Nepadeda nė ministro užnugaris – palaikymas pažemintai medikei plinta kaip virusas

 Nepadeda nė ministro užnugaris – palaikymas pažemintai medikei plinta kaip virusas

Daivos Kizerskienės „Facebook“ profilio nuotr.

Šią savaitę Kėdainių merui Valentinui Tamuliui pažeminus ir pravirkdžius gydytoją Raimondą Augienę, o netrukus po to ir pačiai Kėdainių ligoninei viešai savo feisbuko paskyroje pažėrus šokiruojančius kaltinimus, suponuojančius nuomonę, kad R. Augienė kone kaip kokia teroristė viena pati sugeba metus laiko ar net ilgiau visą ligoninę laikyti kaip įkaitę, kėdainiečiai nebetyli. R. Augienė netikėtai sulaukė ne tik kolegų ir pacientų palaikymo, kurie surinkę parašus kreipėsi į rajono valdžią ir ligoninės direktorę Editą Vaškevičienę pranešdami, kad palaiko užsipultą gydytoją ir ja pasitiki.

Dabar šios gydytojos stojo ginti ir kiti medikai, jos bičiuliai ir draugai bei visai nepažįstami žmonės, netoleruojantys viešo žmogaus žeminimo ir žiauraus mobingo – feisbuke kaip virusas plinta gydytojai skirta palaikymo žinutė, kurią paskelbė žinoma kėdainietė Daiva Kizerskienė.

Gydytojai skirta palaikymo žinutė

„Tuo metu, kai kandidatai į Kėdainių merus matuojasi valdžios kėdę, Kėdainių ligoninės administracija toliau niekingais metodais tęsia organizuotą šmeižto kampaniją prieš Profsąjungos ir Gydytojų sąjungos Kėdainiuose vadovę Raimonda Augiene, išdrįsusią išsakyti kritiką vykdomiems pokyčiams, kurie turės lemiamos įtakos tam, kad Kėdainiuose palaipsniui mažėja ir mažės medicinos paslaugų prieinamumas.

Be galo skaudu matyti, kaip suskaldyta ir įsitempusi Kėdainių bendruomenė. Pasipiktinę, bijantys dėl darbo vietų, neturintys aiškių atsakymų. Įtarūs dėl galimų politinių scenarijų, nusivylę demokratija.

Aiškiai suprantu, kad Kėdainių ligoninėje vyksta klasikinis pokyčių nesuvaldymo scenarijus. Pokyčiai būtini, ir jie galėjo būti sėkmingi. Deja… Taip pat vyksta politinių intrigų pikas vardan niekingo Kėdainių mero pozicijos. Deja…

Deja, tarp kūjo ir priekalo atsirado ŽMOGUS. Iniciatyvi, neabejinga, mąstanti, pažangi asmenybė.

Nežinau stipresnio žmogaus už Raimondą – profesionalės, visiškai atsidavusios idėjai ir žmonių atstovavimui. Nežinau tyresnio žmogaus už Raimondą – entuziastės, organizatorės, kupinos šviesos ir gėrio. Nesuprantu, kodėl jos konstruktyvūs klausimai sulaukė tokios reakcijos ir susidorojimo? Nes nepatogūs? Nes tiesūs ir atviri?

Kai prieš pusmetį Lietuvoje skambėjo skaudžios mobingo ir smurto darbo aplinkoje istorijos ligoninėse, paviešintos Dovydas Pancerovas ir Birutė Davidonytė, turėjome viltį, kad Sveikatos apsaugos sistema keisis. Kad keisis visa visuomenė. Kad tai nepasikartos. Deja, tai vyksta vėl. Dabar. Vidury Lietuvos.

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys prieš savaitę pozavo su besišypsančiomis slaugytojomis Tauragėje. Nes ten įdiegta Smurto prevencijos politika.

Ministre, ar nepavėluosite Kėdainiuose?

——–

Fotografijose matote palaikymo gėles nuo draugų. Su viltimi, kad viskas bus gerai – esi mums reikalinga iki dangaus!  O valstybė dar pasveiks kažkada.

Dalinkimės, jei rūpi.“

Nepadeda nė ministro užnugaris

Kėdainiečiai ne tik kaip virusu dalijasi gydytojai skirta žinute, bet jau ir viešai išdrįsta kritiškai atsiliepti ir apie Kėdainių ligoninės direktorės E. Vaškevičienės darbo metodus, nepaisant to, kad dar visai neseniai buvo pademonstruota, jog ji turi ne tik mero V. Tamulio, bet ir sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio užnugarį, kuris neseniai buvo atvykęs į Kėdainius tam, kad, kaip pats teigė, palaikytų E. Vaškevičienę.

30 Komentarai

 • Mane palaiko saulius majonezas ir visi liberastai – piderastai. Meras vėlei būsiu – kaimo dūzgėse ūšiu. Kai susirgsiu mane Kauno Klinikose gydys, nes turiu pinigų kaip šieno. Šiku ant Kėdainių ubagų dvėskit be daktarų , kai liberastams pritrūks vergų jų įsivešim iš trečių šalių.

  • Jei Grinkevičius būtų žinojęs kokį liapsusa tu suskelsi – tikrai nepalaikytu.

  • Chalopai vistiek prabalsuos uz vatuli, vakarusku meistra

 • Viešpatie Švenčiausias, apsaugok Kėdainius nuo Tamulio ir Vaškevičienės🙏. Šių dviejų veikėjų dėka Kėdainiai tapo pajuokos objektu ant visos Lietuvos.

 • Tamulio karma. Anksčiau po juo gavom krašto sėkmę, dabar po gydytoja gausim darbo partiją.

  • Būtų Saulius žinojęs, kad Tamulis taip pažemins moterį, būtų jo neparėmęs. Saulius Džentelmenas, o ne chamas

 • Liberalai ir valstieciai 4 metu zvenge is Tamulio. Vadino ponu bynu, tyciojosi visaip, kaimieciu, ir atsilikusiu meru vadino, isgerianciu kaimo sventese, naujokienes statytiniu vadino. Ir pyst liberalam nusvito protas – kaimietis Tamulis geriausias meras! Parodet tikraji veida liberalai ir valstieciai! Pradaznos skuros 😉

  • Liberalai ir valstiečiai viešai palaikė Tamulį prieš jam suskeliant gėdingą liapsusą. Gerų postų tikėjosi. Dabar ko gero nepareikštų koalicijos.

  • Kai liberalai su valstiečiais parėmė merą – tai tas pasijutęs drigantu ir susidirbo……

  • Tamulis prastas meras, bet mažesnė blogybė už Darbo partiją. Visoje Lietuvoje darbiečiai ant plintuso ribos, o čia gi kaimiečiai, vikondos laikraščio informaciją apdoroja paprastai ir renka mums merą jau antrą kadensiją. Miesto rinkejai rinktųsi kitaip, bet kaimiečių daugiau. Reiktų kaimo ir miesto apygardas išskirti.

 • Fėdią šį savaitgalį balių organizuos? Ar mesis į saviblėdą pas Valentą? Per pirmą turą visą naktį šviesa kabinete negeso, o sargas vėl išnešė bonkes į konteinerius už garažų, kad nesimatytų ant akių.

 • Taip, kaltas Tamulis. Ar jis bekiaušis, kad jam bobos vadovavo? 🙂

 • Gerai Nikoke sužaidem, mūsų planas plinta kaip viktoro švento vandens virusas, apmulinsim kiadainiūs darbo partijos nuodais, tik nežinau nežinau ar pasiseks, žmones gali praregėti.

 • Net aš už Tamulį! Ir komentuoju kaip vėpla visur. O lojau lojau ant jo visu keturis metus, bet staiga per naktį man jis tapo puikus!!!

 • RASOMA NETIESA . AUGIENE TIKRAI NERA SVENTOJI . APSAUGOK VIESPATIE NUO JUOS. PER KOVIDO KRIZE NENUSTBECIAU KAD SU AUKSTEKALNIU … FE LABAI NEMALONI, AROGANTISKA VISISKA PRIESINGYBE KAS CIA KA RASO.
  NEKLAIDINKITE KRASTIECIU

  • Nematuok pagal save, o man superinė medikė. Tik sėkmės, 🌷

   • Net jeigu laimėtų Tamulis, jam dirbti katastrofiškai būtų sunku tiek su tokia dauguma, tiek dėl įvairių kitų aplinkybių.
    Sunkūs laikai laukia Kėdainių. Faktas.

 • Ar turi teisę pagyvenusių žmonių asociacija sukviesti savo narius ir liepti balsuot už Tamulį? Kodėl iš visur jaučiamas spaudimas balsuoti už dabartinį merą, negi mes nenusipelnėme naujovių? Ačiū.

  • Pagyvenę žmonės gavo nemokamą važiavimą autobusais (aišku – ne iš mero kišenės). Tai jie ir džiaugiasi. O tas žmogus, kuris gaudamas minimumą turi važiuoti dar su persėdimais, tai nesidžiaugia tokiu žmonių suskirstymu…

 • Trūksta Kėdainiams Viktoro Uspaskich. Va ten tai vyras! Visus į vietą padėdavo. O dabar iš visokių kampų lenda visokie p*dikai.

 • Geriausi merai: Kisielius, Baguška, Muntianas, nei jie vagys buvo, nei ka, dirbo tik dėl Kėdainių interesų, net dabar tą jaučiam, vat ponas muntianas net tamuli palaiko, keista..

 • Balsuojama bus ne už Tamulį, o PRIEŠ vyyyktaro piešką fedią, kuris yra dar dešimt kartų blogiau, nei Tamulis. Ir galit nebepūsti šitos istorijos, seniai niekam neįdomu.

  • Kad ir už velnią – svarbiau nei už Fedią……?

  • Manau ir klausiu. 1.KLAUSIU TO PATIIES: „Ar turi teisę pagyvenusių žmonių asociacija sukviesti savo narius ir liepti balsuot už Tamulį? Kodėl iš visur jaučiamas spaudimas balsuoti už dabartinį merą,…? “
   2.Balsuosit už tamulį gausit liberkonserratvalstietišsocdem, kuriems vadovaus ….kas norės. Nors ir uspaskichas ar grinkus..Parsiduos bet kam.

 • teko su Augiene bendrauti tai jau labai nemaloni daktarė -TEISINGAI IR RAŠO

 • […] medikų ir pacientų, kurie jau įteikė savo kreipimąsi merui. Praėjusią savaitę R. Augienė sulaukė palaikymo ir socialinėje erdvėje iš savo bičiulių, draugų, kolegų ir net nepažįstamų kėdainiečių, kurie feisbuke jai […]

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video