Šeštadienį – „Pifo“ klinikėlės gimtadienis!

 Šeštadienį – „Pifo“ klinikėlės gimtadienis!

Jau praėjo beveik metai laiko, kai Kėdainiuose atidaryta gyvūnų gerovės tarnybos „Pifas“ klinikėlė. Joje vykdomos nemokamo gyvūnų sterilizavimo ir ženklinimo akcijos, taip pat priglaudžiami be namų likę katinėliai ir šuneliai. Ten jie gydomi, maitinami ir prižiūrimo tol, kol sulaukia savo tikrųjų namų.

„Kviečiame mus aplankyti spalio 7 dieną, Mindaugo g. 13. Susipažinsite su mūsų globotiniais, papasakosime apie savo veiklą ir naujus planus, mes jus pavaišinsime arbata su pyragaičiais, atsakysime į Jūsų klausimus, pabendrausime.

Mūsų gimtadienis vyks 12-16 val. Nepasikuklinkite ir aplankykite mus, kartu atsiveskite ir draugus.

O jei ir dovanų atsinešite mūsų katinukai ir šuniukai bus labai dėkingi“, – kraštiečius kvietė „Pifo“ savanoriai.

Taigi jeigu mylite gyvūnus, svarstote, kad norėtumėte namuose apgyvendinti keturkojį, arba manote, kad galėtumėte padėti savanoriams – atvykite į „Pifo“ klinikėlės gimtadienį. Juo labiau, kad su arbatos ar kavos puodeliu galėsite pasimėgauti gausia draugiškų katinukų draugija!

Dovanėlės, kurios padėtų „Pifo“ globotiniams:

Palutės, konservai šuniukams ir kačiukams, mažų šuniukų sausas maistas, žaislai, patiesalai (rankšluosčiai, patalynė, dekučiai – jums nereikalingi ar atitarnavę audiniai gali tapti šuniukų guoliukais). Taip pat reikalingos vienkartinė pirštinės, vienkartiniai rankšluoščiai, kraikas katėms, draskyklės, guoliukai. Sergantiems katinukams tinka ne bet koks maistas, tad savanoriai prašo  sauso maisto „Josera Leger“, sauso maisto „Royal Canin Indoor Long Hair“, sauso maisto „Royal Canin Sterilised“ ir kito „Royal Canin“ firmos maistelio ir konservų.

  

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video