.

„Šie metai ypatingi tuo, jog nusprendėme nesirinkti tikslinės krypties. Tai leis šalies bendruomenėms teikti paraiškas siekiant įgyvendinti būtent tuos projektus, kurie joms svarbiausi. Šis projektas iš tiesų svarbus bendruomenėms: gaunamų paraiškų skaičius kasmet auga. Todėl ir mes, norėdami prisidėti prie svarbių projektų, kasmet didiname iniciatyvos „Mes – bendruomenė“ fondą”, – sako „Maximos“ generalinė direktorė Jolanta Bivainytė.  

„Mes – bendruomenė“ – tai iniciatyvų konkursas, skirtas prisidėti prie visos Lietuvos bendruomenių, kuriant alternatyvias edukacijos, laisvalaikio ir pramogų erdves, didinant neformalaus mokymosi ir užimtumo galimybes bei vystant edukacijos, kultūros, sporto infrastruktūrą.

Teikti savo paraiškas „Mes – bendruomenė“ projektui bendruomenės kviečiamos nuo kovo 15-osios. Programoje gali dalyvauti bendruomenes vienijančios nevyriausybinės ir ne pelno siekiančios organizacijos.

Savivaldybės administracija gali teikti tik vieną paraišką su viena organizacija.

Paraiškų teikimo terminas – mėnuo. Tuomet iš visų paraiškų bus atrinktas sutrumpintas dalyvių sąrašas. Vėliau, po kompetentingos ekspertų komisijos įvertinimų ir balsavimo internete, paaiškės, kurioms idėjoms bus skirtas finansavimas.

Šiemet „Maxima“ iš viso bendruomenių idėjų įgyvendinimui skirs rekordinę sumą pinigų – 100 tūkst. eurų. Kiekviena bendruomenė projekto finansavimui galės gauti iki 10 tūkst. eurų. „Mes – bendruomenė“ programos lėšomis gali būti finansuojama iki 70 proc. visos projekto vertės.

„Laukiame bendruomenių iš visų Lietuvos kampelių paraiškų, ir tikime, kad jas įgyvendinus naudą pajus visi tautiečiai. Tą jau spėjo įrodyti ankstesnių metų projekto „Mes – bendruomenė“ dalyviai, pademonstravę savo brandą, ambicingumą ir kūrybiškumą“, – priduria J. Bivainytė. 

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video