Debatuose meras pažemino ir pravirkdė gydytoją (su VIDEO, papildyta 03.15, 07.52 val.)

Antradienį Kėdainiuose vykę antrojo rinkimų turo kandidatų į merus debatai baigėsi itin skaudžiai ir trikdančiai. Žinomos gydytojos paklaustas apie tai, kokia ateitis laukia Kėdainių ligoninės ir tai, ar jam žinoma, kad ligoninei nebekeliamas pagrindinis tikslas – išlikti daugiaprofiline (su visais dabar joje veikiančiais skyriais ir teikiamomis paslaugomis), antros kadencijos siekiantis dabartinis meras Valentinas Tamulis gydytoją užsipuolė taip, kad ji neatlaikiusi viešo pažeminimo pravirko, nepaisydama, kad salė yra pilnutėlė žmonių, o diskusija transliuojama tiesiogiai.  

Gydytoja papasakojo apie neraminančią situaciją

M. Daukšos viešojoje bibliotekoje surengtiems kandidatų į merus debatams einant į pabaigą, visoje Lietuvoje žinoma Kėdainių medikė Raimonda Augienė, einanti ir Lietuvos gydytojų sąjungos Kėdainių filialo pirmininkės pareigas, kreipėsi į dabartinį merą V. Tamulį ir paklausė, ar jam žinoma tai, kad ligoninei šiemet jau nebekeliamas tikslas išlikti daugiaprofiline?

Be to, medikė sakė, kad jai grįžus iš atostogų patys kolegos pradėjo jos kaip profsąjungos vadovės klausinėti, ar yra suderinti su profsąjunga medikų darbo krūvio pakeitimai. Esą darbo krūviai keičiami taip, kad dėl to iš darbo jau išėjo 4 jauni specialistai.

Pasak R. Augienės, gydytojai ne mažiau susirūpinę ir tuo, kad nebegali suteikti tinkamų diagnostikos paslaugų, nes po 15 valandos jau nebeatliekama echoskopija ir jau būta tokio atvejo, kai pacientą dėl pilvo skausmų teko vežti į Kauną ir ten jis buvo operuotas, kai tą patį galėjo padaryti ir puikūs Kėdainių chirurgai.

Gydytoja Raimonda Augienė./Debatų „Žinau, ką renku“ stop kadras.

Gydytoja sakė, kad ne mažesnė problema ir tai, kad Kėdainių ligoninėje gastroskopijos neatliekamos pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais, tad realiai tomis dienomis žmonėms negali būti suteikta reikalinga pagalba.

R. Augienė stebėjosi ir tuo, kad ligoninėje neteikiama itin reikalinga logopedo pagalba. Pasak jos, ligoninės lėšomis paruošta šios srities specialistė išvyko dirbti į Jonavą, vaikai liko be pagalbos.

„Mes turim krūvą konfliktinių situacijų, kai tėvai aiškinasi, kodėl mes negalime jiems padėti. Kodėl Slaugos skyriuje kineziterapeutų esamas kiekis, kai mes galėjome eiti ir padėti kiekvieną dieną, tai dabar aš galiu tik du kartus per savaitę paskirti tokią paslaugą.

Išklausius ligoninės ataskaitą nebelieka ligoninės planuose išlaikyti daugiaprofilinę ligoninę. Pablogėjo paslaugų prieinamumas konsultacinėje poliklinikoje ir dienos stacionare“, – dėstė R. Augienė.

V. Tamulis teigė apie tokią situaciją ligoninėje nieko nežinantis

Meras V. Tamulis, paklaustas, ar žinojo, kad ligoninėje yra tokių problemų, sakė: „Žiūrėkit, aš pirmą kartą girdžiu tai, ką jūs dabar sakote. <…>. Deja, apie tai, kad daugiaprofilinės ligoninės nebus, aš jums sakiau visada – nedarykim ir negąsdinkim žmonių Kėdainių krašto. Aš kaip sakiau – buvo Kėdainiuose ligoninė, yra ir bus.“

Pažeminimo neatlaikiusi gydytoja pravirko

Debatus moderuojančiai žurnalistei Aistei Čiučiurkaitei perklausus, ar daugiaprofilinė, ar kokia ligoninė bus, V. Tamulis viešai užsipuolė gydytoją R. Augienę: „Gerbiama Raimonda, aš nežinau, ar jūs žinote visas paskutines naujienas šiandien dienai? Jūs laikinai einate skyriaus vedėjos pareigas reabilitacinio.

Jūs žinote, kad šiandien 9 darbuotojai pasirašė direktorės skundą ant jūsų? Tai, ką jūs taikote, kokias poveikio priemones taikote savo darbuotojų atžvilgiu.

Tai gal neieškokime, kad viskas toj ligoninėj pastoviai tik blogai ir blogai, bet pasižiūrėt reiktų ir į save kartais.“

„Jūs žinote, kad šiandien 9 darbuotojai pasirašė direktorės skundą ant jūsų? Tai, ką jūs taikote, kokias poveikio priemones taikote savo darbuotojų atžvilgiu. Tai gal neieškokime, kad viskas toj ligoninėj pastoviai tik blogai ir blogai, bet pasižiūrėt reiktų ir į save kartais.“

V. Tamulis

„Ne, nežinojau, kad pasirašytas skundas. Bet kokiu atveju pagal tai, kas buvo taikoma man gruodžio, sausio mėnesį iš direktorės pusės, šiandien su kolegom aptariau, kad išeinu iš ligoninės – rytoj rašysiu prašymą apie išėjimą iš darbo“, – pravirko netikėto viešo rajono vadovo akibrokšto sulaukusi gydytoja R. Augienė.

V. Fiodorovas pabrėžė situacijos absurdiškumą

Netikėtai debatuose susiklosčiusi situacija nustebino ir kitą kandidatą į merus Viktorą Fiodorovą.

Pasak jo, vien jau tai, kad meras pravirkdė gydytoją tik dėl to, kad ši paklausė, kokia bus ligoninės ateitis, rodo, kad yra akivaizdu, jog ligoninėje yra blogai ir jeigu tokios situacijos yra, jeigu kiekvieną kartą bus randama, prie ko prisikabinti, tuoj žmonių neturėsime.

Pasak V. Fiodorovo, niekas net neabejoja, kad ligoninė tikrai liks, tik esminis klausimas, kurį ir pateikė gydytoja R. Augienė, – kokia ji bus?

„Tai, kad nelieka ligoninės direktorės planuose išlaikyti daugiaprofilinės ligoninės, tai yra tik signalas. Mes jau šiandien echoskopuoti (pacientus – aut. pastaba) išvežam į Kauną, operacijas išvežam daryti į Kauną, lengva ranka atleidinėjam darbuotojus. Mes turim šiandien 1 157 operacijas, liks 1 100 ir mes tokios ligoninės neturėsim.

Turėsim dienos stacionarą. Čia yra esminis dalykas“, – sakė V. Fiodorovas.

Kaip spręs problemą?

Debatus moderuojanti A. Čiučiurkaitė klausė – tai ką gi darys kandidatai ir kaip spręs ligoninės problemas, jei užims mero poziciją.

V. Fiodorovas sakė: „Pirmą savaitę, ką padarysime, sodinsimės (kalbėtis – aut. pastaba) įstaigos vadovus, kurie, beje, pasakė, kad politikai pas mus yra prasti ir bestuburiai ir visa kita. Sodinsimės ir kalbėsimės, nes ne įstaigos vadovas ir direktorius su 80 tūkst. metiniu atlyginimu (ligoninės direktorės metinis atlyginimas yra 77,8 tūkst. eurų per metus arba daugiau kaip 6 tūkst. 480 eurų per mėnesį – aut. pastaba) yra svarbiausia, bendruomenė ir pacientai yra svarbiausi ir žmonės tie, kurie ten dirba.

Žmogus su ašarom šiandien – tai akivaizdžiai parodo, kad kažkas yra blogai.

Mes atleidžiam žmogų sakydami, kad yra pensinio amžiaus, jisai laimi Darbo ginčų komisijoje skundą, išvažiuoja į kitą rajoną ir gauna didesnį atlyginimą už mažiau darbo.

Sodinsimės ir kalbėsimės, nes ne įstaigos vadovas ir direktorius su 80 tūkst. metiniu atlyginimu (ligoninės direktorės metinis atlyginimas yra 77,8 tūkst. eurų per metus arba daugiau kaip 6 tūkst. 480 eurų per mėnesį – aut. pastaba) yra svarbiausia, bendruomenė ir pacientai yra svarbiausi ir žmonės tie, kurie ten dirba.

V. Fiodorovas

Mes iš savo bendruomenės išstumiam žmones ir jų neginam, ir sakom, kad ta direktorė ten kažką daro! Žinot, prieš metus aš dar galėjau tuo patikėti, kai sakė, kad pradėjo laužyti tuos, kurie nedirba, bet jau metai yra ir vis dar atsiranda kurie nedirba!.. Na, klausykit, kas čia per nesąmonė?“

Kitas kandidatas į merus V. Tamulis neįvardijo, ką ruošiasi daryti, kad išspręstų minėtas problemas: „80 procentų paslaugų mūsų krašto gyventojai gali gauti Kėdainių ligoninėje. Dėl to iš savivaldybės biudžeto šiųmetiniame biudžete įvairioms sveikatos programos skirta virš 700 tūkst. eurų. Prisiminkime,<…> – praeitais metais jau buvo priimtas sprendimas, kad kompiuterinį tomografą ligoninė galėtų nusipirkt, nes jei jo nebus, ligoninė, tai turbūt suprantat, sterilizacinei įrangai, kuri, kaip sakoma, vos ne atšipusiais peiliais ar ten surūdiję viskas, taip pat yra skirti pinigai. Tai savivaldybė viską darome, kad ta ligoninė būtų ir mūsų žmonės galėtų gauti kokybiškas paslaugas ir nereiktų važiuoti į Kauną.“

V. Fiodorovas nesutiko su tokia oponento pozicija: „Meras išvardijo labai daug, kas ten yra perkama. Echoskopas – pats paprasčiausias dalykas – 15 tūkst. eurų. Turėtų ligoninė turėt tokių bent tris.“

„Nu už 15 tūkst. nupirkt kompiuterinį tomografą…“ – pertraukė jį V. Tamulis, o V. Fiodorovas tęsė toliau: „Apie echoskopą šneku, pone mere, apie echoskopą. 16 tūkstančių kainuoja.

Žinot, turim tris echoskopus, bet neturime echoskopuotojo. Jeigu atvažiuoja žmogus su nutrauktais raiščiais, jį išsiunčiam į Kauną, mes atiduodam vieną operaciją, atiduodam antrą operaciją ir taip mes susimažinsim.

Elementarus dalykas – ne technikos reikia, o žmonių ir pasaugoti žmones, kurie yra geri specialistai, kad jie galėtų dirbti čia. <…>. Į dienos stacionarą neatvažiuos aukščiausios kokybės specialistai niekada.“

V. Tamulis iki pat debatų pabaigos laikėsi ligoninės direktorės gynimo pozicijos: „Aš tik norėčiau pasakyti, kad kadangi direktorė visąlaik tik blogai ir blogai dirba, bet 2022 metų sausio 1 dienai toj įstaigoj buvo kreditorinis įsiskolinimas arti 600 tūkstančių, 2023 metų sausio 1 dienai – 91 tūkstantis kažkur tai. Ir pasižiūrėkit, kas dabar lankotės ligoninėj ir pirminiam sveikatos priežiūros centre, ir pasakykit, ar nėra pasikeitimų. Bet kuriuo atveju tai nesakau, kad jau viskas yra gerai padaryta ir tikrai yra spręstinų problemų.“

PAPILDYTA 03.15, 07.52 val.

Meras išreiškė apgailestavimą

Vakarop, kai apie šį Kėdainių mero akibrokštą jau buvo paskelbusi ir diena.lt, ir rinkosaiskte.lt, ir lrytas.lt bei tv3.lt, šis savo feisbuko paskyroje 18 val. 27 min. parašė pasiteisinimą, tikindamas, kad savo žodžiais niekada ir nieko nenorėjo įžeisti bei apgailestavo: „Apgailestauju, kad rinkiminės įtampos pasekmėje mano klausimai ir kiti pasisakymai kai kam pasirodė įžeidūs.“

Deja, besiteisindamas rinkimine įtampa V. Tamulis net neužsiminė apie atsiprašymą, kuris būtų skirtas gydytojai, kurią jis pravirkdė.

Tikslo išlaikyti daugiaprofilinės ligoninės statusą – nebėra

Penktadienį Kėdainių ligoninės stebėtojų tarybai buvo pristatyta šios įstaigos direktorės Editos Vaškevičienės veiklos ataskaita.

Joje nurodyta, kad vienas iš dviejų ligoninės tikslų praėjusiais metais buvo – išlaikyti daugiaprofilinės ligoninės statusą pagal keliamus reikalavimus.

Keisčiausia tai, kad tame pačiame dokumente neįvardyta jokių tikslų, kurie Kėdainių ligoninei yra keliami 2023 metams.

Dabar keliami tik trys uždaviniai, tarp kurių ir šis: paruošti dienos stacionarinių paslaugų skyrių, kuriame būtų teikiamos dienos stacionaro paslaugos.

Taigi, panašu, kad tiek gydytoja R. Augienė, tiek kiti medikai bei kiti Kėdainių rajono žmonės ne be pagrindo nuogąstauja, kad iš daugiaprofilinės Kėdainių ligoninės šiais metais greičiausiai liks tik dienos stacionarinių paslaugų skyrius, kas ir yra aiškiai įvardijama, kaip trečiasis Kėdainių ligoninės uždavinys.

83 Komentarai

 • Sakiu balsuosiu už tamuli bet kaip matau nuomonė pasikeitė ne tik mano . Merdinčiui miestui nereikia merdinčio mero

  • Nemaniau, kad yra tokio lygio žmonių. Dar tokias pareigas užima… Gali jau asmeninius daiktus pakuoti į dėžes..

   • Jau taip norima prakist zut but gamuli lad butu lengvai valdomas koncervatoriu. U tai visi ir raudoni ir zali ji palaiko. Baisu kas darosi.

  • Pėlednagių plūgas.

 • Moterų akyse meras nuo vakar yra bekiaušis

  • Mugė buvo neįdomi ir neskaitoma labai, tai ir užsidaro. Turėtų Saulius išvadas pasidaryti apie savo darbuotojus. Valentinas visai nusmuko, jei jau su koncervatoriais eis i koaliciją, tai gėda.

 • Už Fiodorovą! Gana patyčių!

  • Fiodorovas, tai toks pats kaip Uspaskich, tik jaunesnis. Jau Kėdainiai pavargo nuo Darbo partijos. Užteks.

   • nebėra už ką balsuoti…….

 • Aš nujunkysių Tamulį! Kiek gali! vaškevičė!

  • Mano Tamulis ir mes kartu Babėnų miškuose 😀

   • atsargiai su tokiais komentarais

  • Mano galva politikų įtaką ligoninės darbui turėtų būti minimali, meras negali turėt tokios didelės valdžios poliklinikoj…. Nes politikai tampo paklode į savo pusę, gidytojams įtampa dėl nežinios, o pacientas nesulaukia kokybiškos paslaugos, nes gimdytojai negali ramiai dirbti. Kas išpainios šį mazgą…?

 • Tamulis pasakė per debatus: „Jūs žinote, kad šiandien 9 darbuotojai pasirašė direktorės skundą ant jūsų? “ Tai čia ta direktorė organizavo skundą ant Augienės, o tamulis palaiko? Tamuli, Tamuli, bėk iš Kėdainių.

  • Marš atgal į kaimą. Nebalsuosim už tave.

 • Tai visiškas kvailys gali taip kalbėt : „Jūs žinote, kad šiandien 9 darbuotojai pasirašė direktorės skundą ant jūsų (Augienės)?“ Bet gal tai tiesa ? Tada nieko nesuprantu. Jei direktorė organizuoja skundus prieš darbuotojus ir tamulis palaiko – jis ne mūsų, ne žmonių meras tada.

  • Teko lankytis pas gidytoja Augiene, kompetentinga specialistė. Teisybės dėlei pastebėsiu, kad Tamulis parašų prieš gyd. Augiene ligoninej ne rinko, jis tik paviešino šį faktą. Įdomu būtų sužinot, ką konkrečiai gero Fiodorovas nuveikė ligoninės labui, kaip nekaip Seimo narys

  • Ausis ten buvo DIREKTOREI

 • Idekit vaizdo įrašą neklaidine žmonių,lai patys rinkėjai savo nuomonę susidaro kaip kas. Tiesiogiai stebejau debatus , jau daktarėj pradėjus kalbėti ašaros kaupėsi nemačiau jokio puolimo. Bet nuomone susidaro tokia ,kad mero buves bendražygis jam keršija dėl kažkokių asmeniškumu , tas purvo drapstymas vieniems ant kitu prie gero neprives. Juk visi sėdite prie to pačio stalo , na ir patiems bus gėda vieniems i kitus žiūrėti, o dar juk mūsų miestų ir rajonų rūpintis reiks

  • Debatai buvo transliuojami tiesiogiai internetu ir viskas aiškiai matėsi. Nereikia išvedžiojimų ir interpretacijų iš bobučių varpinės.

  • įrašą matė tikrai daug kas. ir nesuprantu kam čia tas išpūstas burbulas. gydytoja tiesiog uždavė klausimą į kurį reikėjo atsakyt. vietoj to, buvo viešai pateikta gan asmeniška informacija apie gautą papeikimą. Tiesiog tai buvo labai jau ne vietoj. Ir kur Jūs matot drabstymąsi purvais? Kad tas fakto pateikimas (apie papeikimą) buvo išsakytas nederamu tonu..? Kas tą žmogų žino tai nei kiek nesistebi, nes tai kerštingas, principingas žmogus. jis visada toks buvo ir yra. šį kart neapskaičiavo, pasikarščiavo ir leptelėjo prieš kameras tai , kas prieš jį atsisuko. jis elgiasi lygiai taip pat kai tų kamerų ir nebūna. Su visa pagarba jam, jeigu žmogus toks yra, tai kaip jis gali patapt kitoks..?

 • Balsuos tokie patys.

 • Kaip sunku susitaikyti su pralaimėjimu praėjusių rinkimų nugalėtojams, kuriuos į savivaldybę atvedė visuomeninis rinkimų komitetas „Valentino Tamulio komanda – mūsų krašto sėkmei“. Nemačiusiems debatų visos laidos, atrodo, kad kalčiausias meras, straipsnis yra vienašališkas.

 • Jeigu tiesa, kad tamulis pasakė : „Jūs žinote, kad šiandien 9 darbuotojai pasirašė direktorės skundą ant jūsų?“ tada turi imtis darbo teisėsauga ir kitos institucijos. Juk tai akivaizdi su darbuotojais susidorojimu akcija.

 • Juodosios technologijos veikia. Balsuokit už mafiją tik paskui neverkit kad niekas jūsų negydo

 • Matosi su kuo viktoras gal eis i koalicija kad rinka liaupsina. nepraranda vilties Nijole likt valdzioj

 • Vakar žiūrėjau debatus, todėl manau, kad straipsnis yra itin šališkas. Visų pirma, pati gydytoja elgėsi neadekvačiai: ne uždavinėjo klausimą kandidatams, bet pasinaudodama rinkimais bendė sudaryti blogą įspūdį apie ligoninės direktorę. Augienė yra Nijolės žmogus. Prisimenu, Augienė buvo puikus instrumentas susidoroti su jau buvusia poliklinikos direktore. Dabar tas pats taikoma ir ligoninei, kur atėjo nauja direktorė ir pajudino klaną, pirmiausiai, Naujokienės draugelių ir jos dukters. Žmonės, nepasiduokite juodoms šio laikraščio technologijoms.

  • Sakyk nesakes, bet Tamulis „sublizgėjo“….

   • taip, labai liūdnas blizgesys…

  • Apie kokį klaną jūs pastoviai visi kliedite? Tą kur Vaškevičienė visiems makaronų prikabino? Rado ji mat klaną. Sutrikusiam jos mąstyme klanas. Na padažė sienas, pakabino naujas lenteles, naudojasi intensyviai facebooku. Čia jums kas? Paslaugos pagerėjo? Aš tai matau pablogėjimą. Per metus buvusi daugiaprofilinė ligoninė tampa ligonine su 12 val veikiančiu priėmimo skyriumi, dienos chirurgija, vidaus ligomis ir slauga. Viską ką moka direktorė imituoti veiklą- tam yra skyrių kilnojimas iš vietos į vietą ir kabinetų kilnojimas. Dar jai padlaižaujančiais darbuotojais gąsdinti kitus ligoninės darbuotojus.

   • Miela „pikta“, nežinau visų „povandeninių“ srovių ligoninėj, bet tai, kad ateini į tvarkingą, švarią, pagaliau gražią polikliniką, man jau yra malonu. O gera nuotaika taip pat yra vaistas. Net prisiminti nesinori tos aptriušusios aplinkos, kuri tiek metų buvo. Tai, kad atsirado daugiau tvarkos tiek registruojantis, tiek eilių pas gydytojus, tiek kai kurių kabinetų darbe irgi tiesa. Nors ne taip dažnai lankausi poliklinikoj, bet pokyčiai mane džiugina. Apie ligoninę ir jos funkcionavimą nedaug žinau, bet dienos stacionaro skyriai man atrodo visai patraukliai. Jei tu gali dieną būti ligoninėje, pasidaryti tau reikalingas procedūras ir pan. , o vakarop važiuoti namo, tai būtų puiku. Taip kad gal palaukim, gal ne viskas jau taip blogai, kaip kai kam atrodo.

    • Kadangi jūs tikrai visko nežinote, tai ir sprendžiate pagal tai, kas dabar išreklamuota facebooke ir įsivaizduojate, kad viskas dabar atsirado. Konsultacijų poliklinika už ES pinigus atnaujinta 2011metais, taigi ne sovietinė, kaip direktorė bando įrodyti. Dienos stacionaro paslaugos Kėdainių ligoninėje pradėtos teikti 2012 metais ir teiktos įvairių profilių: vidaus ir vaikų ligų, neurologijos, nėštumo patologijos. Dienos stacionaras apie kurį direktorė kalba nėra nei jos pradėtas, nei sukurtas. Geriatrijos dienos stacionaro programą rajonui ruošė dar Skauminas ir finansavimas skirtas prie jo. Tiesa ta, kad esant dideliems srautams poliklinikoje, virš 100000 pacientų per metus, patalpos nebeatrodo kaip naujos. Tai, kad direktorė sukels visus dienos stacionarus į vieną aukštą, buvusį vaikų ligų skyrių, yra jos pagrindinė reforma. Betgi yra žmonių, kurie kasmet mėgsta baldus namuose perstumdyti ir kaip žmonės sako, kai kas ir naktimis :))

 • Dar svarbus aspektas: Tamulis yra garantas, kad naujoji ligoninės direktorė, puikiai daranti tvarką, ką mes visi pacientai matome, išsilaikys. Atėjus į valdžią Fediai su Aukštikalniu, šaunioji direktorė bus nuimta. Šlapia Aukštikalnio svajonė turbūt yra matyti savo žmoną Giedrę ligonine direktore. Gandai sklido, kad jis nesėkmingai bandė ją prastumti į pavaduotojas.

  • Yra gandai, kad Tamulis už palaikymą antrame ture pažadėjo konservatoriams, liberalams administracijos direktoriumi skirti Šurajevą, patį geriausią premjerės patarėją. Todėl Tamulis ir bijo pries rinkimus pasakyti kas bus administracijos direktoriumi ar vicemeru.Taip kad Kėdainių laukia ČB era.

 • Zmones renkasi idiotus per rinkimus. O renkasi, nes patys yra totaliai ne išsilavinę.
  Todėl negeba skirti. Tas pats ir Kaune. Neskaito knygų, ypač rimtos grožinės literatūros, neziuri rimtų filmu, Kėdainiuose daugybė labai storu žmonių, tunka, nes daug valgo, mąstymas nyksta. Viskas eina velniop. Dar nepamirškime, kad Kėdainiai buvo vienas labiausiai nurusintu miestu. Kas irgi didelė tragedija. Na, ir turim rezultatą. Merai virkdo nuostabias gydytojas. Beje, del intelekto: gydytojai Lietuvoje diplomų už dyką negauna. Ji tikrai proto turi. Vis tiek įstoja gabesni vaikai. Ir baigia. Na, o merai… 😂 Patys žinot. Bet vadovauja… tie, kurie.. 😂 Beje, ta ligoninės direktore baigus ten, kur diplomus dalina į kairę dešinę. Kiek ten to protelio yra, irgi klausimas. Nes ją rinko tai Tamulis. Ką jis gali parinkti 😂 Tragedija. Taigi turim pažįstamų, žinom, kas ten darosi. Tragedija toj ligoninėj. Nu nieko nepadarysi. Žmonės renkasi tokius vadovus. Turi pasitraukti ir viskas. Tai čia tu istorijų tai spauda dar ne paviešinta smagiausių 😂 Nieko nepakeisi. Bus tik blogiau.

 • Mačiau tuos debatus tiesiogiai ir primygtinai siūlau visiems juos pasižiūrėt. O straipsnis yra grynas varymas ant vieno iš kandidatu. O kodėl nėra straipsnio su išvedžiojimais kad vienas iš kandidatu neprisiminė savo trijų pažadu kur prieš pirma tura žadėjo? Žurnalistė turėjo primint jam jis ka žadėjo. Aš padariau išvada kad jai neprisimena ka žadėjo prieš kelias savaites tai net neverta tikėtis pažadu igyvendinimo.

 • Fedia neprusimena ką ir kiek pažadejo- dundukai rinkit ta bemokslį verstaskūrį ir vel bus bardakas kedainiuos😀dabar Tamulis visus projektus darė ir tarybos klausė o kai ruskis valdys bus diktatūra kaip ruskyne būit ibagai bet šlovinsit prasiskolinusį vadą

  • Tamulio buvus boba turetu prabilti garsiai penktadieni.

 • RA trina komentarus, žema

  • Muge isvis juos draudzia, bet ten nezema? Aj tiesa nuo balandzio 1 muges laikrascio nebelieka, galesi ciulpti ra 😉

   • mugė seniai bijo komentarų

    • Gėda tamuliui. Gėda. Koks mrnkumas žmogaus taip kalbėt ir elgtis. Tik už Fiodorovą.

 • Norite 4 metų stagnacijos Kėdainiuose ir projektinių pinigų atkatų Darbo partijai? Balsuokite už Fėdią. Jis tą padarys. Vokelių patirties ir šešėlinės ekonomikos guru Vyktaras jam padės tai įvykdyti. Pavirins daug varkių sau iš kėdainiečių surinktų mokesčių.

 • Užjaučiu skyriaus darbuotojus ir ligonines administraciją už taikomą profsąjungos mobingą.Smagu, kad Meras drąsus ir mato ten paprastų žmonių skundus.O kiek dar tokių slaugytojų ir kito personalo tylinčių, kurie nukenčia nuo gydytojų?!
  Augienė puiki aktorė, nemokanti savo asmeniškumus pasilikti tiesiog sau.

 • Tikiuosi Valentinui daugiau nesukietės…

  • Už šmeižtą , įžeidinėjimus taikoma atsakomybė pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

 • Aš esu Mantas Bakutis!!!!

  • Toliau žysk dišliūnui!

 • Ir as dieda palikau, visi juokiasi, kaimas zvengia. Apie mane parasykite!!!

 • „Tamulis pasakė per debatus: „Jūs žinote, kad šiandien 9 darbuotojai pasirašė direktorės skundą ant jūsų? “
  Tai čia ta direktorė organizavo skundą ant Augienės, o tamulis palaiko? Tamuli, Tamuli, bėk iš Kėdainių. “ Pasiimk ir „psichopatiškas “ asmenybes visi lengviau kvėpuos.

 • Tamuliui šakiai.

 • Pažiūrėjau visus debatus. Tamulis kaip koks teliukas. Gėdą daro rajo ui žemindamas moterį ir gąsdindamas. Apginkim daktarę!

  • O kitas gėdos mažiau prisidarė? Savo pažadu net neatsiminė. Žurnalistei teko primint.

 • Kažkodėl mažai kalbama, ką pasakė gydytoja Augienė, kad ją Gruodžio ir Sausio mėnesiais terorizavo ligoninės vadovė!!!!

 • Je suis Tamulis.

  • tu n’es pas Tamulis. Tu es une personne stupide…

   • buktuotą anglofrankišką dialogą mėgina demonstruot.

  • tas pacientų pasirašymas už Augienę.Įsivaizduokit ligonio padėtį,kai jį gydantys ir prižiūrinys asmenys kartu su vaistų doze pateikia pasirašymui peticiją.Ar išdrįstumėte nepasirašyti? O kad ji debatuose su Tamuliu pravirko ,tai čia dabar jau visa Lietuva žino ir aptarinėja profsąjungos lyderės tikrai kad ne kovines charakterio savybes.Geriau išeis iš darbo ,nei rūpinsis savo kolegų ir pačios ligoninės likimu.Juk visas šis viešas spekaklis grynai politinė mero diskreditavimo inscenizacija kur tikrai ne šventieji ropšiasi užtūpt dar vieno rajono vadovo kėdę.Ir atsitik ,kad meras taip neapsakomai subjurtų ,o opozicijai iš musės bedarant dramblį ir besiverčiant per galvą, prieš patį antrąjį turą tuo ašarų spaudimu imtųsi netgi sau kenkti.

 • Iš lengvo takto, tiek nemokamos reklamos ir susapnuot sunku būtų.

 • Jau taip norima prakist zut but gamuli lad butu lengvai valdomas koncervatoriu. Uz tai visi ir raudoni ir zali ji palaiko. Baisu kas darosi.

 • Specialiai surežisuota situacija, kurioje Tamulis daromas vos ne žmogėdra, o Fiodorovas visatos išvaduotojas. Žiūrėkite kieno laikraštyje yra tai aprašoma, jei suprasite viskas pasidarys aišku. Žinoma, asilams niekada. Viena uošvienė žino, kad laimėjus Tamuliui, vienas žentas praras vieną postą. Dėl to ir keliamas toks pasaulinio lygio triukšmas.

  • Tai pagal tave surežisuoti debatai? Nesąmones prikalbėjo abu?

 • Aprašoma visose šalies laikraščiuose, juokiasi visa Lietuva iš Goželio.

 • tai jus man pasakykit ka ponas Viktoras seime padare del musu ligonines ka nezinojo kokios reformos laukia

 • Tamulis pasakė per debatus: „Jūs žinote, kad šiandien 9 darbuotojai pasirašė direktorės skundą ant jūsų? “ Tai čia ta direktorė organizavo skundą ant Augienės, o tamulis palaiko? Tamuli, Tamuli, bėk sau.

 • Kodėl visi taip kiša goželį Tamulį ? Nes jį paprasta valdyt, jis marionetė bus, o Fiodorovo taip lengvai nepastumdysi.

 • Tai, kad Tamulis nekenčia moterų įrodė akušerijos ginekologijos skyriaus uždarymas. Kokių tik pasakų nesekė, kaip jis su ministru „susitarė“. Tūkstančiai surinktų parašų išlaikyti skyrių, kad moterys turėtų pagalbą Kėdainiuose, Tamulio nei kiek nejaudino. O jau atviras neapykantos proveržis įvyko debatų metu, kai šis mužikas užsipuolė moterį, gydytoją, profsąjungos pirmininkę. Mužikų mužikas, pagal kurį moters vietą tik prie puodų.

  • o kad Kėdainiuose gimdymų skaičius ant tiek suslobo ir dėl keletos gimdyvių tą skyrių išlaikyt tikrai jau neracionalu pasidarė,ar čia ne argumentas?Ataušėliai ir čia,aišku,ras mero kaltę,kad jaunimas labiau į kanapes nei į prieauglio gamybą linksta…

 • Trumpai pasakius – apsiteršė Tamulis. Parodė savo tikrą veidą.

  • Ko jūs norit iš Tamulio.Juk jis tik vargšas zootechnikas.Tai ir išmano gal ką apie fermas,kiaules ir pan..,
   Iš kur jam žinot kas ta daugiaprofilinė ligoninė.

 • Fėdei nors sukietėja, o Valentinui????

 • Guduma. Turime ginti gydytoją, moterį nuo tokio išsišokėlio. Gėda daro Kėdainiams.

 • Čia tas pats , kaip buvo rašoma, kad del Grinkevičiaus tilto ,, juokiasi “” visa Lietuva, tas pats rašybos stiliukas, geriau parašytų, kokią nesąmonę pasiūle žentas, rinkos aikštę paversti vandens pramogomis.

 • Svetima gėda. Tik tokie kaip štelmokakaka gali palaikyt tamulį. Visa Lietuva juokiasi. Daktare,Augene, laikykitės.

 • Gydytoja pravirgde,juokas suime,,,tos gydytojos tegu dirba,ir nepravirgdis,jeigu medicina pati save zeminasi,

 • Už žmeižtą ir įžeidinėjimus yra taikoma atsakomybė pagal LR įstatymus

 • […] Augienės, kurią antradienį vykusiuose antrojo rinkimų turo kandidatų į merus debatuose viešai pažemino ir pravirkdė antros kadencijos siekiantis meras Valentinas […]

 • Parode savo tikra veida ir pagarba moterim Tamulis..Nebalsuosiu uz ji..Nebera uz ka balsuoti.Ot atejo laikai Kedainiams..O gyditoja Augiene puiki buvo specialiste..Laikykites Gyditoja..O direktore akivaizdu kad susidoroja su ja..Kas darosi.Pasaulio pabaiga ateina..

 • visi balsuojam už Fedia ir Nijolė liks valdzioje

 • Tamulis tikras budulis.

 • Tamulis tiltus sugriovė,ligoninę štai uždarys…Lifosa jiele jiele duša v tielie…Kėdainiams amba.Žėk ,išeidams da alektrą išjungs i raiks mum prie Fedios vė komunizmą nuo balanos gadynės iki bent žibalinės naujai statyt.Perspektyva nešpėtna,ane,mieli parapijonys?Tad nenurimkit,draskykitės kiek leidžia jėgos.A zapad nam pomožiet.

 • tai konservuota Sėjonienė ,nematydama šansų prie ko prisigretint,kaip skunkas koc pasmardina su biuletenių gadinimu…

 • […] savaitę Kėdainių merui Valentinui Tamuliui pažeminus ir pravirkdžius gydytoją Raimondą Augienę, o netrukus po to ir pačiai Kėdainių ligoninei viešai savo feisbuko paskyroje pažėrus […]

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video