Ūkininkų šeima užaugino milžinišką buroką

 Ūkininkų šeima užaugino milžinišką buroką

Šiųmečiai gausūs lietūs, panašu, ne visiems ūkininkams pridarė žalos. Štai Kėdainių rajono Pelėdnagių seniūnijos Bučiūnų kaime gyvenantis Kazimieras šiais metais džiaugiasi rekordiniu paprastųjų runkelių arba paprastai vadinamų burokų derliumi.

Dičkių metai

Vyriškį nestebina 7 – 8 kilogramus sveriantys dičkiai, tačiau tai, ką iškasė trečiadienio popietę, pribloškė visus – vyras kartu su žmona vos vos iš žemės išrovė 14,5 kilogramo sveriantį runkelį.

„Gyvename ūkiškai. Turime dvidešimt vištų, tad joms reikia ir maisto. Tam ir auginame burokus. Šiemet jų derlius labai gausus, ir kas svarbiausia, patys burokai – rekordinio dydžio. Buvau iškasęs 7 ar 8 kilogramus sveriančių dičkių. Tačiau šio net iškasti ir išrauti vienas nepajėgiau. Teko kartu su žmona rauti, kaip toje pasakoje“, –  juokiasi milžinišką buroką užauginęs ūkininkas.

Natūraliai augintas

Vyras pabrėžė, kad burokus augina natūraliai, be jokių chemikalų.

„Tik natūralus lietaus vanduo, saulė, ir gausus kiekis mėšlo. Paprastu mėšlu tręšiame, nes viską auginame natūraliai. Nereikia mums jokių pesticidų ar trąšų. Ir kaip matote viskas puikiai auga, ypač burokai, jie auga it pasiutę. Taip pat gerai auga ir kitos daržovės, tačiau panašu, kad lietus joms nelabai patinka, per daug jo šiemet iškrito“, – paaiškino Kazimieras.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video