Dalį Kėdainių skandino liūtis: virto medžiai, nukentėjo ir automobiliai

 Dalį Kėdainių skandino liūtis: virto medžiai, nukentėjo ir automobiliai

Vanduo apsėmė aikšteles prie geležinkelio stoties, prie Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro esančią žiedinę sankryžą./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Trečiadienio vakarą smarki liūtis neaplenkė ir Kėdainių krašto. Vietomis pylė taip, kad, rodės, dangus su žeme maišosi, siautęs smarkus vėjas vertė medžius, skandino gatves. Žmonės nenukentėjo, tačiau buvo aplamdyti keli automobiliai, medžiai užvertė pėsčiųjų takus.

Prapliupo vakare

Gausi liūtis bei smarkus vėjas Kėdainius užklupo pavakarę. Dalyje miesto dangus ėmė maišytis su žeme.

Tvino S. Dariaus ir S. Girėno gatvė bei netoliese esančios gatvelės, Justinavos, Daumantų, Vasariškių sodai, Vilainių kaimas.

Vietomis automobiliai net stojo šalikelėse ir laukė, kol smarki liūtis liausis, kiti rizikavo, važiavo. Buvo ir tokių, kurie didelėse balose ir valstybinius numerius pametė.

Vanduo apsėmė aikšteles prie geležinkelio stoties, prie Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro esančią žiedinę sankryžą.

Gyventojai pranešė, kad S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje, prie geležinkelio stotyje esančio paminklo tremtiniams, ant tako nuvirtęs didžiulis medis trukdo pėsčiųjų eismui./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kvietė ugniagesius

Apie pusę devynių vakaro Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė pirmasis pranešimas apie mieste nuvirtusį medį.

Gyventojai pranešė, kad S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje, prie geležinkelio stotyje esančio paminklo tremtiniams, ant tako nuvirtęs didžiulis medis trukdo pėsčiųjų eismui.

Į įvykio vietą atvykęs Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos antrasis skyrius medį supjaustė ir patraukė nuo tako, šiandien medį išgabens miesto seniūnijos darbininkai.

Vietomis pylė taip, kad, rodės, dangus su žeme maišosi, siautęs smarkus vėjas vertė medžius, skandino gatves. Žmonės nenukentėjo, tačiau buvo aplandyti keli automobiliai, medžiai užvertė pėsčiųjų takus

Aut. past.

Nuklojo šakos

Minėtoje gatvėje virto ir dar keletas medžių.

Medis nuvirto prie geležinkelio bėgių esančioje kaštonų alėjoje. Dar vienas virto tarp daugiabučių namų Liepų alėjoje.

Gatvės ir gatvelės buvo nuklotos smulkiomis medžių šakomis. Jas nuo pat ryto šalino kelininkai ir komunalininkai.

S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje neišvengta ir rimtesnio incidento. Nuo stipraus vėjo medis nuvirto ant lengvojo automobilio „Volkswagen“./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Užvirto ant mašinos

S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje neišvengta ir rimtesnio incidento.

Nuo stipraus vėjo medis nuvirto ant lengvojo automobilio „Volkswagen“. Nuo smūgio išdužo automobilio stiklas, buvo stipriai aplamdytas stogas.

Automobilis stovėjo paliktas kieme, jo viduje žmonių nebuvo.

Toje pat gatvėje ant automobilių krito ir daugiau medžių šakų, tiesa smulkesnių, vairuotojai stojo šalikelėje ir apžiūrinėjo savo automobilius.

2 Komentarai

  • ir kada baigsis tos visokios nelaimės.

  • Tada kaip putkai galva nukirs ir akis isbadys

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video