Kėdainių senamiestį užplūdo dešimtys keturkojų (fotogalerija)

 Kėdainių senamiestį užplūdo dešimtys keturkojų (fotogalerija)

Sekmadienį Kėdainiuose pirmąjį kartą buvo minima geriausio žmogaus draugo – šuns diena. Lietingą, pilką rytą pakeitus saulėtai popietei, kone trys dešimtys vienas už kitą gražesnių keturkojų su savo šeimininkais iš Kėdainių kinologų klubo leidosi į kelionę po Kėdainių senamiestį.

Ramesnieji išdidžiai tipeno greta saviškių, nenustygstantys vietoje šeimininkus į priekį traukė patys. Įspūdingi, prižiūrėti, nuo trumpaplaukių iki ilgaplaukių, nuo šeimininko glėbyje šiltai įsitaisiusių iki pačių didžiausių augintinių, kurių dalis tik ką buvo grįžusi iš šunų parodos Šiauliuose.

Geros nuotaikos nestokojo ir keturkojų mylėtojai, o dauguma šalia savęs glaudė ne po vieną augintinį.  „Vieno augintinio namuose – negana, – šyptelėjo Kėdainių kinologų klubo narė Auksė Marcinkevičiūtė. – Vos tik namuose atsiras daugiau vietos, mano rusų ilgaplaukių kurtų – Aurio ir Teo – kompaniją papildys ir dar vienas šios veislės šuo.“

Tuo metu Kėdainių kinologų klubo vadovas Saulius Radzevičius pasakojo, kad susidomėjimas keturkojais auga visoje Lietuvoje. Kėdainiai – ne išimtis. „Mūsų krašte yra apie dešimt šunų veislynų, o jau šiemet duris Kėdainių rajone atvers ir pirmasis šunų viešbutis.“ Klubo vadovas pridūrė, kad, nors šalyje tarp gyvūnų mylėtojų yra populiaresni mažieji šuniukai, kėdainiečiai yra linkę auginti didžiuosius keturkojus.

Daugiau įspūdžių iš pirmą kartą Kėdainiuose rengtos šuns dienos šventės – jau antradieniniame „Rinkos aikštės“ numeryje ir šeštadieniniame laikraščio priede „Provincija“.

[#gallery=196#]

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video