Geradarės kraštietės įkūrė „Miesto rainiukus“ ir padeda beglobėms katėms

 Geradarės kraštietės įkūrė „Miesto rainiukus“ ir padeda beglobėms katėms

„Miesto rainiukų“ tikslas – pagalba beglobėms katėms, jų populiacijos reguliavimas humaniškais būdais – sterilizuojant ar kastruojant./Organizatorių nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kasmet Kėdainiuose atsiranda gražių iniciatyvų, kurių imasi aktyvūs kraštiečiai. Štai šiais metais įkurta VšĮ „Miesto rainiukai“, kuri rūpinasi beglobėmis miesto katėmis. Susibūrusios geradarės moterys savo pinigėliais padeda gyvūnams, bet joms reikalinga ir kraštiečių pagalba.

Meilė gyvūnams

„Miesto rainiukus“ įkūrė keletas Kėdainių mieste gyvenančių ir dirbančių moterų.

„Rinkos aikštė“ jas pakalbino, tačiau šios teigė, kad geri darbai yra daromi tyliai, tad net savo vardų viešinti nepanoro.

„Mes negalime išgelbėti viso pasaulio, bet galime kažkam pakeisti gyvenimą. Esame grupelė bendraminčių, kuriuos vienija meilė gyvūnams.

Turime savo šeimas, darbus, augintinius, bet negalime atstumti tų, kuriais nėra kam pasirūpinti. Taip atsirado VšĮ „Miesto rainiukai“.

Mūsų tikslas – pagalba beglobėms katėms, jų populiacijos reguliavimas humaniškais būdais –sterilizuojant ar kastruojant“, – taip save pristato aktyvus geradarių būrys.

Organizatorių nuotr.

Daug darbų

Geradarės mieste jau atliko labai daug darbų. Daugiausia darbai atliekami pačių moterų asmeninėmis lėšomis. Įstaiga kol kas patalpų neturi, todėl dauguma kačių globojamos savanorių namuose.

Gyvūnams atliekamos būtinos veterinarinės procedūros, gydymas, vyksta jų socializacija ir ieškoma naujų namų.

„Darbų tiek daug, kad net ne viską galime aprašyti ir pateikti žmonėms, ne viską spėjame parodyti.

Tai kokia nelaimė atsitinka beglobiui, tai randamas sužeistas, įvairių situacijų būna ir mes neliekame abejingos. Kiek galime, tiek padedame“, – kalbėjo „Miesto rainiukus“ įkūrusios moterys.

Geradarės mieste jau atliko labai daug darbų. Daugiausia darbai atliekami pačių moterų asmeninėmis lėšomis. Įstaiga kol kas patalpų neturi, todėl dauguma kačių globojamos savanorių namuose.

Aut. past.

Reikia pagalbos

Pagalbos kartais prireikia ir patiems geradariams, tad moterys kreipiasi į visus geros valios kraštiečius.

„Kad mūsų galimybės būtų didesnės, labai reikalinga visokeriopa parama ir palaikymas. Tik su jūsų pagalba galėsime padėti mūsų „Miesto rainiukams“.

Prašome skirti jiems 1,2% nuo sumokėto Gyventojų pajamų mokesčio (GPM). Jums tai nieko nekainuoja ir užtruksite vos kelias minutes, o „Miesto rainiukams“ kiekvienas paaukotas euras gali pakeisti gyvenimą“, – prašo moterys.

Atsiskaito su žmonėmis

„Miesto rainiukų“ įkūrėjos detaliai atsiskaito su žmonėmis, jos informuoja viešai, kiek ir kokių pinigėlių kam reikia.

Dažnai aukos yra renkamos konkrečiam gyvūnui padėti ar gydyti, pervedant pinigėlius nurodomas net gyvūno vardas.

„Būna, kad turime grąžinti skolas. Būna, kad girdime ir piktų žmonių. Įvairių žmonių yra, bet mes tikime jų gerumu ir jiems dėkojame“, – reziumuoja Kėdainių beglobes kates gelbėjančios moterys.

Paremti organizaciją ir jos veiklą galite kiekvienas iš jūsų.

Paramos gavėjas: VšĮ „Miesto rainiukai“,

a/s LT33 7044 0901 0292 6348,

įmokos kodas 306012261 PayPal

miesto.rainiukai@gmail.com

Paskirtis: parama

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video