Vaikiškos poezijos rytmetis „Skambėkit, lietuviški žodžiai“

 Vaikiškos poezijos rytmetis „Skambėkit, lietuviški žodžiai“

Asmeninio archyvo nuotr.

Rasa Juknevičienė, Kėdainių lopšelio-darželio „Pasaka“ ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja; Nijolė Satkauskienė, Kėdainių lopšelio-darželio „Puriena“ ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė

Valstybinė lietuvių kalbos komisija kasmet kviečia organizuoti Lietuvių kalbos dienų renginius, didinti lietuvių kalbos prestižą, stiprinti lietuvių kalbos mokymosi motyvaciją, prisidėti prie lietuvių sklaidos pasaulyje, telkti bendruomenes Lietuvoje ir užsienyje.

Šilta ir graži draugystė, bendravimas ir bendradarbiavimas sieja Kėdainių lopšelio-darželio „Pasaka“ „Skruzdėliukų“ grupės ir Kėdainių lopšelio-darželio „Puriena“ „Nykštukų“ grupės ikimokyklinukus, kurie minint Lietuvių kalbos ir knygnešio dienas susitiko virtualiame vaikiškos poezijos rytmetyje „Skambėkit, lietuviški žodžiai“.

Susitikimo metu ikimokyklinukai daugiau sužinojo apie gimtąją kalbą, knygnešius, kurie lietuvių kalbos draudimo metais platino lietuviškas knygas. Prisiminė lietuviškus pasisveikinimo ir atsisveikinimo žodžius, vieni kitiems deklamavo Kęstučio Ivinskio ir Stanislovo Abromavičiaus eilėraščius, minė mįsles apie knygas.

Džiaugiamės įstaigų bendradarbiavimu. Tikime, kad „Skruzdėliukų“ ir „Nykštukų“ grupių vaikų istorijoje išliks gražūs prisiminimai.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video