Naujasis Kėdainių arenos renginių organizatorius V. Valantiejus: „Kėdainiai – gali!“

 Naujasis Kėdainių arenos renginių organizatorius V. Valantiejus: „Kėdainiai – gali!“

„Kėdainių arenos renginių organizatoriaus darbo vieta man – galimybė. Norėtųsi, kad kuo daugiau kėdainiečių rinktųsi arenoje, o mes savo ruožtu siūlytume jiems kuo daugiau aukšto lygio renginių. Kėdainiai tai tikrai gali, kadangi čia gyvena puikų skonį renginiams turintys žmonės“,– mintimis dalijosi renginių, vykstančių Kėdainių arenoje, organizavimu nuo šiol besirūpinsiantis kėdainietis Vidmantas Valantiejus (30).

Į atranką Kėdainių arenos renginių organizatoriaus pareigoms eiti registravosi 23 norintieji. Į atrankos pokalbius atvyko 19 kandidatų iš Kėdainių rajono, Jonavos, Kauno ir netgi Vilniaus.

Atsakomybė negąsdina
„Pirmiausia reikia stiprinti vietos žmonių supratimą, kad arena yra reikalinga kiekvienam kėdainiečiui ir kad kiekvienas džiaugtųsi turėdamas tokią šaunią erdvę renginiams savo mieste.
Aš visada labai džiaugiuosi, kai, tarkime, per televiziją matau kėdainietį, kai Kėdainiai yra minimi geru žodžiu. Tai įkvepia tolimesniems darbams savo miesto labui“, – pasakojo V. Valantiejus ir pridūrė ant savo pečių naujai gulančios atsakomybės nebijantis.
„Sulaukiu daug skambučių iš giminių, iš draugų, visi sveikina su permainomis. Ant mano pečių krinta milžiniška atsakomybė – visgi, savas miestas, o savam miestui norisi padaryti kuo daugiau gero. Tačiau esu žmogus, nebijantis atsakomybės ir mėgstantis iššūkius.“

Darbas – malonumas ir laisvalaikis
Vilniaus kolegijoje populiariosios muzikos studijas baigęs jaunas ambicingas vyras taip pat yra Šėtos kultūros centro direktorius, Krakių kultūros centro meno vadovas bei Šviesiosios gimnazijos akompaniatorius.
Paklaustas, kaip viską spėja, V. Valantiejus tik šypteli: „Laisvalaikio sąskaita. Tačiau kai darbas tau – aistra, tai atstoja visą laisvalaikį.“

 

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.