Senolius kviečia megzti kojines vaikams

 Senolius kviečia megzti kojines vaikams

Organizatorių nuotr.

Didžiųjų metų švenčių laukimas įkvepia noru dalintis ir sustiprinti bendruomeninį ryšį tad  Nacionalinio socialinės integracijos instituto „Senjoro“ programa pradeda kalėdinę akciją „Šilti linkėjimai nuo Močiutės“. Jos metu Lietuvos senjorai yra kviečiami numegzti kojines, kurios nekeliaus vienišiems vaikams ligoninėse bei globos namuose.

Senjorai dalinsis rūpesčiu su vienišais vaikais

Socialinė akcija „Šilti linkėjimai nuo Močiutės“ kviečia senjorus megzti kojines ir taip dalintis savo rūpesčiu ir šiluma su tais, kurie jos šiuo metu stokoja –  vaikais, pasitinkančiais šventes globos namuose ir ligoninėse.

„Dažnai visuomenė yra linkusi senjorus matyti kaip socialinę grupę, kuriai reikalinga parama. Tačiau mes, kasdien dirbdami su senjorais, matome pozityvią jų pusę – kupiną rūpesčio, noro dalintis ir užsiimti prasmingomis veiklomis. Dėl to per šias šventes mūsų lankomi senjorai nori ne tik priimti sveikinimus, o ir patys dovanoti rūpestį kitiems. Iki švenčių, prie akcijos prisijungę senjorai galės numegzti kojines, kurios iškeliaus šilumos išsiilgusiems vaikams“, – pasakoja Nacionalinio socialinės integracijos instituto „Senjoro“ organizacijos vadovė Rugilė Bitautaitė.

Anot iniciatorių, ši socialinė akcija suteiks džiaugsmą abiems dalyvių pusėms – vaikus nudžiugins jauki ir šilta dovana, tuo tarpu senjorai turės progą užsiimti prasminga veikla, rūpintis kitais ir taip atsidurti būtent duodančioje, o ne gaunančioje pusėje. Senjorų dovanojamos kojinės vėliau bus papuoštos kortelėmis su užrašu – „Su meile, nuo visos Lietuvos močiučių“ ir iškeliaus tokioms organizacijoms kaip Niekieno vaikai, lankančiai vienišus vaikus ligoninėse bei vaikų globos namams.

Socialinė akcija „Šilti linkėjimai nuo Močiutės“ kviečia senjorus megzti kojines ir taip dalintis savo rūpesčiu ir šiluma su tais, kurie jos šiuo metu stokoja –  vaikais, pasitinkančiais šventes globos namuose ir ligoninėse.

Tikime, kad socialinė akcija „Šilti linkėjimai nuo Močiutės“ sumažins atstumą tarp skirtingų kartų bei stiprins bendruomeninį ryšį mūsų visuomenėje. Būtent šis užmegztas ryšys gali tapti dovana abiem iniciatyvos pusėms – juk tai didžiausias šventinis  stebuklas“, – pasakoja „Senjoro“ vadovė.

Prisidėti prie akcijos gali kiekvienas senjoras

Prie socialinės akcijos „Šilti linkėjimai nuo Močiutės“ gali prisijungti kiekvienas norintis senjoras. Kaip sako „Senjoro“ vadovė, kuo daugiau senjorų prisidės – tuo daugiau vaikų kojų sušildys jaukios kojinės.

„Mūsų organizacijos darbuotojai lanko daugiau nei 1600 senjorų visoje Lietuvoje, tad iš jų turime jau nemažą būrelį senjorų, norinčių numegzti ir dovanoti kojines vaikams. Tačiau kojinių tikrai nebus per daug, tad atviromis rankomis laukiame senjorų iš visos Lietuvos, kurie irgi norėtų prisidėti prie šios šventinės  akcijos“, – šypsosi R. Bitautaitė. 

Senjorai, norintys savo numegztas kojines padovanoti vaikams, iki gruodžio 15 d. jas gali pristatyti į „Senjoro“ padalinius arba išsiųsti adresu – NVO Avilys, Gedimino pr. 1, Vilnius, o akcijos organizatoriai pasirūpins, kad kojinės iki švenčių pasiektų vaikus. Daugiau apie akciją – internetiniame puslapyje www.senjoro.lt.

„Senjoro“ programos padalinius rasite:

Vilniuje – NVO Avilys, Gedimino pr. 1, Vilnius

Kaune – Senjoro Butikas, Jonavos g. 20, Kaunas

Panevėžyje – Senjoro,  Marijonų g. 27, Panevėžys

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video