Kėdainiečių rankomis kurti žaisliukai ir šįmet papuoš jaukią prezidentūros eglutę

 Kėdainiečių rankomis kurti žaisliukai ir šįmet papuoš jaukią prezidentūros eglutę

Kėdainių r. savivaldybės nuotr.

rinkosaikste.lt, Kėdainių r. savivaldybės inf.

Kai prieš dešimt dienų Kėdainių rajono savivaldybės administraciją pasiekė pirmosios šalies ponios Dianos Nausėdienės laiškas prisidėti prie Prezidentūros kalėdinės eglutės puošmenų kūrimo, net nekilo dvejonių, kam tą prašymą perduoti. Mat ir pernai VšĮ Gyvenimo namai sutrikusio intelekto asmenims gyventojai gamino žaisliukus – paukštelius, kurie iš visos Lietuvos suskrido ir nutūpė ant pagrindinės šalies kalėdinės eglutės.

Šįmet paprašius pagaminti mažyčius namelius, kurie simbolizuoja „Jaukius namus“, Astos Rekštienės vadovaujamas kolektyvas su šypsena paprašė instrukcijų: „Mums didelė garbė ir malonumas kurti šventę ne tik sau“.

Kūrybinis darbas Gyvenimo namuose tiesiog virte virė ir jau turimas rezultatas. 25 nameliai greitu laiku papuoš prezidentūros eglutę.

VšĮ Gyvenimo namai sutrikusio intelekto asmenims vadovė Asta Rekštienė: „Mums didelė garbė ir malonumas kurti šventę ne tik sau“./Kėdainių r. savivaldybės nuotr.

Pirmosios ponios D. Nausėdienės laiškas:

„Dienoms nenumaldomai trumpėjant, kiekvienas laukiame šviesogrįžos momento – magiškos Kalėdų šventės. Šventės, kuri aplanko kiekvienus namus, kaitriau uždega jų židinį ir suliepsnoja viltimi visų mūsų širdyse.

Šiais metais kviečiame Jus kartu simboliškai pasitikti šv. Kalėdas ir Naujuosius 2023-iuosius metus mūsų bendruose namuose – Lietuvos Respublikos Prezidentūroje.

Kartu sukurkime simbolinį Lietuvos Valstybės medį, kurį puoštų namukai, kupini Jūsų širdžių šilumos ir kūrybos. Namukai, atkeliavę būtent iš Jūsų miesto, iš Jūsų rajono, iš visų Lietuvos regionų, iš įvairiausių, visame pasaulyje pasklidusių lietuvių bendruomenių, būtų mums ypač brangi dovana. Sukurkime stebuklingą šv. Kalėdų nuotaiką Lietuvos sostinėje Vilniuje, sustiprinkime Valstybę savo bendryste. Sukurkime bendrą jaukių, šiltų ir taikių namų viziją.

Jūsų rankomis sukurti namukai bus skirtingi, kiekvienas kažkuo, būtent tuo, kas Jums svarbu, ypatingi. Jie bus tiesiog stebuklingi – kupini gimtųjų namų meilės. Ypatingi ir tokie brangūs, kaip mūsų protėvių žemė, mūsų šeimos ir artimieji. Pilni išminties ir gėrio, kaip daugybė namų, apgaubtų atjautos ir žmoniškumo.

Tegul namukais papuošta Lietuvos Prezidentūros eglė, lydima šviesaus virsmo nuojautos ir vilties kiekviename Lietuvos kampelyje, spinduliuoja visų Lietuvos žmonių ir regionų vienybės jėgą.

Patirkime kalėdinio laukimo džiugesį kartu.

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė“

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video