Išbandytas Pelėdnagių stadiono apšvietimas

 Išbandytas Pelėdnagių stadiono apšvietimas

Keletą pastarųjų savaičių Pelėdnagiuose darbavosi elektrikai. Buvo ruošiamasi naujojo ir modernaus Pelėdnagių stadiono apšvietimo įjungimui. Darbai buvo atlikti tinkamai, apšvietimas jau veikia be jokių trikdžių.

Projekto dalis

Modernus Pelėdnagių stadiono ir jo prieigų apšvietimas naujos kartos LED lempomis yra pernai įgyvendinto projekto „Kompleksiškas Pelėdnagių kaimo viešųjų erdvių sutvarkymas“ dalis.

„Tai yra tik pabandymas, kuris pavyko puikiai.

Stadiono prieigas dabar apšviečiame kiekvieną vakarą, tad žmonės čia gali vaikščioti, sportuoti, poilsiauti.

Paties stadiono apšviesti dabar nematome reikalo, nes čia jokios varžybos ar renginiai nevyksta. Manome, kad apšvietimas bus naudingas vasarą, kuomet čia vyks įvairios varžybos, renginiai, koncertai“, – kalbėjo Pelėdnagių seniūnas Edvinas Pagirskas.

Pamėgtas žmonių

Šią žiemą Kėdainių priemiestyje esantys Pelėdnagiai virto tikru traukos centru.

Čia ne tik dieną, bet ir vakarais galima pamatyti dešimtis vaikų ir jų tėvelių, kurie atvyksta papramogauti ne tik iš šio kaimo, bet ir iš Kėdainių.

Pelėdnagių kaime visai neseniai atnaujinta sporto ir poilsio bazė, įrengtas stadionas. Čia dirbtinai supilti kalneliai ypač vilioja mažuosius, kurie išsiilgę sniego pramogų čia dūksta ne tik dienomis, bet ir vėlyvais vakarais.

Įjungė apšvietimą

Pelėdnagių seniūnija, matydama, kad vaikai ir jų tėveliai pasiilgę žiemos pramogų, o darbo metu ne visi gali ir turi galimybę su vaikais išeiti į gamtą, nusprendė vakarais įjunti apšvietimą.

Dabar dirbtiniai Pelėdnagių kalneliai vakarais spindi lempų šviesose, o tai dar labiau masina tiek vaikus, tiek suaugusiuosius apsilankyti šioje atnaujintoje poilsio zonoje. 

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video