Daugiavaikių šeimų vaikams – nauji rašomieji stalai

 Daugiavaikių šeimų vaikams – nauji rašomieji stalai

Šįkart gerumu pulsuojančius projektus vykdanti labdaros ir paramos fondo „Viltis–Vikonda“ komanda skubėjo pas gyvenimo nelepinamas daugiavaikes šeimas.

Surviliškio seniūnijos Lažų kaime keturis nepilnamečius vaikus auginančią šeimą fondas aplanko jau nebe pirmą kartą. Bendradarbiaujant su Surviliškio seniūnijos socialinėmis darbuotojomis sužinota, jog šiuo metu šioje šeimoje pagalba labiausiai būtina vaikučiams – jiems reikalingas rašomasis stalas.

Sklandesnis vaikų ugdymas

Ir galima pasidžiaugti – nedideliame daugiavaikės šeimos namo kambarėlyje naujut naujutėlis rašomasis stalas jau pastatytas. Vaikams suteikta parama pagerins jų ugdymo kokybę (gali būti aktualūs ir reguliuojamo aukščio stalai).

Stalą šeimai dovanojo kokybiškų baldų gamybos ir prekybos UAB „Timo Verslas“ direktorius Timūras Kuprijanovas. Įmonės vadovas, dėmesingai išklausęs, kokia yra bėda, kad vaikai neturi stalo namų darbams ruošti, operatyviai išsprendė problemą – kaip ir minėjau, stalas jau daugiavaikės šeimos namuose.

Prisideda ne pirmą kartą

„Mūsų kolektyvas jau nebe pirmą kartą prisideda prie panašių iniciatyvų. Kasmet prieš didžiąsias metų šventes sužinoję apie šeimas ar pavienius sunkiai gyvenančius asmenis, kuriems iš tiesų reikalinga pagalba, atsižvelgdami į tai, sukomplektuojame vienokius ar kitokius šeimai reikalingus kokybiškus baldus.

O šį kartą sužinoję apie daugiavaikės šeimos padėtį labai geranoriškai sureagavome į pasiūlymą ir padovanojome reikalingą baldą būtent tiems, kuriems jo trūko.

Ir iš tikrųjų kas kartą atlikę gerą darbą jaučiamės pakiliai“, – akcentuoja T. Kuprijanovas.

Namuose didesnis stalas

Tokia pat parama suteikta ir kitai daugiavaikei šeimai, gyvenančiai Apytalaukyje. Penkis nepilnamečius vaikus auginančios šeimos atžalomis pasirūpino ir itin jautriai į šią šeimos problemą sureagavo individualios baldų projektavimo ir gamybos įmonės „Diara“ savininkas Giedrius Kalčinskas.

Iki šiol turėję tik vieną nedidelį rašomąjį staliuką vaikai jau gali džiaugtis jų namuose pastatytu nauju didesniu rašomuoju stalu.

[quote author=“T. Kuprijanovas“]Kas kartą atlikę gerą darbą jaučiamės pakiliai[/quote]

Pasiekia puikių rezultatų

Labdaros ir paramos fondo projektų organizatorė Vitalija Surgautienė džiaugiasi, kad fondo vykdomas projektas „Parama ir pagalba – tiems, kas nori keistis“ kaip reikiant įsismarkavo.

„Per vykdomo projekto laikotarpį prisidėta prie išties nemažo skaičiaus šeimų gerovės sukūrimo. Džiugu ir dėl to, kad individualių psichologo konsultacijų metu yra pastebima ir tai, kas dedasi tose šeimose ir kur tos pagalbos labiausiai reikia.

Tokiu būdu prisilietus prie kiekvienos šeimos gyvenimo, galima apčiuopti iškilusias problemas ir rasti tam tinkamus sprendimo būdus“, – akcentuoja V. Surgautienė.

[#gallery=1069#]

Džiaugiasi puikia komanda

„Į mūsų paramą ir pagalbą teikiančių žmonių grupę, vykstant pas minėtąsias daugiavaikes šeimas, įsiliejo aktyvūs mūsų fondo „Viltis–Vikonda“ savanoriai – Seimo nario Dariaus Kaminsko padėjėjas Arūnas Kacevičius bei Aušra Nesterovienė.

Neabejinga šiam projektui ir jo vykdymui koncerno „Vikonda“ valdybos pirmininkės ir fondo „Viltis–Vikonda“ steigėjos Jolantos Blažytės visuomeninė patarėja Nijolė Naujokienė.

Būtent ji yra ypač dėmesinga šeimoms ir vaikams. Besitardami visada ieškome tokio atvejo ir tokių šeimų, kurioms iš tiesų reikalinga pagalba ir, telkdamiesi draugėn, galėsime tą pagalbą suteikti.

[quote author=“Aut. past.“]Apytalaukyje penkis nepilnamečius vaikus auginančios šeimos atžalomis pasirūpino ir taip reikalingą rašomąjį stalą dovanojo individualios baldų projektavimo ir gamybos įmonės „Diara“ savininkas Giedrius Kalčinskas.[/quote]

Visada malonu matyti šviesias vaikų akis pripildytas džiaugsmo“, – tikina V. Surgautienė ir, dėkodama šį kartą prie pagalbos šeimoms prisidėjusiems verslininkams, ragina ir kitus nelikti abejingiems ir telktis geriems darbams.

Fondo vykdomas projektas finansuojamas Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Kėdainių rajono savivaldybės bei Kėdainių krašto kredito unijos.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video