Lietuviškas startuolis „Antanukas“ – knyga tavo kišenėje

 Lietuviškas startuolis „Antanukas“ – knyga tavo kišenėje

rinkosaikste.lt, BNS inf.

Lietuviai sukūrė startuolį – elektroninių knygų prenumeratą, kuri veikia kaip „knygų „Netflix“. Kūrėjų teigimu, tai patogus ir paprastas būdas, pritaikytas šiuolaikinio skaitytojo poreikiams.

Knygas galima skaityti pasirinktame įrenginyje – telefone, planšetėje ar kompiuteryje. Tam nereikia interneto ryšio, todėl vartotojai skaityti gali beveik bet kur, taip tausodami savo laiką.

Elektroninės knygos gali būti taupesnis sprendimas daug ir greitai skaitantiems. Knygynų asortimentui brangstant, skaitmeninės knygų versijos tampa vis labiau prieinamos ne tik dėl patogumo, bet ir mažesnės kainos.

Prenumeratoje siūloma rinktis iš daugiau nei 1 500 skirtingų knygų lietuvių kalba. Bendradarbiaujant su leidyklomis, jų kiekis nuolat auga, todėl skaitytojai gali rinktis iš įvairių žanrų ir temų – nuo romanų iki psichologijai ir saviugdai skirtų knygų.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video