Žinomam kėdainiečiui Ignui Meškauskui – 99

 Žinomam kėdainiečiui Ignui Meškauskui – 99

Kėdainių krašte puikiai žinomas ir pažįstamas teisininkas, literatas, šaulys Ignas Meškauskas prieš keletą dienų minėjo ypatingą dieną – jam sukako 99 metai./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių krašte puikiai žinomas ir pažįstamas teisininkas, literatas, šaulys Ignas Meškauskas prieš keletą dienų minėjo ypatingą dieną – jam sukako 99 metai. Ta proga ilgamečiam šaulių sąjungos nariui buvo įteikta Lietuvos šaulių sąjungos Vytauto Didžiojo 2-osios šaulių rinktinės padėka.

Sveikino šauliai

Kėdainių miesto J. Basanavičiaus gatvėje gyvenantį I. Meškauską sveikino giminės ir bičiuliai, draugai ir kolegos. Vytauto Didžiojo 2-osios šaulių rinktinės Kėdainių Povilo Lukšio 205-osios šaulių kuopos nariai ir jų draugai dalyvavo gimtadienio šventėje bei padėkos įteikimo ceremonijoje. 

„Šiandien dėkojame Ignui už ilgametę tarnystę Lietuvos šaulių sąjungoje ir aktyvų dalyvavimą pilietinėje veikloje“, – Vytauto Didžiojo 2-osios šaulių rinktinės vado atsargos kapitono Vytauto Žymančiaus padėką įteikdamas sakė Kėdainių Povilo Lukšio 205-osios šaulių kuopos vadas Arvydas Ašmontas.

Gimtadienio popietėje pasveikinti I. Meškausko atvyko bičiuliai šauliai. Sveteliai dar kieme buvo pasitikti su armonikos muzika ir pakilia nuotaika.

Aut. Past.

Daug svečių

Gimtadienio popietėje pasveikinti I. Meškausko atvyko bičiuliai šauliai. Sveteliai dar kieme buvo pasitikti su armonikos muzika ir pakilia nuotaika. Netrukus čia pat lauke, iškilmingos rikiuotės metu  ilgamečiam šauliui ir jubiliatui buvo įteikta padėka, skambėjo sveikinimo žodžiai. 

„Ignas iki šiol yra šaulių sąrašuose. Garbingo amžiaus žmogus dar ir svečius pasitinka, ir popietę surengia. Tikrai malonu pasveikinti tokį žmogų“, – kalbėjo Tomas Ivanauskas, 205-osios šaulių kuopos vado pavaduotojas.

Vytauto Didžiojo 2-osios šaulių rinktinės Kėdainių Povilo Lukšio 205-osios šaulių kuopos nariai ir jų draugai dalyvavo gimtadienio šventėje bei padėkos įteikimo ceremonijoje./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Sunku įvardinti

Kėdainiuose žinoma pedagogė, poetė ir Kėdainių šv. Jurgio bažnyčios katechetė Genė

Sereikienė sunkiai galėjo įvardinti visus I. Meškausko nuopelnus, nes jų – labai daug. 

„Iš Dievo malonės – gausi metų puokštė. Sakau tiesiog Ignas, nes išvardinti visų jo nuopelnų, titulų, apdovanojimų net nemokėčiau. Jis yra teisininkas, buvęs šaulių vadas atkūręs šaulių kuopą, savo šalies patriotas, rašytojas, poetas…

Šįvakar sveikintojus vaišino dainomis, humoru, skaitė Pauliaus Širvio eiles. 

Tikriausiai ne vien aš, bet buvo ir kitų svečių, kurie pirmą kartą dalyvavo tokiose metų sukaktuvėse.

Tiesiog norėjosi Igno paklausyti.

Pabūti šalia ir pasidžiaugti drauge su Janina, jo gyvenimo bendrakeleive ir svečiais, Ignui gavus brangiausią Dievo dovaną – metus. Daug metų. Ir, žinoma, linkėti, kad jie tęstųsi“, – linkėjo G. Sereikienė. 

Džiaugėsi sutikimu

Pats I. Meškauskas džiaugėsi svetelių gausa. Jis prisiminė ne vieną vyresnio amžiaus šaulį, kurį pats ir pakvietė, ir priėmė į šaulių sąjungą. 

I. Meškauskas prisiminė, kad buvo visko – ir gerų akimirkų, ir pykčių, ir įvairiausių istorijų, tačiau pabrėžė, kad tai ir yra gyvenimas, kurio vingių mes nesuplanuosime.

12 Komentarai

 • Sejoniene sveikina, bet uz KGB isslaptinimus balsavo, slove konservam!

  • Gausi liadu porcija uz sita komentara.

 • Kaip neturi ka beatsakyti, sauni nesamone! Kgbistu ir vatniku logika tik tokia!

  • GAUSI LIADU PORCYJA UZ SYTA KOMINTARA

 • atsimenu jo patriotizmą,kai norėjo molio karjerą atidaryti savo atgautoje žemėje.O šiaip tegyvena jis ir deklamuoja toliau Širvį.Koc tiek geriau,nei būgnytų drg landsbergį…

 • iš pavydo kampe graužia kojos didįjį pirštą…

 • GAUSIT ABU PO LIADU PORCYJA UZ SYTA KOMINTARA

  • Hari hari, hari krišna, krišna krišna gari hari…!!! Ir visi kartu!!!

 • Geras advokatas buvo Ignas, per posėdžius užmigdavo posmeli.

 • Hari hari, hari krišna, krišna krišna gari hari…!!! Ir visi kartu!!!

 • kad vieniems landsberginė valdžia pamotė,o kitiems ,, rodnaja matj “.Ignacijui prie jos gyvenasi gerai,tai kitamet jis ir šimtmetį atšvęs.

  • Malodec parašiai tovarishch!

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video