Paskelbti „Kaimynų kaimyno“ konkurso nugalėtojai

 Paskelbti „Kaimynų kaimyno“ konkurso nugalėtojai

Audronė ir Albertas Lažauskai iš Pagirių miestelio

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Lietuvos policija paskelbė visoje Lietuvoje organizuoto konkurso „Kaimynų kaimynas“ nugalėtojus. Kėdainių rajone konkurso nugalėtojais tapo Audronė ir Albertas Lažauskai iš Pagirių miestelio. Šaunius šalia gyvenančius žmones, buriančius, savo darbais įkvepiančius kitus bendruomenės narius, konkursui nominavo vietos bendruomenė.

Šventė kitaip

Paprastai betarpiškai kartu su bendruomenėmis Kaimynų dieną minėdavę Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai jau antrus metus iš eilės dėl vis dar galiojančio karantino, šią dieną nutarė paminėti kitaip – paskelbę „Kaimynų kaimyno“ konkursą, šio titulo verčiausius žmones rinkti pasiūlė patiems gyventojams.

Bendruomenės pareigūnai sulaukė nemažai istorijų iš viso rajono, pasakojusių apie šaunius šalia gyvenančius žmones, buriančius, savo darbais įkvepiančius kitus bendruomenės narius.

Bendruomenės pareigūnai sulaukė nemažai istorijų iš viso rajono, pasakojusių apie šaunius, šalia gyvenančius žmones, buriančius, savo darbais įkvepiančius kitus bendruomenės narius.

Aut. past.

Ypatingi žmonės

Šiųmečio konkurso nugalėtojai A. ir A. Lažauskai iš Kėdainių rajono Pagirių miestelio. Juos konkursui nominavo ne kas kitas, o jų kaimynai.

„Aš labai džiaugiuosi savo kaimynais Audrone ir Albertu Lažauskais, su kuriais kaimynystėje gyvename nuo 1994 metų.

Mūsų sodybų neskiria tvoros, nekovojame dėl žemės centimetrų.

Labai puikūs, draugiški žmonės. Audronė – gera šeimininkė: spaudžia sūrius, kepa skruzdėlynus, kibinus.

Albertas – vienintelis vyras Pagirių bendruomenės centro valdyboje, todėl jam tenka rūpintis ir miestelio reikalais. Alberto pomėgis – žirgai. Renginių metu jis miestelyje gražiu vežimaičiu pavežioja vaikus ir jų tėvelius.

Šiemet Albertas įsigijo ponį. Šis mažas žirgas džiugina ne tik šeimininką, bet priverčia sustoti ir pasigrožėti juo kiekvieną, kas tik jį pamato. Tai tokie tie mūsų kaimynai“, – pareigūnams atsiųstame laiške išdėstė Pagirių miestelio gyventojai.

Renginys kaimynams

Europos kaimynų dieną Lietuva mini jau ne vieną dešimtmetį. Šiuo renginiu siekiama paskatinti glaudesnį bendruomenės narių bendravimą ir socialinį solidarumą, kad žmonės geriau pažintų vieni kitus, jaustųsi saugūs ir empatiški kitiems.

Kaimynai raginami tiesiog išeiti į savo kiemą ar sodą ir suruošti nedidelę šventę.

Pirmą kartą ši diena buvo paminėta 1999 m. Prancūzijoje, dabar kaimynų susitikimai rengiami visoje Europoje.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video