Kėdainietis šachmatininkas – Lietuvos čempionas

Kėdainietis šachmatininkas Gustas Morkūnas tapo Lietuvos čempionu ir iškovojo teisę atstovauti Lietuvai Pasaulio arba Europos čempionatuose.

Birželio 2–6 d. Vilniuje vyko jaunių bei jaunučių šachmatų čempionatas, kuriame varžėsi 10–18 metų vaikinai bei merginos.

Įprastai žiemą vykstančias varžybas šiemet pakoregavo pandeminis tvarkaraštis. Nepaisant to, 214 jaunųjų šachmatininkų įvairiose amžiaus grupėse kovėsi su varžovais prie medinių figūrų, siekdami savo amžiaus grupės čempiono vardo.

Varžybose puikiai pasirodė kėdainietis „Ryto“ progimnazijos auklėtinis Gustas Morkūnas. Amžiaus grupėje iki 12 metų surinkęs 6,5 taško iš 8 galimų jis tapo Lietuvos čempionu ir iškovojo teisę atstovauti Lietuvai Pasaulio arba Europos čempionatuose.

Mergaičių turnyre amžiaus grupėje iki 16 metų kėdainietė „Ryto“ mokyklos auklėtinė Adrijana Morkūnaitė iškovojo 5 vietą.