Internetas verslui – gyvybiškai svarbus

 Internetas verslui – gyvybiškai svarbus

Asociatyvi nuotr.

Verslo sėkmė priklauso nuo daugybės veiksnių, tačiau niekas nepaneigs, kad šiandien be modernių technologijų sunku įsivaizduoti net ir mažos įmonės veiklą. Internetas verslui tampa kertiniu veiksniu, nuo kurio priklauso daugybė kasdienių procesų. Ir visai nesvarbu apie kokį sektorių kalbėsime – grožio paslaugas, automobilių remontą ar namų statybą – interneto ryšio reikia visiems ir nuolatos. Deja, ne kiekvienas vadovas interneto svarbą veiklai tinkamai įvertina, todėl tikslinga aptarti svarbiausius aspektus.

Kam internetas verslui apskritai reikalingas?

Jei kalbame ne apie internetines parduotuves ar nuomonės formuotojus, tai kam to interneto reikia? Rodos, tradiciniai verslai, pavyzdžiui, siuvykla ar maisto prekių parduotuvė, gali sėkmingai darbuotis ir be interneto. Visgi tai tik klaidingas pirmasis įspūdis, nes iš tikrųjų internetas verslui reikalingas labai įvairiuose procesuose. Trumpai juos apžvelgsime.

Vienas svarbiausių procesų yra finansų valdymas ir apskaita. Internetas yra būtinas duomenų perdavimui, operacijų registravimui. Didesnėse įmonėse finansų skyrius dažnai veikia tik pagrindinėje būstinėje, o mažos įmonės dažnai savo apskaitą patiki buhalterinėms įmonėms, tad interneto ryšys duomenims perduoti būtinas. Jau nekalbant apie dokumentų ir ataskaitų teikimą atsakingoms valdžios institucijoms.

Taip pat internetas reikalingas užsakymams iš tiekėjų atlikti, pristatymo stebėjimui, čia valdomas ir sandėlis bei likučiai. Daugelis įmonių savo klientus randa būtent internetu: reklamuoja savo paslaugas, siunčia pasiūlymus ir kt. Internetas verslui yra kaip alternatyvi erdvė veiklai, todėl jo tinkamas veikimas yra kritiškai svarbus.

Kaip pasirinkti internetą verslui?

Nebūtina būti IT specialistu, kad priimtumėte teisingą sprendimą. Svarbiausia, kad internetas verslui būtų greitas ir kokybiškas – tai du pagrindiniai parametrai, kurie svarbus sklandžiai veiklai užtikrinti. Kokio interneto greičio reikia, priklauso nuo to, kam jį naudosite, kiek bus vartotojų vienu metu. Kuo didesnė įmonė ir kuo daugiau procesų, tuo didesnį greitį rekomenduojama rinktis. Taip pat ne mažiau svarbu, kad internetas verslui veiktų kokybiškai ir patikimai, nebūtų trukdžių – jie kartais gali kainuoti išties brangiai, pavyzdžiui, neįvykus sutartam sandoriui. Dėl to prieš sudarydami sutartį pasidomėkite, kokias garantijas tiekėjas siūlo, kokias priemones taiko ryšio stabilumui užtikrinti.

Interneto tiekėjas – patikimas verslo partneris

Kiekvienas verslininkas žino, kad geras sandoris gali atnešti daug naudos ir atvirkščiai. Dėl to atsakingai pasirinkite interneto tiekėją. Venkite eksperimentuoti su rinkos naujokais – jų tiekiamas internetas verslui gali būti lėtesnis nei deklaruojama, kyla trikčių rizika. Ilgą patirtį turinti ir patikima kompanija, tikėtina, bus patikimesnis partneris. Jei norite optimizuoti išlaidas, pasidomėkite mažesnių tiekėjų pasiūlymais, nes rinkos gigantai dažnai siūlo aukštesnes kainas.

Visada perskaitykite sutartį ir išsiaiškinkite, ar pasirinktas planas tinka jūsų įmonei. Dažnai sudaromos sutartys yra terminuotos, o ankstesnis jų nutraukimas sukelia neigiamų padarinių.

5 Komentarai

  • Tokia jau ši silpna civilizacija: dingus elektrai viskas sustoja ir miršta. Kas visai kitaip neturtingose Azijos ir Afrikos kaimose.

  • Urdomoje nyra ynternet, za to yra zombojasčyk y vodka y to vysyškay užtenka tykram rusuy kayp y aš. Pasyylgty Urdoma, mane laukty tynay.

  • ir matau,kad nėra interneto.Išbandau visus galimus paieškos variantus ir viską metu po užuominos apie galimai nutrauktą kabelį.Ir koks gi durnius,galvoju,vakare patamsy užsimanė tą kabelį nutraukti?Už kiek laiko matau,kad atsigavo tas pradingęs internetas ir ateina žinia telefonu apie kokią tai trečiųjų šalių netikusią veiklą.Rytojaus dieną vėl žinia apie galimus nepatogumus ir kompiuterio perkrovimą.Tsakant,nors ir be interneto sėdėta,už kurį ,beje,moki gerus pinigus,bet matai,kad nesi užmirštas.Nors ir su didžiule laiko paklaida,bet perspėtas… Jauropa vistik,ne Azija.

    • taigi rusai puolė!

  • Internetas turi veikti be elektros (~220V), tam yra akumuliatoriai.Dar yra dizel/generatorius.Telia kažką pamelavo išsiuntinėdama standartines SMS. Telefonai tuo metu veikė ir be elektros.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video