Po „ledo šuns“ – ir „ledo katinėlis“

 Po „ledo šuns“ – ir „ledo katinėlis“

Tikriausiai pamenate istoriją, kai visai neseniai du jauni kraštiečiai Kėdainių miške rado beveik mirtinai sušalusį šunį. „Pifo“ savanorių ir veterinarų bei kiekvieno prisidėjusio kraštiečio dėka šunelis atsigavo ir dabar jaučiasi gerai, tačiau ištiko kita bėda – Kėdainiai turi ir „ledo“ katinėlį.

„Vėl paspaudė šaltukas ir Kėdainiuose turime „Ledo“ katinėlį. Kačiukas rastas miesto parke, šalia upelio ant kranto šlapias. Realiausia versija, kad jis bėgo per ledą ir įkrito į eketę, bet kaip jis atsidūrė miesto parke – nežinia.

Šiuo metu kovojame už katinėlio gyvybę, kačiukas visiškai sušalęs į ledą, jaučiasi tik kvėpavimas ir širdies darbas, į aplinką katinėlis nereaguoja. Jis šildomas, statomos lašelinės, suleisti vaistai ir belieka tik laukti ir tikėtis, kad jam kaip „Ledo šuniui“ pavyks išgyventi.

Norime jūsų paprašyti prisidėti prie katinėlio gydymo išlaidų, tai padaryti galite čia http://www.pifas.org/lt/pagalba-gyvunams/paramos-forma/ arba tiesioginiu pavedimu VšĮ Gyvūnų gerovės tarnyba „Pifas“, sąskaitos Nr. LT797300010094736594, Swedbank, mokėjimo pavedimo paskirtyje prašome nurodyti „Parama kačiuko gydymui“, – į neabejingus kraštiečius kreipėsi „Pifo“ savanoriai.

Suvienykime jėgas ir padėkime katuliui atsistoti ant kojų, o vėliau rasti naujus namus! 

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video