Gatvių ir kiemų išdaužų remontui – per 98 tūkst. eurų

 Gatvių ir kiemų išdaužų remontui – per 98 tūkst. eurų

Šiemet po žiemos daug išdaužų atsivėrė ne tik gatvėse, bet ir daugiabučių namų kiemuose. Darbus kelininkai vykdo labai spėriai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kėdainių miesto gatvėse, daugiabučių namų kiemuose, aikštelėse šiuo metu darbuojasi kelininkai – tvarkomos išdaužos. Po žiemos atsivėrusias duobes šiemet taiso bendrovė „Ukmergės versmė“. Su šia bendrove sutartį pasirašė Kėdainių rajono savivaldybė, o patys darbai miesto gatvėse turėtų trukti iki kelių mėnesių.

Pradėjo nuo miegamųjų rajonų

Šiemet po žiemos daug išdaužų atsivėrė ne tik gatvėse, bet ir daugiabučių namų kiemuose. Darbus kelininkai pradėjo Respublikos, Liaudies gatvėse, o darbavosi Budrio, Palangos, gatvėse, Liepų alėjoje. Kelininkai duobes jau užtaisė ir P. Lukšio, Žemaitės gatvėse bei šių gatvių daugiabučių namų kiemuose.

„Gatvių bei kiemų remonto darbai mieste verda – kelininkai čia dirba kasdien. Miesto seniūnijos teritorijoje asfalto duobių remontas prasidėjo prieš keletą savaičių. Darbai turėtų trukti iki kelių mėnesių. Savivaldybė pasirašė sutartį su kelininkų įmone“, – dėstė miesto seniūno pavaduotoja Samantė Mituzaitė–Palubinskienė.

Po žiemos atsivėrusias duobes šiemet taiso bendrovė „Ukmergės versmė“. Darbai Kėdainių gatvėse ir kiemuose turėtų trukti iki kelių mėnesių./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kėdainių gatvėse dirba ukmergiškiai

Pasak „Ukmergės versmės“ kelininkų, ši žiema nebuvo dėkinga keliams dėl nedidelio įšalo ir dažnų atšilimo ciklų. Duobės gatvėje ir susidaro, kai į kelius, kuriuose formuojasi plyšiai, patenka vanduo, o esant temperatūros svyravimui, danga deformuojasi dėl užšąlančio vandens, vykstant eismui tuose ruožuose formuojasi išdaužos.

Kėdainių miesto seniūnijos keliams ir gatvėms su asfaltbetonio danga (išdaužų užtaisymui) šiemet skirta per 98 tūkst. eurų.

Aut. past.

Taikė laikinus sprendimus

Kėdainiuose šį pavasarį buvo taikomi ir prevencijos sprendimai. Miesto seniūnijos darbininkai tik nutirpus sniegui fiksavo gatvių išdaužas ir laikinai užtaisė pavojingiausias duobes vadinamuoju šaltu asfaltu.

Šiuo metu keliuose dirbantys kelininkai prašo vairuotojų būti atidesniems, mat duobės iškart neužtaisomos, jos pirma išfrezuojamos, o po kurio laiko jau vykdomi duobių tvarkymo darbai. Apie vykdomus darbus kelininkai visuomet perspėja pastatydami laikinuosius kelio ženklus.

Kėdainių rajono savivaldybė informavo, jog seniūnijos keliams ir gatvėms su asfaltbetonio danga (išdaužų užtaisymui) šiemet skirta per 98 tūkst. eurų.

Apie vykdomus darbus kelininkai visuomet perspėja pastatydami laikinuosius kelio ženklus./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

2 Komentarai

  • užlopys paliktas duobes Nevėžio gatvėje Vilainiuos…Aha,o jie straipsnį pakartojo…Matyt galvoja,kad nuo pakartojimo plombos tvirčiau laikysis.Matyt laukia pareikštų ieškinių teismuose už sulankstytus ratlankius.

  • Pasiciulpk kiausinius su savo ta Nevezio gatve, niekas jos neasfaltuos, nerinkot Tamulio, tai ir turekit

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video