Mero užsipultos gydytojos stojo ginti kolegos ir pacientai

 Mero užsipultos gydytojos stojo ginti kolegos ir pacientai

Kėdainių ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus darbuotojai bei pacientai atvirai stojo ginti gydytojos Raimondos Augienės.

Šiandien Kėdainių ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus darbuotojai bei pacientai atvirai stojo ginti gydytojos Raimondos Augienės, kurią antradienį vykusiuose antrojo rinkimų turo kandidatų į merus debatuose viešai pažemino ir pravirkdė antros kadencijos siekiantis meras Valentinas Tamulis.

Įteikė kreipimąsi su 60 parašų

V. Tamuliui, Kėdainių rajono tarybos sveikatos ir socialinės apsaugos komitetui, Kėdainių ligoninės etikos komisijai bei pačiai Kėdainių ligoninės direktorei Editai Vaškevičienei įteiktas medikų ir pacientų kreipimasis su daugiau kaip 60 parašų.

Pasirašiusieji tvirtina palaikantys gydytoją R. Augienę ir reiškia jai pasitikėjimą.

Meras gydytoją užsipuolė vykstant debatams

Žinoma Kėdainių medikė R. Augienė, einanti ir Lietuvos gydytojų sąjungos Kėdainių filialo pirmininkės pareigas, mero V. Tamulio viešai buvo užsipulta, kai vykstant kandidatų į merus debatams išsakė ligoninės problemas ir paklausė, koks likimas laukia Kėdainių ligoninės.

Kėdainiuose vykusiuose antrojo merų rinkimų turo debatuose, kuriuose savo požiūrį dėstė kandidatai Viktoras Fiodorovas ir Valentinas Tamulis (centre), įvyko nemalonus incidentas. Meras V. Tamulis viešai pažemino ir pravirkdė gydytoją Raimondą Augienę./Debatų „Žinau, ką renku“ stop kadras

Gydytoja bandė išsiaiškinti, ar merui žinoma, kad ligoninei nebekeliamas pagrindinis tikslas – išlikti daugiaprofiline ligonine (su visais dabar joje veikiančiais skyriais ir teikiamomis paslaugomis).

Iš pradžių sakęs, kad pirmą kartą apie tai girdintis, paragintas vis tik atsakyti, tai kokia Kėdainiuose bus ligoninė – daugiaprofilinė ar kokia kitokia, V. Tamulis vietoj tiesaus atsakymo viešai užsipuolė gydytoją R. Augienę: „Gerbiama Raimonda, <…>. Jūs žinote, kad šiandien 9 darbuotojai pasirašė direktorės skundą ant jūsų? Tai ką jūs taikote, kokias poveikio priemones taikote savo darbuotojų atžvilgiu.

Tai gal neieškokime, kad viskas toj ligoninėj pastoviai tik blogai ir blogai, bet pasižiūrėt reiktų ir į save kartais.“

Tokio mero akibrokšto pritrenkta gydytoja pravirko ir užsiminusi, kad tai, kas jai pačiai buvo taikoma gruodžio, sausio mėnesį iš direktorės pusės, ją verčia priimti sprendimą išeiti iš darbo. Ši situacija, matyt, buvo paskutinis lašas į jos kantrybės taurę, tad ji sakė rašysianti pareiškimą.

Pasirašė 60 kolegų ir pacientų

Gydytoja Raimonda Augienė./Debatų „Žinau, ką renku“ stop kadras

Kaip jau minėta, į šią situaciją netruko sureaguoti R. Augienės kolegos ir pacientai.

„Reiškiame savo pasitikėjimą l. e. p. fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje dirbančiai vadovei – gydytojai R. Augienei. Neabejojame jos gebėjimais, kompetencijomis tinkamai organizuoti skyriaus darbą.

Komunikacija, nenutrūkstamas ryšys su darbuotojais ir besigydančiais pacientais leidžia užtikrinti skyriaus paslaugų pacientams aptarnavimo kokybę, kiekybę, darbingumą, susitelkusį ir pozityvų kolektyvą“, – tokį kreipimąsi Kėdainių merui V. Tamuliui, ligoninės direktorei E. Vaškevičienei ir jos vadovaujamos įstaigos etikos komisijai bei už sveikatą atsakingiems Kėdainių politikams šiandien įteikė stojusieji ginti gydytojos R. Augienės.

49 Komentarai

 • Sita Augiene atvirai mobinguoja savo darbuotojus. Gana cia skleisti sudus.

  • jei kas ir mobinguoja, tai ligoninės direktorė. nustok sukt šūdų malūną 😉

   • Gana čia tam Tamuliui.

  • Nejuokink,🤣🤣🤣

  • Kaip keista, meras perbėga pas socialus ir direktore is socialu uzima ligonines direktores pareigas, kaip keista.. vargsas kaimietis, nesupranta, kad aplink pirsta vinioja ji.

  • Kaip keista, kad nafnafas eidamas prieš maršystus ir juos visaip įžeidinėdamas, dabar pats užsimauna kroksus, atsisėda į seną sharaną ir balsuos už zootech. senį. Nafnafai nafnafai, tai kur tavo tos vertybės?!

 • jau nežino kokio šantažo grieptis, kad tik apšmeišt merą V.Tamulį,nujaučia kad ruskelis nelaimės

  • Pažiūrėk debatus, o vėliau rašynėk vėjus 🙈

  • O gal geriau , kad Viktoras laimėtų ! Kėdainiai laimėtų , o su Tamuliu tapo merdijantys, kaip ir ligoninė

  • Jai nežiurint kad ji laikinai einanti pareigas ir kas ten ligonines viduje vykata, bet kokiu atveju Tamulis negražiai pasielge atskleisdamas ir pažemindamas šia gyditoja ir į klausimą apsišiko ir neatsakė neturėdamas ką pasakyt.
   Geriausia ginyba puolimas tai ir įrodė Tamulis.

 • Man labiausiai gaila ligoninės darbuotoju. Juos naudoja nešvariai rinkiminiai kovai. Baigsis rinkimai baigsis ir rašymai apie mediku problemas.

  • Tai tu , rinkimi buliau- “ kėdainieti“ čia rinkumus matai? Tu manai, kad daktarai dešimtimis pasirašo dėl tavo suknistų rinkimų? Tik durnelis visiškas gali taip galvot.

   • niekam nerūpi niekas, po savaitės pamatysi straipsnį kaip žydėt pradeda augalai ir viskas bus pamiršta

 • Surinkti tūkstančiai kėdainiečių parašų, kad nebūtų uždarytas akušerijos ginekologijos skyrius – Tamulio reakcijos jokios, kėdainiečių valia jam nė motais, svarbiausia tik Vaškevicienės nuomonė.Dabar surinkti parašai palaikantys gerb. gydytoją R. Augienę. „Do lampočki“ jam ir čia žmonių valia. Patologinę neapykantą jaučia Tamulis su Vaškevičiene medikams, o ypač gydytojams. Toks jau tas siaurapročių suvokimas.

  • Čia tik pradžia, naikinimo vajaus. Ligoninė neturi logopedo, nes jis išsiųstas dirbti į Jonavą. Kažkodėl niekas nekalba apie tai.

 • Viso labo tik labai neetiška politika prieš antrąjį turą.
  Ligoninės direktorė buvo puolama ir seniau. Pagrindinis tikslas visą laiką buvo ne apsaugoti darbuotojus ir pacientus, o palikti ligoninę be direktorės. Dabartinio mero Tamulio politiniai konkurentai puikiai suvokė, kad nelikus ligoninės direktorės jos pakeisti nauja/u iki savivaldos rinkimų nebus jokių galimybių, o tada jau Tamulis bus meras „visiškai nesusitvarkęs“ su pareigomis ir palikęs ligoninę likimo valiai. Deje tada nepaėjo ir direktorė atsilaikė. Tai dabar vėl bandoma manipuliuoti debatais. Aišku geram politikui negalima leisti emocijoms imti viršų ir „užsipulti“ rinkėją, kuris uždavė gal ir nepatogų klausimą . Bet klausimas ir Tamulio oponentui Fiodorovui. Ką jūs, kaip seimo narys, padarėte dėl daugiaprofilinės ligoninės išlikimo? Jūs puikiai žinote ir suprantate, kad ne Kėdainių meras ar taryba nusprendžia būti ar nebūti ginekologijos ir akušerijos bei chirurgijos skyriams. Būtent seimo priimti įstatymai ir nustato valstybinėms ligonių kasoms kriterijus, kuriais vadovaujantis ir bus padaryti sprendimai kokia ligoninė bus ateityje. Kodėl jūs apie tai nekalbate, o „pučiate miglą“, kad problemą išspręs 3 nauji echoskopai.

  • Kiek mačiau, tai Fiodorovas ir klausė, kam nauji echoskopai, jeigu nėra gydytojų, kurie su jais dirbtų? O gal galite paviešinti visų 7-10? dabar esančių echoskopų apkrovimą? Šiuos duomenis ministerijai teikti ligoninė privalo. Koks jis? Ligoninė juk pirko 3 naujus echoskopus 2020m., pirko ir vėliau. Tai kokia jų apkrova per parą? 5 tyrimai? Norėtųsi viešai pamatyti duomenis.

 • Dėl merų ar tas, ar tas – abu yra katastrofa Kėdainiam. Fiodorovo atveju dar ir super durne boba kaip priedas. O del ligoninės, tai čia yra socdemu turbūt cirkai, nes Tqmulo priėme pas socdemu, ligoninės direktorė kaip ir irgi biski su socdemais lyg ir, o Jonavoje socdemai valdžioje ir siekia iš Kėdainių ligoninės perrimti funkcijas. Tai merų įkištas senos socdemu šiškos sūnelis. Kaip ir sueitu galai. Aš merų Kėdainių patikėčiau, jei grąžintų uždarytų skyrius į Kėdainių ligonine, pasiųsti jonava toli ir su kovotų už mūsų interesus. Nemau, kad Fiodorov bus tam pajėgus.

 • buvote sopulingosios gydytojos užtarėjai iki šiol? Nebuvo laiko ar šią ,,vargšę“ staiga ir begėdiškai puola skriausti meras ir ligoninės vadovė, kad vienbalsiai puolėte ginti? Pasirodo, laukėte rinkimų antrojo turo, kad galėtumėte apjuodinti esamą merą. Nepadės jūsų kombinacijos. Kas rinko Tamulį, tas ir rinks.

  • Tai kad Tamulis viešai nekulturingai apsiderge.

 • Nu ką, apsidirbo nuo galvos iki kojų tamuliokas. Visosiwtuvos žoniasklaidos priemonės apie tai ištransliavo. Ž.onės už galvų susiėmė, klauso debatus ir negali patikėt , kad dar taip yra. Metas viešai!!!!! užsipuola žmogų.

 • Gėda ligoninės vadovei šitaip apdergti darbuotoją savo. Košmaras kažkoks. Ir trina ligoninės komentarus.

 • o jūs čia išsipjovę kaip toliau gyvensite,a?Būdamas Kėdainių rajono gyventoju stebiuosi tuo faktu,kad Jonava, mažesnė nei mes gyventojų skaičiumi ir priedo dar arčiau esanti Kauno,mus galėjo nurengt ir basus palikti tik su Vilniaus palaikymu.Va čia niervos tai tikrai nelaiko.Ir tik pasiilgę uspaskinės kumetystės gali rinkt kokį tai piemenį ,kuris gi akivaizdžiausias agurkinio klapčiukas.Dabar pats palankiausias metas šunis kart ant Tamulio kas ir yra daroma ne be Rinkos aikštės.Buvę kariškia rusai mažiau čia kišosi į rajono reikalus,nei dabar čia šaikioja kokia tai užsilikusi sekta.

  • Jonava gyventojų skaičius 2022 metais 26853, Kėdainiai gyventojų skaičius 2020m 22677. Nuo tų 2020 metų iš Kėdainiu dar pora tūkst. nubraukti, nes kai kas pabėgo, o kai kas mirė

   • Kėdainių rajonas – 45857 (2022) Jonavos rajonas – 41238 (2022) pagal statistikos departamentą.
    Tik skaičiai – skaičiuok išmok.

    • Apie miesta, kitas apie rajona. Kaip ten bebūtų gyventoju skaičius Kėdainiuose mažėja sparčiai nei Jonavoje.

 • Pagal ligoninės Facebook išvedžiojimus kyla tik vienas palyginimas – Ukraina užpuolė Rusiją. Ir pati direktorė komentuoja, jog tai faktai, o ne pletkai. Vadovaujant šiai direktorei,Kėdainių ligoninė tapo jau tikra Šiaurės Korėja. Susidorojimas garantuotas visiems, kas tik turi nors kiek savo nuomonę.

 • Kai toks palaikymas viskas gana aišku, iš darbo turi eiti ligoninės vadovė.

 • Puiki ta ligonines direktore. Pokyciai akivaizdus ir teigiami

  • Galėjote nurodyti teigiamus pokyčius. Dabar pagal viešai paskelbtus 12 punktų ligoninė neatitinka ligoninių bendrųjų reikalavimų ir ligoninės licencija gali būti stabdoma.

 • Tai kam priklauso Krymas?
  Direktorė užsipuola darbuotoją, ir pati vaidina nukentėjusiąją.
  rusijos scenarijus prieš Ukrainą Kėdainiuose vien tam, kad išplauti mero debatuose išsakytus nusišnekėjimus.

 • Susitepė Tamulis, ir visa jo komanda, kuri džiaugsmingai pradėjo ploti po tokio jo išsišokimo. Toks tokį pažino….

 • Taip „kėdainietė“: „Susitepė Tamulis, ir visa jo komanda, kuri džiaugsmingai pradėjo ploti po tokio jo išsišokimo. Toks tokį pažino….“ Visa respublika rašo ir mato.

 • Pradėjo versti gydytojus dirbti, o ne visą dieną nosį krapštyti. Tai tinginiams nelabai patiko 🙂. Tikiuosi vatnikų partija į valdžią negrįš.

 • To betrūko,kad ir ligoniams teks atsakinėt į klausimą kam priklauso Krymas.Aha,nes kitaip nebus priimtas į ligoninę.Jei nepataikys .Rekomenduoju atsakyt,kad Krymas priklauso totoriams ir būtumėte palaiminti ,kad nei našim,nei vašim nepasitarnavote. O dėl 60-ies parašų,tai kur gi dėsies nepasirašęs su ką tik prapjautu ir užsiūtu pilvu?Ypač ,jei vėliau daktaras pasiges skrybėlės ar operacinės seselė kokių pincetų ar žirklių?

 • Ir viskas tik dėl vienos Kėdainių intrigantės gaila man Raimondos, kad papuolė į kokią mėsmalę, patikėjo tais kuriais nereikia patikėti. Vis tiek jei reiks išeit kas belaimės rinkimus. Kas gali mėgti žmogų kuris skundus rašo juk po metų ir ant tavęs rašys. Puikus istorinis miestas susiskaldė dėl vienos intrigantės (čia mano nuomonė dėl intrigantė) myliu Kėdainius ir jaučiuosi labai įskaudinta.

 • Baisus reiklas ta direktorė. Ir kaip Tamulis ją gali užstot. Niekaip nesuprantu.

 • Ligoninės direktorė man šlykšti dabar kai viską sužinojau.

 • Visa Lietuvos žiniasklaida parodė debatus kai tamulis užsipuola nekaltą, paklaust norėjusią daktarę. Kaip toks gali būt valdžioj.

  • Bet va vis viena tikisi būti išrinktas meru, kartu su kandidatų sąrašu į rajono tarybą…., kurie gal būt pritaria jo „švytinčiam“ poelgiui….

 • Kėdainių ligoninės Troika paskelbė gyd. R. Augienę „didžiausiu ligoninės priešu“ ir vienbalsiai nutarė sušaudyti. Nėra žmogaus,kuris kovoja už ligoninę , už medikus, nėra ir problemų budeliams. Tik prisiminkite budeliai, koks likimas ištiko Beriją. Toks likimas laukia ir jūsų Troikos.

 • O ka veikia vicemeras? Juk jis kuruoja sveikatos sriti, per Lietuvos ryta rode jo interva kad issaugos gimdymo skyriu mes patikėjimo Ar jau daba jis nebedirba

 • prisidengdami rinkimais?Nei Tamulis,nei Fedia ligoninės klausimu nieko negalės nei nuspręst,nei padaryti,nes čia reikalas eina iš centrinės valdžios,kurios veikiantis įrankis yra akiniuotas Dulkintuvas.O ligoninės skyrių naikinimas vyko ir dar vyks toliau dėl jų neefektyvaus darbo.Išlaidų jiems išlaikyti krūva,o jie nėra pilnai išnaudojami dėl pacientų nebuvimo.Kėdainiuose ne gimimai ima viršų,o mirtis.Antrą morgą savo lėšomis frank krukai ko gero atidarys.Tokiais tempais smunkant greit rajone iš ligoninės tarybinio kolchozo ambulatorija liks kraujo spaudimo patikrinimo procedūrai.Jums Nefrosanos istorija nieko nesako,kai po pasivažinėjimų į Jonavą staiga dvi įstaigos atsirado ir pradėjo teikt dingusias dializės paslaugas?Žiopliai,jūs pjaukitės,spoksokite į konstituciją ir į jos vartytojus žalimus,kurie jau atvirai ėmė tyčiotis savais postulatų aiškinimais apie šalies piliečių lygybę prieš įstatymus,nemokamą mediciną,mokslą ,orią senatvę bei kitas rožines ,,garantuotas“svajones.Pakol rusai dar neatėjo gelbėt Lietuvoje kaip inkstai besivartančių fedotų,reikia orientuotis į užsieniuose gyvenančių vaikų ar giminaičių prieglobstį…Ir už visą šį chaosą su cirko elementais turime dėkoti dabartinei konservatorių,persivertusių komunistų šaikai,privedusiai šalį prie bedugnės.

  • ir nepilstykite tamsta iš tuščio į kiaurą, nes viena yra potvarkis iš centro, o visai kas kita, kai to potvarkio nėra, o vietoje patvarkai ir tada šneki, kad centras liepė. Viena yra, kai pagal vyriausybės nutarimą, negali teikti vienos akušerijos paslaugos ir visai kas kita, kai savo noru, vietos sprendimais panaikini dar dvi paslaugas- nėštumo patologijos ir ginekologijos. Dėk Nefrosanos pavyzdžio jūs čia kaip tikitės? Uždarius ligoninę- atsiras dvi???

   • po konservantų plano paleist ubagais šalį apart mokamos medicinos atsiradimo ne vien Kėdainiuose,bet ir visoje Lietuvoje.Primetė,kad galiojantis neoficialus kyšininkavimas gali pilnai virst teisėtu oficialiu mokesčiu,nes visi žmonių pinigėliai suskaičiuoti per einamas bankų sąskaitas.Aha,prisitaupyta sąskaitose per metus virš milijardo…Vadinasi,turite iš ko ir už mediciną susimokėti.Pakėlė PSD mokestį- nė cypt liaudis.Ką,ar tai ne ženklas,kad galima jau ir ant mokamos medicinos pereit.Va tos dv dializinės įstaigos ne pavyzdys,kad vis tik apsimoka šalia vienai kitos būti?Žinau,žinau-imsite šaukti,kad ligonių kasos dializes apmoka ir pacientams tatai nieko nekainuoja.Na o valstybei kaip,iš dangaus manos tos kasos laikosi?Čia veikia chytras lobistų ir kitų avantiūristų pas politikus nusipirktas planas,kuris padės valstybės skiriamas lėšas perpumpuot į privačias kišenes.O plano esmė ta,kad privatus sektorius sumaniau sugeba melžt biudžetą…Ar neskaitote pranešimų,kiek vyriausybė pramiegojo ir dar kiek pražiopsos jauropinių fondų skiriamų lėšų visokioms programoms vykdyti?Trinkelėmis paklijavome šaligatvius ir triname rankas,o Lenkija tuo tarpu pas save kelius nusitiesė iš tos vadinamos ES pagalbos…Tad ir uždarinėjami ligoninių skyriai,kad viską arčiau grobikų letenų sukoncentruot ir jiems nereikėtų va ginčytis su kokiais tais rajonų veikėjais dėl jau susiskaičiuoto pelno.Mato jie visas tas putas ir pjautynes periferijoje ir linki dar labiau ėstis ,kad per savo liejamą tulžį nebematytumėte tikrųjų kostitucijos pažadėtų nemokamos medicinos naikinimo kaltininkų.

 • […] net ilgiau visą ligoninę laikyti kaip įkaitę, kėdainiečiai nebetyli. R. Augienė netikėtai sulaukė ne tik kolegų ir pacientų palaikymo, kurie surinkę parašus kreipėsi į rajono valdžią ir ligoninės direktorę Editą […]

 • […] Tamulio debatuose užsipultai gydytojai Raimondai Augienei. Praėjusią savaitę šiai gydytojai palaikymą jau buvo pareiškę kiti 60 medikų ir pacientų, kurie jau įteikė savo kreipimąsi merui. Praėjusią savaitę R. Augienė sulaukė palaikymo ir […]

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video