Plikledžio ir lijundros iššūkius įveikė ne visi

 Plikledžio ir lijundros iššūkius įveikė ne visi

Automobilis sustojo tik ant pėsčiųjų tako.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Ankstyvą pirmadienio rytą iškritę krituliai keliuose ėmė kelti chaosą – formavosi lijundra, plikledis. Vos tik pradėjus formuotis šiems reiškiniams į gatves išriedėjo kelininkai, tačiau smulkių eismo įvykių išvengta nebuvo. Lijundra tęsėsi ir antradienį. Laimei, pastarosiomis dienomis skaudžių eismo įvykių Kėdainių krašte išvengta.

Nuvertė stulpą

Kelios minutės po šeštos valandos ryto J. Basanavičiaus gatvėje ties autobusų stotimi moters vairuojamas automobilis „Citroen“ nuslydo, užlėkė ant kelio borto ir žaliojoje zonoje nuvertė kelio ženklą.

Automobilis sustojo tik ant pėsčiųjų tako. Vairuotoja buvo blaivi, ji paaiškino, kad posūkio metu automobilis tiesiog nučiuožė. Laimei, įvykio metu niekas nenukentėjo.  

Smulkios avarijos

Tiek pirmadienį, tiek antradienį Kėdainių mieste įvyko ir daugiau eismo įvykių, tačiau visi jie buvo techniniai, smulkūs.

Kelios minutės po šeštos valandos ryto J. Basanavičiaus gatvėje ties autobusų stotimi moters vairuojamas automobilis „Citroen“ nuslydo, užlėkė ant kelio borto ir žaliojoje zonoje nuvertė kelio ženklą.

Dažnu atveju vairuotojai net nekvietė policijos, tiesiog užpildė eismo įvykio deklaracijas.

Buvo atvejų, kai policija buvo kviečiama, tačiau atvykę pareigūnai taip pat tik padėjo užpildyti eismo įvykių deklaraciją. Nukentėjusiųjų nebuvo.

Gamtos reiškinys

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, pastarąsias dienas ir naktis dažnoje vietovėje iškrito krituliai, daugiausia sniegas, formavosi plikledis, kai kur lijundra.

Lietuvoje pagrindiniai valstybiniai reikšmės keliai šlapi ir drėgni.

Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai išlieka provėžoti, slidūs, vietomis padengti prispausto, pažliugusio sniego arba ledo sluoksniu.

Keliuose dirba kelių priežiūros mechanizmai, tačiau vairuotojų prašoma rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį ir atkreipti dėmesį į pavojingus kelių ruožus bei sumažinti greitį prieš juos, t. y. sankryžas, miško proskynas, taip pat būti atidžius važiuojant per tiltus ir viadukus.

1 Komentaras

  • Kiemus taip ir pamiršo kelininkai nuvalyt ir pabarstyt, kad nebūtų provėžų, nes neįmanoma paeit. Eik ir važiuok kaip nori.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video