Iš folklorinių šokių varžytuvių – su dviem diplomais

 Iš folklorinių šokių varžytuvių – su dviem diplomais

Šiaulių arenoje vyko respublikinių moksleivių folklorinių šokių varžytuvių „Patrepsynė 2019“ finalinis renginys, kuriame dalyvavo keturios Kėdainių rajono moksleivių poros. Dvi iš jų pelnė diplomus.

Tradiciniame, penkioliktą kartą organizuojamame renginyje šiemet dalyvavo 91 pora, kurios varžėsi pradedančiųjų ir pažengusiųjų grupėse. Kėdainių rajonui konkurse atstovavo keturios poros – Lėja Dovidavičiūtė ir Ligitas Jančiauskas bei Austėja Aniulytė ir Adomas Vaitiekūnas iš Kėdainių rajono Labūnavos pagrindinės mokyklos (vadovė Diana Dovidavičiūtė), Gabrielė Pupkevičiūtė ir Aleksas Račas bei Gerda Nomeikaitė ir Justas Račas iš Krakių kultūros centro vaikų ir jaunimo folkloro ansamblio „Smilgelė“ (vadovė Jūratė Gudliauskienė). Diplomais apdovanoti Gerda Nomeikaitė ir Justas Račas už šauniausiai pašoktą šokį „Gyvateris“ bei Austėja Aniulytė ir Adomas Vaitiekūnas už šauniausiai pašoktą šokį „Patrepsienis“.

Respublikinių folklorinių šokių varžytuvių „Patrepsynė 2019“ tikslas – giliau ir plačiau pažinti, propaguoti folklorinį šokį, aktualizuoti Lietuvių etninės kultūros vertybes. Šiais metais varžytuvės, vykusios 15-tą kartą, buvo skirtos Žemaitijos metams paminėti.  

[#gallery=1919#]

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video