Kėdainietė Danguolė Chochlovienė pripažinta Šauniausia Lietuvos mokytoja

 Kėdainietė Danguolė Chochlovienė pripažinta Šauniausia Lietuvos mokytoja

2021 metų Šauniausia Lietuvos mokytoja išrinka Šviesiosios gimnazijos geografijos mokytoja Danguolė Chochlovienė./Asmeninio archyvo nuotr.

Jorūnė LIUTKIENĖ

Mūsų rajono švietimo bendruomenės narė Šviesiosios gimnazijos geografijos mokytoja ir renginių organizatorė Danguolė Chochlovienė portalo lrytas.lt rinkimuose išrinkta viena iš trijų „Šauniausių Lietuvos mokytojų“. Mokytoja apdovanota ne tik žmonių simpatijomis, titulu, bet ir rėmėjų prizais. Apdovanojimu pedagogė džiaugiasi, tačiau jo ypatingai nesureikšmina. „Dabar jaučiuosi smagiai ir džiugiai. Kiekvienas įvertinimas yra trumpa džiaugsmo akimirka, o pastebėjimas naudingas, bet rytoj jau bus kita diena ir aš grįšiu prie kasdienybės darbų“, − sako D. Chochlovienė.

Respublikinis konkursas

Mėnesį prieš Tarptautinę mokytojų dieną naujienų portalas lrytas.lt šiais metais vėl paskelbė tradicinį savo konkursą ir rinko „Šauniausią Lietuvos mokytoją“. Kandidatus galėjo siūlyti portalo skaitytojai. Visą mėnesį lankytojai buvo kviečiami ne tik nominuoti, bet ir balsuoti bei išrinkti mylimiausius pedagogus.

Šviesiosios gimnazijos mokinių bendruomenė pasitarusi konkursui vieningai nominavo savo mokytoją Danguolę Chochlovienę ir ją užregistravo į konkursą. Vėliau už šią mokytoją negailėjo ir palaikymo balsų. Iš viso  Danguolė surinko 4277 balsus ir vos per plauką nusileido pirmosios vietos laureatei.

Konkurse mokytoja Danguolė buvo pristatyta kaip charizmatiška asmenybė, linksma ir maloni kiekvienam sutiktam ar atėjusiam į klasę. Dar buvo pastebėtas mokytojos humoro jausmas bei išskirta jos daug kam pastebima energija, užsidegimas.

Danguolė Chochlovienė kartu su kolegėmis iš Šviesiosios gimnazijos./Asmeninio archyvo nuotr.

Sulaukė daug sveikinimų

D. Chochlovienę pirmiausia pasveikino jos vaikai Erikas ir Matas bei vyras Edgaras. Paskui jau auklėtiniai ir visi kiti mokiniai, kolegos.

„Malonu, kai sėkme pasidžiaugė daug pažįstamų, draugų, kolegų. Daug džiaugsmo suteikia ir tų žmonių, su kuriais bendrauji nedaug, minimalus pastebėjimas ar gera žinutė socialiniame tinkle ar telefonu. Visi sveikinimai buvo netikėti ir džiuginantys“, − sako D. Chochlovienė.

Kitos konkurso laureatės: Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos priešmokyklinio ugdymo mokytoja Miglė Janušauskienė ir socialinė pedagogė iš Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijos Gitana Šablinskaja. 

D. Chochlovienė džiaugiasi, kad priėmė Šviesiosios gimnazijos direktorės Violetos Liutkienės pasiūlymą imtis renginių organizavimo mokykloje. Ši veikla ir darbas su mokiniais jai labai patinka./Asmeninio archyvo nuotr.

Be titulo, įteikti ir prizai

Iš viso lrytas.lr konkurse dalyvauti buvo pasiūlyti 163 šalies mokytojai, už kuriuos buvo atiduota net apie 43 tūkstančius balsų.

Laureates apdovanojo konkurso rėmėjas „Antėja“. Joms paskirti profilaktiniai sveikatos tyrimai. Kiti rėmėjai – „Benu“ padovanojo vitaminų imuniteto stiprinimui. D. Chochlovienę, be šių dovanų, per kurjerį dar pasiekė ir konkurso partnerio „Inida“ įsteigtas vienas iš dviejų prizų − verslo klasės nešiojamasis „Lenovo“ ThinkPad 14 colių kompiuteris.

„Kompiuteris man bus labai naudingas. Lygiai prieš metus mano turėtas labai nukentėjo. Jis buvo aplietas ir nebegalėjau juo naudotis. Tad dovana praktiška ir man asmeniškai labai reikalinga“, − sako D. Chochlovienė.

D. Chochlovienė yra kėdainietė, Juozo Paukštelio mokyklos mokinė, Šviesiosios gimnazijos II laidos abiturientė. Po studijų Vilniaus pedagoginiame universitete su šeima grįžo į Kėdainius.

3 Komentarai

  • Sveikiname ,malonu girdeti ,kad yra dar tokiu mokytoju .Taciau Ryto mokykloje nepasakysi kad yra geru mokytoju ,taip yra net labai geru ,Kadangi dabar vaikai mokosi nuotoliniu ,tai tenka girdeti dokiu zodeliu ,kad mokytoja nori vemti nuo kai kuriu vaiku ,mokytoja nesusilaiko klykia ant vaiku.Miela mokytoja ,kai kurie tevai buna namuose ir girdi jusu elgesi,pagalvokit .Galima ir pasidaryti irasus irodymui .Jei taip sunku dirbti su vaikais ,prasom eiti gatviu valyti ir vemti.Paskaitykit ir atpazinkit save .

  • Kad komentaras ne į temą.

  • […] ne kartą įrodė pedagogė Danguolė Chochlovienė, užsispyrimo pakanka jai pačiai, bet šį kartą kantrybė ir užsispyrimas padėjo ir jos […]

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video