Kodėl reikia šunį šerti tik kokybišku maistu?

 Kodėl reikia šunį šerti tik kokybišku maistu?

Ar žinojote, kad šunų ėdalo, kuriuo šeriate savo šunį, kokybė turi įtakos viskam apie juos? Tai tiesa! Jūsų pasirinktas šunų maistas turi įtakos jūsų šuns sotumo lygiui, raumenų būklei, svoriui, energijos lygiui ir bendrai savijautai. Štai kodėl kiekvienam šuns savininkui labai svarbu investuoti į aukštos kokybės šunų maistą! Bet iš ko gaminamas aukštos kokybės šunų maistas? Ir kaip maisto kokybė veikia aukščiau išvardintus dalykus?

Kas yra aukštos kokybės veterinarinis šunų maistas? 

Daugelis iš mūsų žino, kad pigių prekių ženklų šunų maistas, kurį galima rasti pigių prekių parduotuvėse, nėra pats geriausias mūsų šunims… bet kodėl? Atsakymas slypi šių maisto produktų sudedamosiose dalyse. Mažos kainos šunų maistas yra pigus dėl priežasties. Jie naudoja žemos kokybės, pigesnius ingredientus. Šiuose maisto produktuose yra pigių užpildų, tokių kaip grūdai. Užuot vartoję liesus baltymus, jie priklauso nuo neįvardytų mėsos „valgių“. Palyginimui, aukštos kokybės šunų ėdaluose naudojama daugiau sveikų, rūšiai tinkamų ingredientų. 

Kaip atrodo šunų rūšiai tinkamas maistas? 

Jis apima šias charakteristikas: 

  • Visa raumenų mėsa. 
  • Didelis drėgmės kiekis. 
  • Be grūdų. 
  • Žemas krakmolo procentas arba jo nėra. 
  • Gyvūninių riebalų kiekis. 
  • Vaisiai ir daržovės. 

Kokie yra šunų rūšiai tinkamo maisto šėrimo pranašumai?

Kai šersite savo šunį rūšiai tinkamu maistu, pastebėsite daug naudos. Bus padidėjęs sotumas. Kai esate alkanas ir valgote maistą, kuris nėra optimalus tam alkiui numalšinti, pastebėsite, kad netrukus vėl tapsite alkanas. Taip yra dėl to, kaip organizmas naudoja jums siūlomą mitybą. Sveikas maistas greitai suskaidomas, o gauti makroelementai panaudojami kaip organizmo kuras. Prastos kokybės kuras, gaunamas naudojant šiuos maisto produktus, greitai sudeginamas, o tai sukelia cukraus kilimą. Tas pats principas galioja ir jūsų šuns mitybai. Kai jie valgo prastos kokybės maistą, kuriame yra mažai maistinių medžiagų, to maisto ingredientai suskaidomi ir greitai panaudojami. Kai taip atsitiks, jūsų šuo per trumpą laiką patirs padidėjusį alkį. Be to, kai kurių žemos kokybės maisto ingredientų organizmas visiškai nenaudoja! Štai kodėl pastebėsite, kad jūsų šuo dažniau naudojasi vonios kambariu, kai jaučia prastos kokybės maistą.

1 Komentaras

  • šuns maistas yra ypač svarbu jauno šuns raidai. Pasirinktas kokybiškas šunų ėdalas padės jūsų šunimas augti sveikesniems ir aktyvesniems.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video