Mama: mano sūnų ne tik sumušė, bet ir išsityčiojo

 Mama: mano sūnų ne tik sumušė, bet ir išsityčiojo

Praėjusią savaitę Kėdainiuose rastas mįslingomis aplinkybėmis sunkią galvos traumą patyręs ir sąmonę praradęs vyriškis. „Rinkos aikštei“ pavyko susisiekti su minėto vyriškio mama, kuri paaiškino, kad situacija kur kas baisesnė – jos žiniomis, jos sūnų sumušė, iš jo išsityčiojo, apipurškė putomis ir miltais. Vyro būklė dabar labai bloga – jis gydomas Kauno klinikose bei yra komos būsenoje. Bet kuriuo metu vyro gyvybė gali užgesti.

Kirstinė žaizda

Policijos departamentas informuoja, kad sekmadienį, apie 11 val. 20 min., Kėdainiuose, Žemaitės gatvėje, prie įėjimo į namo laiptinę, be sąmonės rastas 38 metų vyras, kuris dėl kirstinės žaizdos galvoje išvežtas į gydymo įstaigą.

„Jį rado Žemaitės g. 10-ojo namo laiptinėje. Mano žiniomis, jis buvo apipurkštas putomis, apipiltais miltais – reiškia iš jo buvo tyčiojamasi. Mano sūnui labai blogai, labai blogai. Negaliu kalbėti. Kai tik pagalvoju, ašarų negaliu tvardyti. Labai bijau prarasti savo sūnų“, – kalbėjo galimai žiauraus nusikaltimo auka tapusio vyro mama.

Aplinkybės – mįslingos

„Rinkos aikštės“ šaltinių duomenimis, kraujo klane gulintį vyrą pamatę praeiviai paskambino bendruoju pagalbos telefonu. Dispečerė į įvykio vietą pasiuntė greitosios medicinos pagalbos medikų brigadą, kuri vyrą pristatė į Kėdainių ligoninės priėmimo skyrių.

„Jei ne Kėdainių medikai, kažin ar mano sūnus išvis būtų gyvas. Tik iš jų aš sužinojau, kaip atrodė mano sūnus, kai medikai jį rado gulintį laiptinėje. Medikai man papasakojo viską“, – guodėsi nukentėjusiojo mama.

Išgabeno į klinikas

38-erių metų vyro būklė buvo sunki, tad Kėdainių medikai nedelsiant jį išvežė į Kauno klinikas. Šiuo metu vyriškis yra komos būsenos ir koks jo likimas, medikai nesiryžta prognozuoti.

„Bijau netekti sūnaus. Man labai sunku. Aš žinau, kas taip pasielgė su mano sūnumi, bet nežinau, ar policija nori man padėti, nežinau. Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informavo, jog, pirminiais duomenimis, įtariama, kad vyras susižalojo parkritęs pats, tačiau aš tuo netikiu, aš įsitikinusi, kad viskas buvo kitaip“, – aiškino didžiulį sukrėtimą patyrusi moteris.

Tikisi teisingumo

Moteris prašo palaikyti ją ir tikina visko taip nepaliksianti – kovosianti tol, kol bus išaiškinta tiesa ir, pasak jos, nubausti tie, kurie taip žiauriai pasielgė su jos sūnumi.

„Verkiu ir verkiu, nebežinau, ką darysiu. Viešinsiu, viešinsiu ir ieškosiu kaltų. Nesvarbu, koks jis buvo, bet jis buvo žmogus. Ar galima taip elgtis su žmogumi?“ – ašarų netvardo moteris.

Tuo metu Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informavo, jog, pirminiais duomenimis, įtariama, kad vyras susižalojo parkritęs pats. Tačiau, kol vyksta ikiteisminis tyrimas plačiau komentuoti negali.

Gali būti, kad netrukus paaiškės ir kitų su šiuo įvykiu susijusių aplinkybių. Apie tai būtinai informuosime „Rinkos aikštės“ skaitytojus.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video