Padovanok Kalėdas beglobiams keturkojams

 Padovanok Kalėdas beglobiams keturkojams

Kalėdos – gražiausia metų šventė, tad padarykime ją nuostabią ir beglobiams gyvūnams, skirdami jiems bent šiek tiek dėmesio ir meilės.

Gruodžio 22 dieną nuo 11 iki 15 valandos gyvūnų gerovės tarnyba „Pifas“ kviečia visus atvykti į prieglaudėlę ir aplankyti beglobius keturkojus. Šventės metu „Pifo“ savanoriai vaišins svečius arbata ir imbieriniais sausainiais, o už paramą beglobiams žada atsidėkoti šventiškai supakuotomis simbolinėmis dovanėlėmis.

Ateik ir atsivesk draugų

„Kalėdinę akciją „Padovanok Kalėdas beglobiams“ organizuojame pirmą kartą ir nors laikas pasirinktas prieš pat Kalėdas, kai visi būsime užimti įsisukę į šventinį šurmulį ir pasiruošimo įkarštį, tikimės, jog mūsų krašto gyventojai atras bent 10 ar 20 minučių užsukti mūsų aplankyti. Kviečiame ateiti ir atsivesti draugą. Padovanokime Kalėdas beglobiams“, – kviečia Kėdainių gyvūnų gerovės tarnybos „Pifas“ savanorė Greta Linkė.

Dovanų lauks ne tik šunys, bet ir katės

Primename, jog gyvūnų gerovės tarnyba „Pifas“ yra visuomeninė pelno nesiekianti organizacija, vienijanti bendraminčius, kuriems rūpi gyvūnų gerovė. Jų veikla yra vykdoma tik iš gyvūnams neabejingų ir geranoriškų žmonių paramos. Tad artėjant gražiausioms metų šventėms nelikime abejingi ir prisidėkime prie to, kad ir beglobių gyvenimas būtų skanesnis, linksmesnis, švaresnis.

[quote author=“G. Linkė“]Jau esame vykdę panašias dėmesio sulaukusias akcijas, kurių metu kėdainiečiai būdavo aktyvūs prisidėdami prie geresnio gyvūnų gyvenimo, tad labai tikimės, kad ir ši akcija pasiteisins.[/quote]

„Turiu pastebėti, jog dažniausiai pritrūkstame maisto katėms. Žmonės šunis myli labiau, jų maistas pigesnis ir jie sulaukia daugiau dovanų nei katės, tad esame priversti nuolat prašyti sauso maisto ir konservų būtent katėms.

Jau esame vykdę panašias dėmesio sulaukusias akcijas, kurių metu kėdainiečiai būdavo aktyvūs, prisidėdami prie geresnio gyvūnų gyvenimo, tad labai tikimės, kad ir ši akcija pasiteisins“, – viliasi G. Linkė ir priduria, jog visi norintys prisidėti prie akcijos atkreiptų dėmesį, jog savanoriams labai trūksta buitinės chemijos prekių, kuriomis kiekvieną dieną yra valomi narvai, plaunamos grindys, indeliai, guoliukai, tad šios priemonės sunaudojamos itin greitai.

Šuniukams labiausiai trūksta palučių, konservų, kramtukų, žaislų, tokių patiesalų, kaip rankšluosčiai, patalynės užvalkalai, pledai, taip pat trūksta vienkartinių pirštinių ir vienkartinių rankšluosčių. Katėms labai reikia sauso „Royal Canin Indoor Long Hair“ ir „Royal Canin Sterilised“ bei kito „Royal Canin“ sauso maisto ir konservų, o sergantiems gyvūnams ypač reikalingi „Royal Canin“ konservai. Katėms, kaip ir šunims, trūksta įvairių patiesalų, guoliukų, draskyklių, jų priežiūrai – vienkartinių rankšluosčių ir pirštinių.

Na, o tam, kad aplinka, kurioje gyvena beglobiai, būtų sterili, nuolat trūksta popierinių rankšluosčių, drėgnų servetėlių, pirštinių S, M ir L dydžio, grindų ploviklio, baliklio, kuriuo plaunamos grindys, kraiko dėžės. Taip pat trūksta skysto rankų muilo, langų, vonios, tualeto ir universalaus valiklio, šiukšlių maišų, skalbimo miltelių, kuriais plaunami kačių ir šunų guoliukai, patiesaliukai, oro gaiviklio, indų ploviklio, kuris reikalingas plauti nešvarius konservų indelius, įvairaus dydžio kempinėlių, šluosčių bei dezinfekanto „Ecocid“, kurį galima rasti bet kurioje veterinarijos vaistinėje.

Aplankyti beglobius gyvūnus ir padovanoti jiems šiek tiek dėmesio, meilės, šilumos ir reikalingų daiktų galite gruodžio 22 dieną nuo 11 iki 15 valandos adresu Mindaugo g. 13, Kėdainiai. Jei ketinate keturkojus aplankyti kitą dieną, laiką geriausia būtų derinti iš anksto telefonu 8 681 40 309.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video