Nuvirtęs medis užtvėrė kelią į sodus

 Nuvirtęs medis užtvėrė kelią į sodus

Atskubėję į nurodytą vietą ugniagesiai rado ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtusį medį. Jis buvo visiškas užtvėręs važiuojamąją kelio dalį./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Šeštadienio vakarą nuvirtęs medis užtvėrė kelią į Justinavos sodus. Virtuolį šalinti ir valyti kelią teko ugniagesiams. Visa laimė, kad virsdamas jis neužgriuvo ant pravažiuojančio automobilio. Beje, medis nuvirto kur kas anksčiau, nei apie tai buvo informuotos tarnybos.

Skubėjo ugniagesiai

Apie 20 val. 55 min. Bendrasis pagalbos centras sulaukė pranešimo, kad Kėdainiuose, Liepų alėjoje, nuvirtęs medis, negalima pravažiuoti nei į Justinavos sodus, nei iš jų, gatvėje formuojasi mašinų eilė.

Į įvykio vietą buvo pasiųstas Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis skyrius.

Užvirto visą

Atskubėję į nurodytą vietą ugniagesiai rado ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtusį medį. Jis buvo visiškai užtvėręs važiuojamąją kelio dalį.

Gelbėtojai virtuolį supjaustė ir patraukė nuo važiuojamosios kelio dalies, nušlavė kelio dangą.

Gelbėtojai virtuolį supjaustė ir patraukė nuo važiuojamosios kelio dalies, nušlavė kelio dangą./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Pranešė vėliau

Tiesa, reikėtų pažymėti, kad medis nuvirto kur kas anksčiau, nei gelbėtojai sulaukė pranešimo. Tiesiog dalis vairuotojų nekvietė specialiųjų tarnybų ir savo kelionės tikslą pasiekė kitu keliu.

Visgi ugniagesiai gelbėtojai prašo gyventojų, kad šie, pamatę nuvirtusį ir kelią užtvėrusį medį, nedelsdami praneštų Bendruoju pagalbos telefonu.

O kas bus, jei būtent tuo keliu pas ligonį skubės greitoji ir jai kelią pastos kliūtis?

Juk tokiu atveju kartais būna brangi kiekviena minutė.

Visa laimė, kad virsdamas medis neužgriuvo ant pravažiuojančio automobilio. Beje, medis nuvirto kur kas anksčiau, nei apie tai buvo informuotos tarnybos.

Aut. past.

Prieš dešimt dienų

Beje, prieš dešimt dienų panašus atvejis fiksuotas ir Kėdainiuose, S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje, kur ant kelio nuvirto medis, o automobiliai negalėjo normaliai pravažiuoti.

Tąkart su „Rinkos aikštės“ žurnalistu susisiekęs įvykio liudininkas papasakojo, kad medis virto tiesiai priešais jo mašiną.

Vyras pasakojo važiavęs Babėnų link, kai medis iš miško virto į gatvę.

Laimei, vairuotojas spėjo sustabdyti automobilį ir virstantį medį galėjo stebėti per kelių metrų atstumą.

3 Komentarai

  • „medis nuvirto kur kas anksčiau, nei apie tai buvo informuotos tarnybos.“ – PERLAS! Ar kiti medžiai prie6 virsdami informuoja tarnybas?

  • Apie septinta valanda medis nuvirto bet niekam nerupejo, o tarnybas iskviete Auste su Vyga apie 9h. Zmonems dabar niekas neidomu tik saves ziuri

  • Kai užvirs medis kam ant galvos tada žurnalystai gales lėkti fotograduoti žmonių sutraiskytus lavonus. Kur valdžia žiūri kur medžių genėtojas Tamulis???

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video