Nepaliko mirčiai: gelbėtojai iš šulinio ištraukė bejėgį kačiuką (foto, video)

 Nepaliko mirčiai: gelbėtojai iš šulinio ištraukė bejėgį kačiuką (foto, video)

Trečiadienio rytą kėdainietė Jūratė eidama netoli Josvainių gatvės 25-uoju numeriu pažynmėto namo išgirdo gailų katinėlio miauksėjimą. Jauna moteris suprato, jog katinuką ištiko bėda. Ji ėmė dairytis iš kur sklinda garsas. Netrukus suprato, kad katinas yra įkritęs į šulinį.

Visoms tarnyboms

Jūratė negalėjo palikti katinėlio bėdoje ir ėmė skambinti visoms gyvūnų globos organizacijoms. Nepavykus susisiekti, ji paskambino bendruoju pagalbos numeriu 112. Operatorius liepė palaukti ir pasakė, kad perskambins. Netrukus su Jūrate susisiekė ugniagesiai ir pasitikslino įvykio vietą. Vos po kelių minučių ugniagesių ekipažas jau buvo įvykio vietoje.

Pavyko ištraukti

Ugniagesių komanda netruko katiną išgelbėti. Ugniagesiai atidengė šulinio dangtį ir nusileido į šulinį. Netrukus jie išvydo mažyti, į purvą įklimpusį kačiuką. Jie jį ištraukė ir perdavė Jūratei. Šis visas buvo purvinas ir išalkęs. Moteris kačiuką nedelsiant pamaitino ir įvyniojo į apklotą.

[#gallery=988#]

Padės tarnyba

Netrukus moteris susisiekė su gyvūnų gerovės tarnybos „Pifas“ atstove Kėdainiuose. Ši patikino, kad katinėlį būtinai priglaus, tačiau šiandieną to padaryti negali.

Specialistė paprašė Jūratės bent dieną priglausti kačiuką, kol „Pifas“ jį galės priimti ir ieškos jam naujų šeimininkų.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video