3 svarbiausios priežastys, kodėl katei labiausiai tinka Super Premium klasės pašaras

 3 svarbiausios priežastys, kodėl katei labiausiai tinka Super Premium klasės pašaras

Paul Hanaoka iliustracija iš Unsplash

Mityba turi didelį poveikį mūsų sveikatai ir bendrai savijautai. Dauguma mūsų stengiasi maitintis kuo sveikiau, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti pasirūpinti savo augintiniais. Natūralu, kačių augintojai tikisi, jog su savo augintine galės praleisti daugybę gražių metų, todėl vertėtų parinkti tokį pašarą, kuris katei ne tik patiktų, bet taip pat ir puikiai tiktų.  Super Premium maistas katėms visada yra geriausias pasirinkimas: netrukus aptarsime pagrindinius šio pašaro privalumus.

Sudėtyje yra daugiau gyvūninės kilmės baltymų

Gyvūninės kilmės baltymai katėms yra tiesiog gyvybiškai būtini. Deja, ekonominės klasės pašare yra visai nedaug mėsos (neretai – vos keli procentai), todėl toks pašaras tikrai negali patenkinti pagrindinių katės mitybos poreikių. Vis dėlto, kas kita, jei katė yra šeriama aukščiausios kokybės Super Premium pašaru: jame yra visų katėms reikalingų maistinių medžiagų, vitaminų ir mineralų, taigi, nebereikia rūpintis maisto papildais ar kitais priedais.

Pašaras kiekvienos katės poreikiams

Natūralu, kad katės yra labai skirtingos, todėl nėra vieno vienintelio pašaro, kuris tiktų visoms katėms be išimties. Šiandien siūlomo Super Premium pašaro asortimentas yra kaip niekad gausus, todėl kiekvienas katės šeimininkas gali parinkti tokį maistą, kuris tiktų būtent jo katės poreikiams. Pavyzdžiui, pašaras gali būti skirtas sterilizuotoms katėms, jautrią virškinimo sistemą turinčioms augintinėms, ir t.t.

Mažesnė pašaro porcija

Kartais kačių augintojus gąsdina tai, kad aukščiausios kokybės pašaras gali būti pernelyg brangus, tačiau nereikėtų pamiršti, kad maistingo pašaro dienos norma yra gerokai mažesnė. Taigi, net ir pirkdami brangiau kainuojantį pašarą tikrai nepermokėsite, nes paprasčiausiai jo bus suvartojama mažiau. Atsižvelkite į tai, kokia yra ant pakuotės nurodyta rekomenduojama paros norma, ir, žinoma, neperšerkite savo augintinės.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video