Sijonų tipai, kuriuos savo spintoje reikėtų turėti kiekvienai moteriai

 Sijonų tipai, kuriuos savo spintoje reikėtų turėti kiekvienai moteriai

Asociatyvi nuotr.

Nors neretai atsiranda manančių, jog klasikinės suknelės kur kas labiau nei sijonai nusipelnė vietos mūsų spintose, iš tiesų šie rūbai stebina universalumu – pasirinkusios skirtingus viršutinius drabužius, kaskart galime sukurti vis kitokį įvaizdį. Būtent dėl to stiliaus ekspertai rekomenduoja turėti kelis pagrindinius sijonų tipus, leidžiančius sukurti labai žavingus derinius. Išskyrėme pačius populiariausius – pasitikrinkite, ar visus juos esate įsigijusios.

Pieštuko formos sijonas

Tokio stiliaus sijonai leidžia suformuoti elegantišką, netgi šiek tiek prašmatnų įvaizdį, tad bent vieną tokį rūbą tikrai pravartu turėti spintoje. Jį galėsite dėvėti darbo pokalbyje, svarbioje konferencijoje, susirinkime ar bet kokioje panašioje situacijose, kuomet norėsis šiek tiek labiau pasitempti. Jei darbas yra oficialesnis, toks sijonas taip pat tiks ir kasdienybei – viskas priklausys nuo to, kokią palaidinę prie jo pasirinksite.

Trumpas sijonas

Toks sijonas puikiai tiks tais atvejais, kai reikės sukurti paskutinės minutės įvaizdį koncertui ar kitam netikėtam išėjimui į mestą – pasitelkusios tokį rūbą, galėsite suformuoti išskirtinį įvaizdį ir niekuomet neliksite nepastebėtos. Tiesa, trumpas sijonas ne visuomet gali būti patogus, tad atsargiai rinkitės jo ilgį. Svarbiausia, kad pačios jaustumėtės maksimaliai komfortiškai – net ir tuomet, jei dėl to reikės pridėti kelis papildomus centimetrus.

Vidutinio ilgio sijonas

Galima sakyti, jog tai – vienas universaliausių sijonų tipų, kurį galima pritaikyti pačiose įvairiausiose situacijose. Su puošnesniais marškiniais su juo žavingai atrodysite oficialioje šventėje, o jei rinksitės neįpareigojančius marškinėlius ar palaidines, jį galėsite dėvėti ir išėjusios papietauti. Dar geriau, jei rinksitės neutralius, lengvai derinamus atspalvius – tuomet tokiam sijonui niekuomet neteks dulkėti spintos gilumoje.

Odinis sijonas

Nors odinio sijono kai kurios moterys vengia dėl žiauraus elgesio su gyvūnais, lygiai taip pat galima rinktis ir dirbtines medžiagas, kurios atrodo ne mažiau žavingai. Tokį rūbą galėsite dėvėti tuomet, kai netikėtai būsite pakviestos į vakarėlį mieste, tačiau jeigu priderinsite paprastesnį megztinį ar marškinius, šis sijonas tiks ir Jūsų darbiniam įvaizdžiui. Garderobo detalių, derančių su tokio stiliaus sijonu, ieškokite Pigu.lt el. parduotuvėje – šioje svetainėje Jūsų laukia itin platus asortimentas.

Klostuotas sijonas

Tai – palyginus neseniai į madą sugrįžęs sijonų tipas, kuris  leidžia sukurti žaismingą ir tuo pačiu labai gyvybingą įvaizdį. Jis labiausiai tiks kasdienėms situacijoms, pasivaikščiojimams ar vakarui mieste su draugais. Norėdamos dar labiau sustiprinti įspūdį, derinkite tokį sijoną su baltais marškinėliais ar populiariaisiais oversized dydžio megztiniais – tuomet Jūsų įvaizdis iš tiesų bus išskirtinis.

Ilgas sijonas

Toks rūbas puikiai tiks neįpareigojančiam atostogų įvaizdžiui ir nuteiks tobulai dienai paplūdimyje. Tiesa, vienspalvius jų modelius lygiai taip pat galėsite rinktis ir eidamos į darbą ar nusprendusios pasivaikščioti mieste. Pravartu žinoti ir tai, jog tokio tipo sijonai vizualiai prailgina kojas ir gali padėti atrodyti aukštesnėms – tikriausiai dėl to dar labiau norėsis juos įsigyti.

Džinsinis sijonas

Tokį rūbą, kaip ir daugelį kitų džinsinių drabužių, galima vadinti nesenstančia stiliaus klasika. Šis sijonas puikiai tiks neįpareigojančiai kasdienybei – su juo jausitės žaviai ir atrodysite stilingai. Prie tokio rūbo galima priderinti bet kokius marškinėlius, o jeigu esate pasiruošusios ilgiau pasivaikščioti, verta pagalvoti ir apie patogesnę, pavyzdžiui, sportinio stiliaus avalynę. Spauskite čia, jei norite ją apžiūrėti.

Įsigijusios visus šiuos sijonus, visuomet turėsite ką apsirengti nepriklausomai nuo to, ar lauks svarbi šventė, ar tiesiog stilingai norėsite atrodyti kasdienybėje. Pasirūpinkite, kad niekuomet nepritrūktų žavių derinių!

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video