Labūnavietis debiutavo Lietuvos automobilių Aukštaitijos kroso varžybose

 Labūnavietis debiutavo Lietuvos automobilių Aukštaitijos kroso varžybose

3000 RWD klasėje su mėlynu žiguliuku debiutavusiam labūnaviečiui T. Majauskui šios varžybos buvo pirmosios gyvenime./Organizatorių nuotr.

Panevėžio rajono Ramygalos trasoje vyko Lietuvos automobilių Aukštaitijos kroso taurės etapas. Jame prie starto išsirikiavo beveik keturios dešimtys lenktynininkų iš visos Lietuvos. Šiose varžybose debiutavo ir naujokas – Kėdainių rajono Labūnavos kaime gyvenantis  41-erių Tomas Majauskas.

Pirmas kartas

3000 RWD klasėje su mėlynu žiguliuku debiutavusiam labūnaviečiui T. Majauskui varžybos nesusiklostė labai gerai – jis kur kas daugiau darbo turėjo ne trasoje, o dalyvių parke spręsdamas žigulio kaprizus.

Visgi geros nuotaikos tai nesugadino, o jo žmona Monika patvirtino, kad tai pirmos, tačiau ne paskutinės vyro varžybos.

Vyras pasakojo, kad varžyboms automobilį reikėjo paruošti – įdėti nemažai pastangų, kantrybės, sunkaus rankų darbo./Organizatorių nuotr.

Turi servisą

Automobilių servisą Labūnavoje turintis T. Majauskas automobilių sporto entuziastus vienijančiame „Ekroso“ klube atsirado visai neseniai.

„Nė karto nesu dalyvavęs varžybose, esu naujokas. Mane į automobilių sportą pastūmėjo bičiulis Svajūnas Petrovičius. Žiūrėdavau varžybas. Mane labai sužavėjo automobilių sportas.

Nutariau nusipirkti žigulį.

Įsigijau jį jau truputį perdirbtą iš Šakių. Reikėjo remontuoti, nes ji jau buvo mačiusi varžybų“, – pasakojo T. Majauskas.

Reikėjo paruoši

Vyras pasakojo, kad varžyboms automobilį reikėjo paruošti – įdėti nemažai pastangų, kantrybės, sunkaus rankų darbo.

Geros nuotaikos ne itin sėkmingas pasirodymas nesugadino, o pradedančio lenktynininko žmona Monika patvirtino, kad tai pirmos, tačiau ne paskutinės vyro varžybos.

Aut. past.

„Reikėjo ir kėbulą tvarkyti, ir variklį žiūrėti, ir amortizatorius… Tikrai buvo reikalų.

Planuoju šiuo automobiliu ir toliau dalyvauti varžybose.

Visus darbus atlieku savo servise. Mano gyvenimas ir darbas yra automobilių remontas. Planų konkrečių ir didelių neturiu, tačiau dalyvausiu, nes man labai įdomu“, – dėstė labūnavietis.  

2 Komentarai

  • Šaunuolis

  • Tau sėkmingų st.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video