Kokybiški ir nebrangūs sužadėtuvių žiedai

 Kokybiški ir nebrangūs sužadėtuvių žiedai

Fashion Gold nuotr.

Ieškote sužadėtuvių žiedo ir jau dairotės, kokios jo kainos? Iš tiesų sužadėtuvių žiedai gali būti labai įvairūs, nuo pačių pigiausių iki brangiausių. Prekyboje pas juvelyrus rasite nemažai ir vidutinės kainos pasirinkimų. Tačiau svarbu atsiminti, jog visai nesvarbu, kiek žiedas kainuoja. Svarbiausia, kad jis patiktų Jums ir sužadėtinei, būtų įteiktas su meile ir visą likusį gyvenimą primintų tą nuostabią dieną, kuomet ji pasakė Jums „Taip“. 

Skaitykite toliau ir sužinokite daug naudingų patarimų, kurie gali padėti išrinkti tinkamą sužadėtuvių žiedą.

Sužadėtuvių žiedų pasirinkimai

Nėra jokių reikalavimų, koks turi būti sužadėtuvių žiedas, kiek jis turi kainuoti – renkatės Jūs, tačiau nepamirškite, jog tai labai svarbi proga, kuri vienintelė tokia gyvenime, todėl rinkitės atsakingai. 

Jeigu žiedas kartais netiktų ir būtų per mažas ar per didelis – nieko tokio. Dažnai pasitaiko, jog žiedas netinka, nes būsimasis jaunikis nežino tikslaus nuotakos piršto dydžio. Jeigu reikės, žiedas gali būti padidintas arba pamažintas.

Jūsų dėmesiui pristatomi labai įvairūs sužadėtuvių žiedai: tiek neįprasti ir išskirtiniai, tiek paprasti, tačiau neprasti, tiek klasikiniai. Žiedai gali būti ir su brangakmeniu, tačiau turėkite omenyje, jog keisti tokio žiedo dydį yra žymiai brangiau ir užtrunka daugiau laiko.

Norite sužinoti daugiau? Pasikonsultuokite su juvelyrikos specialistais, kurie dirba sužadėtuvių ir vestuvinių žiedų gamybos srityje: Fashion Gold

1 Komentaras

  • na tam vienam ypatingam kartui gyvenima manau galima siek tiek ir paislaidauti.. ypac jei zinot merginos skoni, kodel nenupirkus tobulo ziedo neziurint i kaina? nors galima rasti fainu ziedu gera kaina. man graziausi suzadetuviu ziedai su briliantu..

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video