Kėdainiečiai surėmė pečius ir renka paramą tragiškai žuvusios moters artimiesiems

 Kėdainiečiai surėmė pečius ir renka paramą tragiškai žuvusios moters artimiesiems

Apie savo mylimos žmonės žūtį socialiniuose tinkluose pranešė ir pats našliu likęs vyras. Jis informavo, kad tragiškoje avarijoje žuvo jo mylima žmona, vaikų mamytė./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Trečiadienio rytas Kėdainių rajone paženklintas didžiule tragedija. Eismo įvykio metu 36-erių metų kėdainietė žuvo vietoje, 7-erių metukų mergaitę medikai skubiai išgabeno į gydymo įstaigą Kaune. Ji ten operuota. Be mylimos žmonos likus vyrui, be mamytės likus dviem mažamečiams vaikams, pečius surėmė kėdainiečiai. Žmonės pinigine auka prisideda prie jaunos moters laidojimo, prie sunkiai sužalotos mažametės dukters gydymo.

Sukrėtė iki sielos gelmių

Žinomas Kėdainių krašto moteris sukrėtė tragiškas įvykis, jos ėmė galvoti, kaip galima padėti našliu likusiam vyrui bent kažkiek palengvinti skausmą.

„Sukrėtė šis įvykis. Kartais atrodo viskas taip neteisinga. Išveži vaikus į mokyklą ir niekad pas juos nebegrįžti. Pirmokė operuojama, šeimoje yra dar vienas vaikas.

Prisidėkit prie finansinės paramos laidotuvėms“, – ragino su našliu likusiu vyru asmeniškai susisiekusi kraštietė verslininkė.

Moteris gavo leidimą paviešinti našlio sąskaitą ir rinkti paramos lėšas pervedant pinigėlius į asmeninę sąskaitą.

Eismo įvykio metu 36-erių metų moteris žuvo vietoje, 7-erių metukų mergaitę medikai skubiai išgabeno į gydymo įstaigą Kaune. Ji ten skubiai operuota.

Aut. past.

Reiškia paramą

Apie savo mylimos žmonos žūtį socialiniuose tinkluose pranešė ir pats našliu likęs vyras.

„Gyvenimas buvo toks gražus. Mes taip gražiai gyvenome, nieko netrūko, viskas buvo taip puiku ir gerai. Ir staiga nieko nebėra, viskas sugriūna“, – „Rinkos aikštės“ žurnalistui dar įvykio vietoje sakė žmonos netekęs vyras.

Geri žmonės

Šią šeimą žinojo ne tik vietos bendruomenė, bet ir visa Lietuva. Apie šeimą spaudoje buvo viešinamas ne vienas straipsnis. Šie žmonės laimę surado būtent Kėdainių krašte. Čia jie įsigijo sodybą ir ramiai bei gražiai gyveno. Vyras dirba Kaune, transporto įmonėje, savaitgaliais muzikuoja, linksmina ne tik kėdainiečius, bet ir visos Lietuvos žmones. Moteris buvo žmonių gerbiama ir mylima vaistininkė.

„Rinkos aikštės“ kolektyvas reiškia gilią užuojautą žuvusiosios šeimai ir artimiesiems. Raginame prisidėti prie kėdainiečių verslininkų organizuojamos paramos šeimai.

Lėšas galite pervesti į asmeninę Antano Jurgaičio sąskaitą:

ANTANAS JURGAITIS

LT297300010133228549

Paskirtyje nurodykite žodžius „parama laidotuvėms“.

Skaudus įvykis

Priminsime skaitytojams, kad trečiadienio rytą, po 7 valandos, Kėdainių rajone, kelyje Kėdainiai–Krekenava–Panevėžys netoli Sirutiškio kaimo, susidūrė  moters vairuojamas lengvasis automobilis „Mazda“ bei vyro vairuojamas visureigis „Volkswagen“.

Ugniagesiai išvadavo metalo gniaužtuose įkalintą nedidelio automobilio vairuotoją, ji buvo iškelta ir paguldyta ant neštuvų, tačiau padėti jai jau niekas nebegalėjo.

Medikų pagalbos prireikė ir 30-mečiui visureigio vairuotojui. Vyras eismo įvykio metu buvo blaivus.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video