Labūnava neleis „spygliuotam virusui“ atimti šventinės nuotaikos (FOTOGALERIJA)

 Labūnava neleis „spygliuotam virusui“ atimti šventinės nuotaikos (FOTOGALERIJA)

Galima lindėti tamsoje ir bambėti, kad korona šiais metais iš mūsų vagia gražiausias žiemos šventes. Tačiau galima lįsti iš tamsių pašalių ir ieškoti būdų, kaip sukurti stebuklą ne tik sau, bet ir vaikams, kaimynams, savo bendruomenei.

Labūnavos gyventojai nepasiduoda niūrioms nuotaikoms ir laukdami Kalėdų švenčių kaip įmanydami puošiasi.

Labūnavos bendruomenės pirmininkė Jurgita Vaitiekūnienė sako, kad jau antrus metus bandoma atgaivinti tradiciją puoštis, kad Labūnavos centras nebūtų tamsus, tačiau šiemet visus sukaustęs karantinas privertė koreguoti planus.

Bendruomenės nariai sugalvojo, kaip nepasiduoti „spygliuotam“ virusui. Labūnaviškiai jau prieš mėnesį buvo raginami kiek kitaip ruoštis Kalėdoms.

Gyventojai, šeimos, įstaigos buvo kviečiami prisijungti prie atgaivintų tradicijų ir savo namų kiemuose ar darboviečių teritorijose arčiau kelio, labiau matomoje vietoje papuošti eglutę, medį ar sukurti kalėdinę dekoraciją.

J. Vaitiekūnienė sako, kad miestelio gyventojai buvo raginami pasitelkti fantaziją ir visi kartu sukurti stebuklą.

Panašu, kad pavyko.

Prieš keletą dienų visas Labūnavos miestelis nušvito įvairiausiomis šviesomis.

„Buvome nusprendę, kad visi lemputes įjungiame tą pačią dieną. Todėl ir įspūdis buvo didesnis. Net tie, kurie buvo nespėję pasipuošti, suskubo tą daryti ir prisijungė prie miestelio švytėjimo kiek vėliau“, – pasakoja Labūnavos bendruomenės pirmininkė.

J. Vaitiekūnienė sako, kad kiekvienoje situacijoje reikia ieškoti šviesos.

„Juk karantinas visus mus privertė daugiau laiko praleisti namuose su savo šeimomis. Turėjome į valias laiko su šeimynykščiais sukurti įmantriausių kalėdinių dekoracijų, pabūti kartu, o dabar visi jomis džiaugtis“, – sako moteris.

Labūnaviškiai viliasi, kad ši kalėdinių dekoracijų misterija džiugins ne tik vietinius, bet ir pravažiuojančius.

„Tegu sustoja, tegu pasigroži mūsų kūryba“, – sako bendruomenės pirmininkė.

Aišku, liūdna, kad šiemet miestelio vaikai liks be smagios šventės. Tačiau J. Vaitiekūnienė prasitarė, kad visų, kurie savo kiemuose kūrė kalėdines pasakas, laukia siurprizas.

„Kalėdų Senis jau gavo žinią apie stebuklingai pasipuošusį miestelį ir dabar kurpia planus, kaip dar labiau nudžiuginti Labūnavos gyventojus. Aišku, nepažeidžiant karantino taisyklių“, – šypsosi bendruomenės pirmininkė.

[#gallery=2517#]

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video