Ar sunku namuose gyventi kartu su gyvūnais?

 Ar sunku namuose gyventi kartu su gyvūnais?

pexels.com nuotr.

Ne tik keturkojai, bet ir kitų genčių mažesnieji mūsų giminaičiai, būdami šalia mūsų, suteikia mums džiaugsmą ir dvasinę ramybę, o kad ir jie jaustųsi gerai šalia mūsų, turime pasirūpinti, kad jiems namuose netrūktų laisvos erdvės ir bendravimo su mumis. Esant geram tarpusavio supratimui, gyvenimas kartu su gyvūnėliais tikrai nėra nemalonus.

Kas padeda palaikyti komfortiškas gyvūnų buvimo šalia šeimininkų sąlygas?

Palaikyti komfortišką gyvūnų buvimą kartu su mumis padeda specialios prekės gyvūnams. O jas pirkėjams siūlo fizinės ir internetinės parduotuvės. Šios paskirties prekės būna gana įvairios. Tai ir maistas, ir guolis ar kitokio tipo mini būstas, pritaikytas konkrečiam gyvūnėliui, ir žaislai, ir pavadėliai, ir kitokie aksesuarai, įvairios dresūros priemonės.

Platus šios rūšies prekių pasirinkimas garantuoja, jog kiekvienam augintiniui, nesvarbu, kas jis bebūtų – ar žuvytės, ar šuo, ar katė, ar sparnuočiai, ar dekoratyviniai graužikai, jo šeimininkas ras tai, ko gyvūnams labiausiai reikia.

Kokią aplinką namuose palaiko šaltakraujai gyvūnėliai?

Žuvytės, anot fengšui specialistų, harmonizuoja namuose esančią energiją, palaiko taikią ir ramią aplinką, kuri namuose esančius žmones nuteikia jaukiam ir dvasiškai šiltam bendravimui. Jeigu kartu su akvariume plaukiojančiomis žuvytėmis namuose laikysite ir vėžliuką, tai dar labiau sustiprins namų gyventojų tarpusavio santarvę.

Ką į namus pritraukia paukščiai ir šunys?

Yra manoma, jog sparnuočiai į namus pritraukia teigiamą energiją. Jie savo klegesiu pripildo namų erdves, išjudina išblėsusią energiją, namiškiams suteikia veržlumą ir judrumą. Tuo tarpu šuo pelnytai yra laikomas geriausiu žmogaus draugu, namų sergėtoju ir gynėju nuo piktavalių. Taip pat nuo senų laikų yra išlikęs įsitikinimas, jog šunys į namus pritraukia turtą ir laimę, kuriuos paskui patys ir saugo.

Ko laukti iš namuose laikomų kačių… ir graužikų?

Katės – tai gyvūnėliai su charakteriu, todėl jos labai sunkiai pasiduoda auklėjamos. Bendravimas su jomis tiesiogiai priklauso nuo paties šeimininko kantrybės ir geranoriškumo. Katė su šuniu vienuose namuose gerai sugyvens tik tada, jei kiekvienas iš jų turės „nuosavą“ teritoriją. Aišku, jei nutarsite namuose auginti graužikų genties atstovus – dekoratyvines pelytės, žiurkėnus ar triušiukus, tada katės teks atsisakyti. Užtat namuose augantys mažamečiai vaikai turės daug džiaugsmo.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video