2021-ųjų horoskopas specialiai „Rinkos aikštės“ skaitytojams

 2021-ųjų horoskopas specialiai „Rinkos aikštės“ skaitytojams

2021-ieji – Jaučio metai – bus intensyvūs, kupini naujų galimybių ir iššūkių, kuriuos įveiks kiekvienas, pasiryžęs atsiduoti savo sričiai ir nuoširdžiai dirbti. Šie metai skirti ne tik atkakliam darbui, bet ir įsigilinimui į save, svajones bei ateities tikslus. Tai padarę matysite aiškią kryptį, kur eiti toliau.

2021 metų prognozė AVINUI

Avinai metus pasitinka pavargę ir išsekinti praėjusių metų sunkumų. Drąsiai galima teigti, kad 2021-ieji metai Avinus nudžiugins sugrįžusia energija, lengvumu bei atsirandančiomis naujomis galimybėmis. Galėsite atsigriebti!

Pirmiausia gerų naujienų jums atneš sėkmės planeta, kuri šiais metais turės Avinams išskirtinai pozityvią įtaką. Numatomi nauji draugiški ryšiai, neatmetamas naujų draugų (įtakingų, užimančių tam tikrą socialinę padėtį, visuomenėje žinomų asmenų) atsiradimas jūsų bendravimo rate.

Sėkmingos jums bus internetinės, socialinių tinklų veiklos. Laimės tie, kurie paleis naujus virtualius, internetinius projektus, steigs visuomeninės paramos organizacijas, apjungs asmenis, turinčius bendrų interesų ir pomėgių.

Tiems, kurie yra kolektyvo dalis, tikėtinas palaikymas, galbūt iškėlimas į vadovaujančias pareigas. Žodžiu, būsite vertinami, įvertinti, pripažinti. Tad nuo metų pradžios iki gegužės verta imtis bet kurios aukščiau aprašytos, veiklos, joje pasiekti pozityvių rezultatų, įsitvirtinti, sulaukti daugiau palaikymo ir gerbėjų.

Dar galima teigti, jog bus galimybių įgyvendinti senas svajones ir norus. Žinoma, reikia būti aktyviems ir veikti. Tuomet sulauksite ir žvaigždžių pagalbos ir palaikymo.

Metų energijos jums pataria visiems metų darbams turėti konkretų planą. Jis padės kruopščiai sekti postūmius ir matyti konkrečius rezultatus.

2021 metų viena iš užduočių būtų būtent planavimas. Tai Avinams padės koncentruotis į konkrečius tikslus, nukreipti tikslingai jėgas ir apsaugos nuo beprasmio blaškymosi (kas Avinams ypač būdinga dėl ugningos ir neramios prigimties).

Gimusiems balandžio 14–18 dienomis Avinams 2021 metais bus ir sunkesnių energijų įtakos. Ši įtaka palies jūsų karjeros, profesinę sritį arba socialinį statusą. Tai reiškia, kad gali būti tam tikras jūsų pozicijų darbe patikrinimas arba naujos aplinkybės darbe, kurios gali priversti transformuotis. Greičiausiai tai bus susiję su būtinybe įgyti naują profesiją, kažkam pasiseks užimti aukštas vadovaujančias pareigas, bet per kovą, didesnes pastangas.

Treti gali susidurti su kolektyvo spaudimu, kuris stipriai privers peržiūrėti savo asmenines savybes ir reikalaus tam tikras iš jų savyje keisti. Keisti – nereiškia, išmesti, atsisakyti, neigti, tai reiškia elgtis taip, kad trūkumai taptų stiprybėmis.

Reiktų pasiduoti planetos energijoms, nesipriešinant priimti, tuomet kad ir kokia sudėtinga ir įtempta bus įtaka, viskas baigsis gerai. Verta būti dėmesingiems šiuose klausimuose balandžio gale–birželio viduryje, rugsėjį–spalį, lapkričio viduryje–gruodžio gale. Tai laikotarpiai, kuomet bus konkretūs įvykiai.

Rugsėjo 27–spalio 19 dienomis tikėtini painūs ryšiai, daug chaoso bendravime, dokumentuose, bendrai informacijoje. Šis laikotarpis, matyt, bus vienas sunkiausių ir įtempčiausių Avino Zodiako ženklo atstovams, mat pareikalaus daug pastangų, dėmesio. Tai tarsi visų metų permąstymo laikas. Neatmetama situacija, susijusi su asmeninių santykių permąstymu ir analize. Taip pat jūsų verslo/veiklos partnerių vertės jums apmąstymas.

2021 metų prognozė JAUČIUI

Jaučiams ateinantys metai pranašauja praėjusiais metais pradėtų reikalų tąsą. Tai susiję su naujomis galimybėmis, naujomis veiklomis. Jau praėjusiais metais Jaučiai galėjo sulaukti iš aplinkos naujų perspektyvių galimybių.

Tačiau šio Zodiako ženklo atstovai nekenčia pokyčių ir permainų, visomis keturiomis laikosi įsikibę įprasto, gerai suprantamo. Tai 2021 metai vėl sugrąžins Jaučius į naujas energijas, tad neatmetama naujų pasiūlymų galimybės.

Tai gali būti kažkas naujo profesijoje, galbūt internetinė veikla, naujų priemonių įdiegimas jau esamame darbe, kas reikalaus Jaučius tobulintis. Tai gali kelti pasipriešinimą, mat Jautis šiuolaikiškiems metodams nepasiruošęs iš principo. Tad laimės tie, kurie drąsiai priims naujoves. Jose tikėtini ir tam tikri pasiekimai, naujos palankios realizacijos.

Sausio–kovo mėnesiais Jaučiai ypač jaus tas naujas energijas, į kurias reaguos blaškymusi, nepasitikėjimu bei patirs įtampą. Tai palies jūsų profesinę sritį, tada labai tikėtina, kad ten jūsų laukia rimti pokyčiai, neleisiantys deramai atsipalaiduoti.

Galite sulaukti naujienų iš vadovybės, arba bus situacijų, liečiančių jūsų užimamas pareigas. Ir ne viskas klostysis ramiai ir sklandžiai kaip Jaučiai mėgsta, tai stresinis laikotarpis. Birželio–liepos mėnesiais bei lapkritį–gruodį  situacija, tikėtina, gali pasikartoti.

Gegužės 26–birželio 10 dienomis daug minčių ir dėmesio bus skirta finansams, permainoms šioje srityje ar net svarstoma nauja finansinės sutarties galimybė.

Balandį–gegužę Jaučiai sulauks Fortūnos palaikymo, mat yra numatomos naujos galimybės. Nepražiopsokite ir griebkite viską.

Rugsėjo 27–spalio 19 dienomis gali iškilti klausimų, susijusių su sveikata, jūsų naminiais gyvūnais (galbūt tai laikas jį pagaliau įsigyti?), arba pokyčiai darbo kolektyve.

Nuo gruodžio 19 dienos iki kitų metų pradžios sudėtingas laikas Jaučiams. Daug apmąstymų palies jūsų išvaizdą (ar man patinka kaip atrodau), meilės reikalus (ar man užtenka meilės gyvenime, ar aš moku parodyti savo meilę). Tai irgi tam tikro stabdymo laikas, tad visus reikalus reikia sukurti iki minėto laikotarpio. Gerai apgalvokite, kas tapo jūsų gyvenime nebereikalingu krūviu ir po truputį šito atsisakykite.

2021 metų prognozė DVYNIAMS

Metai turėtų pasiūlyti naujų galimybių, susijusių su pasaulėžiūros plėtra, išsilavinimu, žiniomis, kelionėmis, aukštuoju mokslu, reklama. Metų įvykiai žada klostytis taip, kad Dvyniai įžengs į metus, turėdami vienokią nuomonę tam tikrais klausimais, o užbaigs metus tais pačiais klausimais samprotaudami kitaip. Tai turbūt gera naujiena, mat Dvyniai yra labiausiai kintantis Zodiako ženklas, dievinantis informaciją.

Jei ketinote mokytis, įgyti naujų žinių ar aukštąjį išsilavinimą, nedvejodami įgyvendinkite 2021 metais. Tiesa, labai rimtai žiūrėsite į mokslus, tad yra tikimybė, kad juos užbaigsite.

Taip pat matyti kažkokių jums svarbių dokumentų pasirašymas. Žvaigždės palankiai nusiteikusios juridiniams reikalams ir klausimams. Turėtų tame sektis.

Nors kelionės jums kaip oras artimos, ateinančiais metais labai atsargiai ir atsakingai rinksitės maršrutus. Tikėtina, jog keliausite mažiau nei jums įprasta.

Metai gali būti palankūs norintiems ir siekiantiems įsitvirtinti ilgam svečioje šalyje. Pagal metų astrologinius faktorius šis sumanymas yra laikomas palankiu ir netgi rekomenduojamu.

Daugiausia painiavos galite patirti savo profesinėje, darbo srityje. Metai gali išsiskirti neaiškia, kartais miglota ir dviprasmiška situacija. Ir tikrai ne kartą jausitės, lyg negalite būti tikri dėl savo darbinės ateities, dėl stabilumo.

Iš kitos pusės sėkmės, naujų iššūkių gali sulaukti dirbantys medicinos, chemijos, psichologijos srityse. Čia tikėtinos staiga besiformuojančios situacijos, reikalausiančios greitos reakcijos. Vienintelis dalykas, ką verta daryti – būti dėmesingiems gaunamai informacijai. Pikto linkintys, pavydūs bendradarbiai kaip niekada regs intrigas ir plaks melagingais liežuviais ne jūsų naudai. Ypač tai aktualu tiems, kurie gimė birželio 10–15 dienomis.

Sudėtingiausi metai profesinėje srityje numatomi kovo–balandžio mėnesiais. Būkite dėmesingi tuo metu, stenkitės įžvelgti tendencijas ir pokyčius.

Vasarą ir paskutinius du metų mėnesius tikėtinos partnerystės temų aktualizavimas. Galbūt kažkas suplanuos vestuves, kiti sutiks savo antrąją pusę, kiti nutrauks išsekusius santykius. Šiuo metu vykstantys įvykiai nepavaldūs žmogaus įtakai, tad leiskite jiems vykti nesipriešindami.

2021 metų prognozė VĖŽIUI

Vėžius tikrai galima pradžiuginti: ateinantys 2021-ieji metai bus gerokai lengvesni nei praėjusieji. Sunkumų planetos įtaka jums nebegresia, tad gyventi taps paprasčiau.

Žymiai lengvesnė ir paprastesnė situacija lies asmeninių santykių sritį. Jei kažkieno santykiai pernai klibėjo, pagaliau šis išbandymas atėjo į pabaigos tašką.

Daugelis Vėžių gali nusiteikti malonesniems meilės, bendradarbiavimo, juridiniams klausimams.

Daugiau dėmesio pareikalaus klausimai, susiję su energetiniais resursais, bendrai kitų žmonių energija ir pinigais, kreditais, jūsų partnerio finansine būsena. Svarbios taps verslo pajamos. Visi šie dalykai pareikalaus iš jūsų atsakomybės, dėmesio, labiau realistinio požiūrio. Vieni gali nuspręsti padengti likusias banko skolas, kad atsisakytų finansinės naštos kuo greičiau.

Kiti priešingai, nuspręs skolintis, imti ilgalaikį kreditą. Žvaigždės jus palaikys, mat būsite ypač racionalūs ir atsakingi šiuose klausimuose.

Tokia planetų kombinacija žada ir jūsų partnerio pajamų stabilizavimą, naujų pajamų atsiradimą ar galimybes.

Palanku Vėžiams 2021 metais pradėti verslą. Būsite linkę gerai apgalvoti savo sprendimą, jį svarstysite ne vieną dieną. Galite nustebti, tačiau jums būdingo emocinio spontaniškumo šiuo klausimu tikrai nebus. Drąsiai pasikliaukite savo sprendimu.

Didelės plėtros galimybė matyti ezoterikos, grupinių dvasinių praktikų dalykuose. Jei užsiimate šiomis veiklomis, jums turėtų atsiverti nauji horizontai. Jei svajojate, drąsiai pirmyn. Gegužė, birželis ir liepa tam idealiausiai tinkantys mėnesiai.

Patys palankiausi periodai Vėžiams tai vasaris ir kovas. Būkite aktyvūs ir realizuokite jau minėtų sričių sumanymus. Bendrai, tuo metu Vėžių nuotaika bus pakili, net euforiška, džiaugsitės kiekviena gyvenimo smulkmena. Čia gali pradžiuginti ir nauja maloni pažintis ar geros pajamos.

Kitas svarbus laikotarpis palies jūsų paslapčių, tam tikro apribojimo reikalus. Taip pat gali iškilti/tapti aktualūs užsienio (tolimos emigracijos) klausimai. Slapti pergyvenimai, potyriai. Gali sugrįžti kažkas iš praeities. To tikimasi gegužę ir birželį.

Ypač aktyvus laikotarpis Vėžiams bus taip pat gegužės ir birželio mėnesiai. Šis aktyvumas turėtų būti nukreiptas naudinga linkme, nes kitu atveju būsite labai irzlūs bei konfliktiški (pikti).

Sunkesnis laikas numatomas rugsėjį–spalį, ir gali paliesti namų, gyvenamosios vietos klausimus. Galbūt kažkas tuo metu nuspręs keisti gyvenamąją vietą, kitiems iškils rūpesčių, susijusių su tėvų, šeimos narių sveikata. Visa tai nebus malonu, nes sukels daug rūpesčių, ne visada malonią atmosferą.

Lapkritį gali tekti permąstyti asmenines vertybes, santykių klausimus. Galbūt tos sritys pareikalaus tam tikrų papildomų pastangų ir jūsų dėmesio. Tad visus kitus klausimus spręskite iki lapkričio pradžios.

2021 metų prognozė LIŪTUI

Ateinantys metai Liūtams paruošė kelias staigmenas. Pirmiausia turėsite tęsti pernai pradėtus darbus, kurie jau metų pradžioje patirs tam tikrus trikdžius. Jums kai kuriomis dienomis net atrodys, kad visos pastangos veltui, teigiamų rezultatų tikėtis neverta. Pačios rankos atsisakys siekti toliau užsibrėžto tikslo. Žvaigždės sako, jog nereikėtų taip greitai pasiduoti ir išlaukti geresnio momento.

Kitas svarbus dalykas palies Liūtų pasaulėžiūros ir įprasto gyvenimo ritmo reikalus. Šis Zodiako ženklas mėgsta stabiliai tekančią gyvenimišką energiją ir aplinkinių ovacijas, tačiau 2021 metai įneš naujovių, kurioms Liūtai gali būti nepasiruošę. Tai geros ir pozityvios permainos, kurios lyg gaivus pavasario vėjas įneš atsinaujinimą. Ir tam džiugiam momentui bus atviri ne tokie konservatyvūs Zodiako ženklo atstovai. Kategoriškai atsisakantys permainų gali likti nepatenkinti ir pikti.

Šis periodas skatins Liūtus išmokti lankstumo. Būtent su šia savybe metai atneš ir pozityvių permainų.

Kita svarbi žinia palies jūsų asmeninių santykių sritį. Čia tikėtina dvejopa situacija: turintys stabilius santykius gali išgyventi santykių atšalimą. Kuomet partneris tapo savaime suprantama gyvenimo dalimi, nekeliančia jokių emocijų.

Tai prasta situacija, kuri gali turėti neigiamų santykių pasekmių. Iš kitos pusės, vieniši Zodiako atstovai bus ypač rimtai ir atsakingai nusiteikę santykių kūrimo atžvilgiu, ryžtingai dairysis potencialaus partnerio. Tokia galimybė tikrai bus. Rinktis teks jums, tai ypač aktualu pirmuosius tris metų mėnesius.

Kitų Liūtų populiarumas gali išaugti, ypač jei esate visuomenėje žinomas žmogus.

Kovas ir balandis ypač palankūs darbui. Greičiausiai šiuos mėnesius praleisite darbe, gerindami savo kompetencijas. Nepersidirbkite, matyti darbo apimčių padidėjimas.

2021 metų prognozė MERGELEI

Mergelėms metai atneš neaiškių situacijų partnerystės dalykuose. Gali būti, kad jums kils minčių, jog kažkas prieš jus susimokė (slapti priešai suaktyvėja). Neatmetama galimybė neplanuoto nėštumo, apie kurį norėsite nuslėpti informaciją (gal nuo aplinkinių, gal nuo esamo ar potencialaus partnerio). Tai gali įvykti kovo–balandžio ir rugpjūčio–rugsėjo mėnesiais.

Gali išryškėti dėmesio koncentracijos problemos, bandymas bėgti nuo realybės (internetas, religija, psichiką veikiantys vaistai, slapti romanai). Kūrybinių profesijų atstovai gali patirti įkvėpimą ir skurti puikius kūrinius.

Bendrai, Mergelėms metai išsiskirs nepraktiškumu, neadekvačiu klaidžiojimu svajonių labirintais. Tikėtinas iliuzinis savęs, savo vertės suvokimas (perdėtas, hiperbolizuotas, neracionaliai išpūstas).

Tikėtini sunkūs kontaktai su publika, klientais. Jie dažniausiai nevykdys savo įsipareigojimų ir pažadų, kas gali jus privesti prie visiško nusivylimo savimi ir supančiu pasauliu.

Sausio–kovo mėnesiais nereikėtų priimti svarbių jums sprendimų, demonstruoti visuomeninį, socialinį aktyvumą. Tai labiau uždaro gyvenimo būdo, savianalizės metas.

Lapkritis ir gruodis, matyt, bus patys sėkmingiausi 2021 metais. Šiais mėnesiais atsiras galimybė pagerinti savo pajamas (naujas šaltinis ar atlyginimo didėjimas). Tuo metu bus tinkamiausias metas realizuoti savo finansines idėjas, planus. Kitiems Zodiako atstovams tai gali būti santykių kūrimo arba apsisprendimo juose metas.

Metai dar gali pateikti staigmenų darbo srityje. Iš vienos pusės matyti naujos perspektyvios galimybės, iš kitos – jūsų baimė prarasti stabilumą. Labai bijosite rizikuoti ir vietoj patikimos, įprastos darbo vietos ieškoti geresnių alternatyvų. Tačiau čia jus žvaigždės drąsina ir pataria būti drąsiems, viskas bus gerai. Nauja vieta žada geresnes sąlygas ir stabilumą.

2021 metų prognozė SVARSTYKLĖMS

Praėję metai Svarstyklėms buvo nepaprasti, tam tikrais momentais gan sudėtingi. Tad 2021 metais šio Zodiako ženklo atstovai galės atsikvėpti lengviau.

Sėkmė ir palankios galimybės laukia jūsų vaikų, kūrybos srityje. Matyt, bus daug galimybių švęsti šventes ar tiesiog galėsite daugiau ir produktyviau ilsėtis. Neturėję vaikų, bet slaptai planavę 2021 metais turės puikias galimybes ir žvaigždžių palaikymą tai realizuoti. Ypač palankus tam metas sausio–gegužės mėnesiais.

Sėkmingi metai laukia tų Zodiako atstovų, kurie svajojo sukurti savo verslą. Būtent 2021 metai tam bus ypač palankūs. Įgyvendinkite savo slapčiausias viltis. Jau turintys savo verslus sulauks jo klestėjimo: padaugės klientų, darbo. Tam palankiausias laikas gegužė–birželis.

Sporto srities atstovai, profesionalūs sportininkai 2021 metais galės ne kartą švęsti pergales. Tai jūsų triumfo, laimėjimų, profesinio pasiekimo laikas.

Kiti gali atrasti naujų malonių hobių ar pomėgių.

Puikūs metai kūrybinių ir meninių profesijų atstovams: matyti aukšti pasiekimai, naujos idėjos, naujas įkvėpimas. Mūza visus metus bus šalia jūsų.

Puikios naujienos laukia vienišų Svarstyklių. Ateinantys metai atneš puikių romantiškų pažinčių, pasimatymų ir romantikos. Tai tikrai idealus laikas meilei ir flirtui. Ypač būkite pastabūs jau sausio–vasario mėnesiais ir nepražiopsokite simpatijos apraiškų iš priešingos lyties (o gal ir tos pačios) atstovų.

Rugsėjį–spalį galite išgyventi sudėtingiausią metų laikotarpį. Tuo metu tikėtina informacijos perkrova, senų kontaktų sugrįžimas arba būtinybė peržiūrėti buvusius susitarimus. Tai toks gana darbingas ir perkrautas informacija laikas, kuris gali išties jus išvarginti.

Klausimai, susiję su namais, namiškių reikalais ar gyvenamąja vieta bus peržiūrėti metų gale, nuo lapkričio mėnesio iki metų pabaigos. Tuo metu gali išsispręsti dar praėjusiais metais kilę nekilnojamojo turto klausimai. Tad metų gale greičiausiai būsite apsisprendimo kryžkelėje.

2021 metų prognozė SKORPIONUI

2021 m. Skorpionas tiesiogine prasme bus perpildytas energijos ir jėgų. Metai bus sėkmingi tuo atveju, jei Skorpionui pavyks nukreipti visą šį galingą potencialą naudinga linkme. Priešingu atveju ji bus švaistoma kažkokioms smulkmenoms. Ateinančiais metais Skorpionas sėkmingai demonstruos kitiems savo daugybę talentų ir lyderio savybes. Ir tai gali turėti labai teigiamos įtakos darbo reikalams ir karjerai.

Žvaigždės įspėja, kad bus ginčų ir nesutarimų, to reikėtų kategoriškai vengti. Deja, posakis, kad tiesa gimsta ginčuose, švelniai tariant, nėra tikslus – vienintelė ten gimstanti tiesa yra konfliktas. Visi konfliktai žada būti labai gilūs ir skausmingi. Tad gerai pagalvokite, ar taip svarbu įrodyti savo tiesą, ar vis tik geriau išlaikyti taiką ir ramybę.

Skorpionams ateinančiais metais verta pasilaikyti savo nuomonę sau ir sutelkti dėmesį į savo reikalus bei planus. Tokiu atveju žvaigždės bus jūsų pusėje. Visus metus išlikdami pasyvūs laimėsite žymiai daugiau.

Dar vienas patarimas: neleiskite savo emocijoms siautėti, nes pasekmės gali būti katastrofiškos. Tai, kas gali praeiti nepastebimai kitomis aplinkybėmis, gali virsti katastrofa 2021 metais. Todėl, jei Skorpionai nori pasisekimo, jiems reikės ne tik suvaldyti pyktį, bet ir apskritai vengti pasisakyti aštriai ir kritiškai.  

Taip pat reiktų būti atsargiems su mylimu žmogumi. Jei jums svarbu išsaugoti esamus santykius, pasistenkite būti švelnus ir atsargus. Kitu atveju neatsargus žodis gali privesti prie įtampos santykiuose ar net jų nutrūkimo. Bendrai, vienišiams metai žada netikėtą meilės romaną, kuris gali baigtis santuokos įžadais. Nustebsite patys, nustebinsite ir kitus. Tik yra rizika, kad tai nieko gero nežadantis ryšys. Nors visko gali būti.

Žinoma, būtina kreipti dėmesį į savo sveikatos būklę, ypač nervų sistemos. Pilni įtampos metai gali baigtis nerviniu ir emociniu išsekimu metų gale.

2021 metų horoskopas ŠAULIUI

Ateinantys metai Šauliams žada būti gana sėkmingi. Jau nuo metų pradžios (sausio–gegužės mėn.) jausitės turintys stebukladario galių lengvai įveikti sunkumus, kliūtis ir sulaukti taip trokštamo Visatos palaikymo. Vėliau, iki rugsėjo bus tam tikra pertrauka, atokvėpis nuo sėkmės. O nuo rugsėjo iki metų pabaigos vėl maudysitės sėkmės vandenyne.

Metai žada išsiskirti kontaktų gausa, vertingu bendravimu, pažintimis su naudingais, visuomenėje žinomais ar populiariais asmenimis. Dažnas Šaulys mielai priims pasiūlymą įgyti naujų žinių ar pagerinti esamą išsilavinimą. Ir metai tam palankūs, ir Šaulys tai mėgsta.

Taip pat naujos galimybė tokias metais ateina per kitus žmones, naujus kontaktus, būkite pastabūs tiems, su kurias bendrausite. Kituose slypi jūsų sėkmės raktas.

Jei planuojate 2021 metais įgyti automobilį, tam ypač palanki jau minėta metų pradžia. Matyt, rinksitės prabangų, prestižą pabrėžiantį automobilį, juk tokius mėgstate.

Namų srityje vis dar gali išlikti neaiški situacija arba vis negalėsite apsispręsti: ar keisti gyvenamąją vietą, ar emigruoti; ar persikelti pas sergančius tėvus, ar samdyti jiems prižiūrėtoją. Dilema taip ir liks visus metus, vargu ar rasite racionalų sprendimą. Tiesa, reiktų namus apsaugoti nuo vagių.

Pozityvios galimybės, naudingi pasiūlymai, kelionės, ambicingų projektų realizacijos tikėtinos sausio–kovo mėnesiais.

Gegužės–birželio mėnesiais matyti naudingos galimybės, susijusios su partnerystės, santuokos reikalais. Tokiu metu tapsite kitų žmonių reikalų sprendėjais, pagalbininkais ar sąjungininkais.

Na, o metų pabaiga (lapkritis–gruodis) iškels pinigų temą. Galimi naujų pajamų šaltiniai ar jau esamų įvertinimas. Geras laikas integruoti naujus finansinius projektus.

2021 metų horoskopas OŽIARAGIUI

Metų pradžia Ožiaragiams žada būti darbinga ir produktyvi. Galima sakyti, kad darbiniai klausimai jums išliks aktualūs visus 2021 metus. Ir jus tai džiugins, mat tikrai mėgstate planuotą veiklą, nei chaotišką nieko neveikimą. Esate darbštūs ir metai tikrai suteiks galimybių save šioje srityje išreikšti.

Pagrindinis metų akcentas bus jūsų finansinė situacija. Kruopščiai tikrinsite ir skaičiuosite savo pajamas ir išlaidas, nepraleisdami menkiausių išlaidų. Jums labai rūpės suprasti ne tik kiek uždirbate, bet ir kur ir kiek išleidžiate. Tai puikus laikas suvokti nematomus pinigų nutekėjimus ir juos pagaliau imti kontroliuoti. Žvaigždės sako, kad 2021 metais būsite pakankamai racionalūs pinigų atžvilgiu, net jei iki šiol elgėtės gana atmestinai.

Kita gera naujiena – jums pavyks padidinti savo uždarbį 2021 metais. Didžiausia tikimybė, jog sulauksite naujų vertingų finansinių pasiūlymų matyti metų pradžioje iki gegužės mėnesio. Tuomet bus nedidelė pauzė vasarą, kuomet galite truputį atsipalaiduoti ir atleisi ekonomijos vadeles. Nuo rudens vėl sugrįš galimybė paimti savo finansų valdymo vadeles, taip pat realizuoti naujus finansinius projektus.

Jei turite seną svajonę, realizuokite ją metų pradžioje ir ji neš jums pinigus visus metus.

Kai kurie Ožiaragiai mąstys investuoti savo pajamas, kad jos augintų jau turimas. Tai pareikalaus tam tikros rizikos ir tolimų perspektyvų įžvalgos. Ir tam turėsite jėgų ir gabumų. Esate vienas tvirčiausių Zodiako ženklų, juolab paskutiniu metu drąsiai rizikuojate. Išlaikykite šią intenciją ir toliau.

Lapkritį–gruodį matyti pokyčiai, paliesiantys jūsų asmeninę išvaizdą. Tai gali būti naujo garderobo formavimas, stilisto konsultacija ar tiesiog įvaizdžio pasikeitimai. Bet kokiu atveju jausite poreikį realizuoti savo estetikos poreikį. Tad drąsiai galite eksperimentuoti: išbandyti naują stilių, pakeisti plaukų kirpimą ar spalvą ar bendrai atnaujinti jau kiek pabodusį garderobą.

Svarbu visus metus rūpintis sveikata. Dar praėjusiais metais turėjote nemažai sveikatos problemų, kurios gali pasikartoti šiais metais.

2021 metų horoskopas VANDENIUI

Pagaliau ir Vandeniams ateina puikūs laikai. Praėję metai jums pažėrė nemažai sveikatos problemų ir bendrai sunkiai sprendžiamų sunkumų. Norisi tikėti, kad iš buvusio negatyvo sugebėjote išspausti ir pozityvios naudos ar bent išlaikėte optimistišką požiūrį. Juk ir blogiui ateina pabaiga. Būtent 2021 metai pradžiugins Zodiako šmaikštuolius netikėtomis galimybėmis ir Visatos dovanomis.

Jau nuo metų pradžios pajusite tam tikrą palengvėjimą, optimizmas sugrįš į jūsų gyvenimą jau Naujųjų naktį. Nenustebkite, tai ne šampanas jus svaigina, tai Sėkmė atėjo į jūsų gyvenimą beveik visiems metams. Pirmiausia sėkmė aplankys tuos, kurie iš prigimties yra linkę tobulėti ir augti. Mat Sėkmės planeta labiausiai padeda tiems, kurie siekia pažinti, išmokti ir suprasti daugiau, nei supranta šiandien. Sveikintinais bus laikomas bet koks mokslas, išsilavinimo gavimas. Žinios guls lengvai ir ilgam. Būsite kaip niekada drąsūs išbandyti naujas sritis. Ypač rekomenduojama Vandeniams gilintis į naujas mokslo sritis, IT, kosmoso tyrinėjimus, genų inžineriją, mokslines studijas.

Vasarą, nuo gegužės iki rugsėjo pradžios, galite planuoti poilsio laiką. Mat tuo periodu būsite gana daug nuveikę, tada galėsite šiek tiek atsipalaiduoti ir pasimėgauti ramuma ir poilsiu.

Kita svarbi tematika – labai rimtas savo vaidmens visuomenėje apmąstymas ir tam tikrų atsakomybių prisiėmimo siekis. Šio Zodiako ženklo atstovai labai rimtai susimąstys apie savo visuomeninę padėtį ir socialinį statusą bei aiškiai suvoks, jog nori šiose srityse pasiekti daugiau. Vieniems tai bus aukštesnės pareigos, kiti džiaugsis šeimos sukūrimu, treti – visuomeninio populiarumo augimu.

Metų pabaigoje, matyt, dėl didelio darbo krūvio ir sėkmės euforijos jausitės šiek tiek nuvargę. Gali pablogėti sveikata. Nieko rimto žvaigždės nežada. Tiesiog leiskite sau kaip reikiant pailsėti. Geriausia tai padarysite pasirinkę vienumą.

Tiesa, lapkritį–gruodį gali sugrįžti sena meilė. Tiesiog iš niekur.

2021 metų prognozė ŽUVIMS

Ateinančius metus Žuvims teks paskirti poilsiui ir ramybei. Dėl tam tikros planetų padėties jums rekomenduojama atsisakyti aktyvaus socialinio ir visuomeninio gyvenimo. Karjeros ir profesinius siekius stenkitės palikti tam palankesniam laikotarpiui.

Visi metai bus paženklinti būtinybe atsiskirti nuo aktyvaus gyvenimo šurmulio, ramybės ir vidinio balanso paieškai. Baigiasi vienas svarbus ciklas, tad 2021 metai turėtų būti skirti savo buvusių 12 metų analizei.

Gerai apgalvokite savo veiksmus, mintis bei kokius turite veiksmų rezultatus. Taip atlikę reviziją žinosite, kas jūsų gyvenime tikrai pasiteisina, kokie elgesio modeliai yra sėkmingi, o kokie – nešantys nusivylimus. Ciklo peržiūra padės pasiruošti naujam ciklui, kuris prasidės dar kitais, 2022, metais.

Šie metai dėl aukščiau aprašytų priežasčių puikiai tiks vidinėms augimo praktikoms, meditacijai. Atraskite savo dvasinio peno šaltinį ir tyrinėkite jį. Praktikuokite dvasinius ritualus saikingai, kitu atveju yra rizika ilgam įklimpti. O jūs tai puikiai mokate.

Jei metai pasižymės savigrauža, saviplaka, polinkiu kančiai ir kaifui, žinokite, kad einate degradacijos keliu. Nors esate pats brandžiausias Zodiako ženklas, tačiau jūsų ženklo gelmė dažnai kupina empatijos viso pasaulio skausmui ir silpnesniems, kas gali privesti prie savo autentiško kelio pametimo. Vis sau kartokite, kad pirmiausia atėjote dėl savęs.

Vasarą nuo gegužės iki liepos pabaigos matyti pakankamai pozityvus ir optimistiškas laikas. Jums net gali atrodyti, kad tai pats metas įgyvendinti savo užmojus ir svajones. Tačiau žvaigždės rekomenduoja niekur neskubėti ir išlaukti dar kitų metų. Vasara tik trumpa įžanga į būsimus laimėjimus ir pozityvias permainas.

Neatmetama galimybė, kad jūsų darbo vietoje bus tam tikrų pokyčių, kurie gali sutrikdyti. Tačiau žvaigždės sako, jog tai nieko blogo nežadanti situacija. Tad nerimauti nėra prasmės.

Dar labai svarbu rūpintis savo tiek psichine, tiek ir fizine sveikata. Ir jei susirgote, gydymo kreipkitės į tradicinės medicinos specialistus.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.