Balandžio 25-osios horoskopas visiems Zodiako ženklams

 Balandžio 25-osios horoskopas visiems Zodiako ženklams

Piqsels.com nuotr.

ELTOS inf.

AVINAS. Asmeniniam gyvenimui ir šeimai šiandien turėtumėte teikti prioritetą. Jeigu turite nors kiek laisvo laiko, nepatingėkite pasirūpinti buitimi, kai ką išsamiai sutvarkyti. Susiimkite ir įveikite tai, kas ilgai kaupėsi.

JAUTIS. Šiandien jus domins įvairi informacija, didės noras mokytis, atnaujinti žinias, labiau įtrauks įvykiai kolektyve, diskusijos. Galite gauti dėmesio vertą pasiūlymą.

DVYNIAI. Gana produktyvi diena. Galite gauti atlyginimą, honorarą arba papildomai užsidirbti pinigų iš kokios nors veiklos. Puikiai seksis tvarkytis buityje, prekiauti, spręsti turtinius reikalus.

VĖŽYS. Galite gauti rimtą pasiūlymą, susitarti dėl kredito, piniginių atsiskaitymų, kelionės ar kt. Tam tikrų galvosūkių gali sukelti kolega ar įtakingas asmuo. Galite užmegzti svarbių ryšių.

LIŪTAS. Išgirsite gandų, apkalbų. Tačiau ir patys nestokosite gebėjimo manipuliuoti. Saugokite savas ir svetimas paslaptis, tinkamai elkitės su konfidencialia informacija, būkite korektiški. Jeigu įvyks kas nors nenumatyta, svarbu nepasimesti, pasitikėti savimi.

MERGELĖ. Galima informacija, kuria sugebėsite sėkmingai pasinaudoti drauge su bendraminčiais, partneriais. Dėmesio ženklų tikriausiai sulauksite ir iš seno pažįstamo.

SVARSTYKLĖS. Būsite darbingai nusiteikę. Jeigu teks bendrauti su vadovais ar visuomene, stengsitės parodyti, kad esate neabejingi įvykiams darbovietėje, šalyje. Galite užimti konkrečią poziciją aktualiu klausimu.

SKORPIONAS. Jums nestigs optimizmo, pasitikėjimo savimi. Galbūt dalyvausite renginyje, kuris jums pridės populiarumo. Dėmesio, išlaidų ir kantrybės reikalaus vaikai.

ŠAULYS. Šiandien pravartu peržiūrėti finansinius dokumentus, imtis ūkinių darbų, nes kai ką būtina iš esmės sutvarkyti. Neuždelskite su mokesčių mokėjimu, skolų grąžinimu ar jų atsiėmimu. Jei turite finansinę ar psichologinę problemą, pasitarkite su specialistais.

OŽIARAGIS. Diena gali būti produktyvi, jeigu nuosekliai sieksite numatyto tikslo, nekreipdami dėmesio į aplinkinių replikas. Puikiai dirbs jūsų galva ir liežuvis. Galimas pasiūlymas sudaryti bendradarbiavimo sutartį, imtis projekto.

VANDENIS. Neblogai tvarkysite verslo bei piniginius reikalus. Galbūt pasitaikys proga papildomai užsidirbti. Jei tai nėra aktualu, tuomet labiau parūps tvarka, higiena, naminių augintinių gerovė.

ŽUVYS. Seksis kūrybos, meno, šou verslo srityse. O jei tuo neužsiimate, turėtų nenuvilti rezultatai prekybos bei su informacija, ryšiais, vaikais susijusiose veiklose. Galite įsigyti bilietą į renginį, kelionę ar pan.

Balandžio 25-oji – Daržų diena, šv. Morkus; Pasaulinė pingvinų diena; Pasaulinė maliarijos diena.

Balandžio dvidešimt penktoji, antradienis – 115-oji metų diena (antroji 17-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 250 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Morkus, Oskaras, Tolys, Tolmantas, Tolmantė, Vygandas, Žadgailas, Žadgailė, Žadmantas, Žadmantė, Žadmina, Žadminas, Žadminė;

rytoj: Dargailė, Gailenė, Gailenis, Klaudija, Klaudijus, Marcelinas, Sandinga, Sandingas, Selma, Selmas;

poryt: Anastazas, Aušra, Aušrė, Aušrinė, Aušrius, Aušrys, Gotarta, Gotartas, Gotartė, Gotautas, Gotautė, Sidona, Zita, Žydrė.

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.56, leidžiasi 20.39. Dienos ilgumas – 14.43.

Šiandien – šeštoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Jaučio ženkle.

Protingos mintys:

„Viltis – geriausias gydytojas iš visų, kuriuos pažįstu“ (A. Diuma).

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video