Pakavimo dėžių gamyba – greitai ir profesionaliai

 Pakavimo dėžių gamyba – greitai ir profesionaliai

Jeigu domina pakavimo dėžių gamyba ir ieškote individualiai pritaikomų pasiūlymų – kreipkitės į „Carttara“ meistrus ir bus sukurta tai, kas idealiai tiks būtent Jums. Jūsų dėmesiui – tik pažangūs, kokybiški kartoninių pakuočių sprendimai pagal individualius poreikius ir gera kaina. Apie visa tai sužinoti ir tinkamas dėžes išsirinkti galėsite tęsdami skaityti šį trumpą straipsnį.

Kaip gaminamos pakavimo dėžės?

Kartoninės pakavimo dėžės gaminamos tik iš kokybiškų ir perdirbtų medžiagų. Pakavimo dėžių gamyba vyksta laikantis aukščiausios kokybės standartų kiekviename proceso etape. Pakuočių gamybos meistrai rūpinasi mūsų planeta ir savo darbe taiko inovatyvius, ekologiškus sprendimus.

Pakavimo dėžės gaminamos pagal užsakovų poreikius. Plačiame skirtingų pakuočių asortimente rasite visas dažniausius vartotojų poreikius atitinkančias skirtingų standartinių dydžių dėžes ir dėžutes. Pateikiamos populiariausios dėžių formos bei tipai, atitinkantys dažniausiai pasitaikančius pakavimo poreikius. Tačiau jeigu Jūsų pakavimo poreikiai specifiniai ir ieškote kai ko išskirtinio – kreipkitės ir tai bus sukurta pagal individualų užsakymą.

Nestandartinių pakuočių gamyba

Nestandartinio dydžio bei formos dėžių gamyba gali būti labai įvairi. Kuriamos išskirtinio dizaino pakuotės, pritaikytos dovanų pakavimui ar kokiems nors specialiems pakavimo poreikiams. Gabenamas krovinys juk ne visada gali atitikti standartinius išmatavimus, todėl tokiu atveju bus naudinga unikalaus dydžio pakuotė. Gamybos galimybės yra labai plačios ir gali būti sukurta kone viskas, ko pageidausite. Papakokite meistrams apie savo pakavimo poreikius ir pakuotės dizaino viziją, ir Jums bus sukurtas geriausias įmanomas pakavimo sprendimas.

Gofruoto kartono privalumai

Visų pakuočių gamyba vykdoma naudojant tvirtą ir kokybišką gofruotą kartoną. Tai speciali kartono rūšis su tarp dviejų lakštų įterptu amortizuojančiu bangelės formos sluoksniu. Gofruoto kartono atsparumas tiesiogiai priklauso nuo jo storio ir lakštų kiekio. Storesnės dėžės bus nepamainomos trapių ar sunkesnio svorio daiktų pakavimui, jos patikimai atlaikys lengvesnius smūgius ir įbrėžimus.

Patikima, profesionali ir daug nekainuojanti pakavimo dėžių gamyba pagal Jūsų poreikius! Kreipkitės visais rūpimais dėžių pasirinkimo bei gamybos klausimais – raskite idealius, geriausios kainos pakavimo sprendimus.

1 Komentaras

  • labai printela.lt turi fainų variantų pakuoti birius produktus, tokios lankščios pakuotės. daugiau vienu metu galima transportuoti nei sudėtų į dėžes

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video