Persirengęs Kalėdų Seneliu skleidžia gerą nuotaiką

 Persirengęs Kalėdų Seneliu skleidžia gerą nuotaiką

Natūraliai barzdotas ir drūto sudėjimo viename Kėdainių rajono kaimų gyvenantis Kęstutis Kaziulis tokią akciją vykdo jau antrus metus iš eilės./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Šventiniu laikotarpiu galime bent trumpam pamiršti visus rūpesčius ir bėdas, dažniau vienas kitam nusišypsoti. Jeigu patiems nusišypsoti nepavyksta – dažnai atsiranda žmonių, kurie tiesiog sukelia šypseną. Kėdainiuose pavežėju dirbantis iš Šilutės kilęs pusamžis vyras jau antrus metus iš eilės stebina kėdainiečius – visą mėnesį iki pat Naujųjų metų į darbą važiuoja apsirėdęs Kalėdų Seneliu. Ir ne tik automobilyje, bet ir gatvėje, ir parduotuvėje, ir kitose viešose vietose jis bus Kalėdų Seneliu ir džiugins ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius.

Antrus metus

Natūraliai barzdotas ir drūto sudėjimo viename Kėdainių rajono kaimų gyvenantis Kęstutis Kaziulis tokią akciją vykdo jau antrus metus iš eilės.

„Pernai akcija labai pavyko – visi žmonės dar ilgai šnekėjo, kad prie vairo matė Kalėdų Senį. Vieni prie vairo, kiti – parduotuvėje, dar kiti – šiaip kažkur gatvėje. Bet visi nusišypsojo.

O tai jau gerai, akcija, reiškia, pavykusi, todėl sumaniau pakartoti ją ir šiemet“, – dėstė K. Kaziulis.

Kęstutis Kaziulis prieš didžiąsias metų šventes apsirengė Kalėdų Seneliu ir džiugina ne tik savo klientus, bet ir mieste sutiktus žmones.

Aut. past.

Žmogus su nuotaika

K. Kaziulį pažįstantys žmonės žino, kad šis vyras yra „žmogus su nuotaika“.

Kėdainiuose pavežėju dirbantis iš Šilutės kilęs pusamžis vyras visa tai daro iš geros dūšios, norėdamas praskaidrinti žmonėms nuotaiką.

„Na, aš maitinuosi kaimiškai, esu drūtas, stambus, rimto stoto vyras. Auginu vešlią barzdą.

Tad aš jau savaime panašus į Kalėdų Senelį. Dirbdamas pavežėju matau nemažai liūdnų veidų.

Nusprendžiau pralinksminti savo keleivius, didelius ir mažus.

Praėjusiais metais nusipirkau prekybos centre Kalėdų Senio rūbus, užsidėjau kepuraitę ir į kelionę“, – dėstė vyriškis.

Darbo netrūksta

K. Kaziulis, paprašytas pakomentuoti situaciją jo pagrindiniame darbe – pavežėjo versle – atskleidė, kad darbo netrūksta.

„Nors įvairiausių taksistų, pavežėjų daugėja, atrodytų, kad kiekvienam klientų turėtų mažėti, tačiau mums jų netrūksta.

Kiek yra, tiek ir užtenka. Išgyvensim kaip nors. Kam čia nuotaiką gadintis prieš šventes ir sakyti, kad viskas blogai.

Nepavydėti reikia, o imti ir daryti ką nors patiems. Ir viskas bus gerai ir ateinančiais metais“, – optimistiškai nuteikė K. Kaziulis.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video