Nori įrengti voljerus beglobiams

 Nori įrengti voljerus beglobiams

Kol kas Kėdainiuose veikiančiai gyvūnų gerovės tarnybai „Pifas“ paprasčiau susitvarkyti su be namų likusiais katinėliais – juos savo globon priimti gali ir veikiančioje klinikėlėje. Ten pat prieglobstį randa ir šuneliai, tačiau toli gražu ne visada.

Įrengs dešimt

Paprastai šuneliai yra vežami į Kauną – ten esančioje prieglaudoje jie randa laikinus namus. Tačiau pastaruoju metu situacija su beglobiais šunimis darosi vis sudėtingesnė – kas dieną gaunami pranešimai apie likimo valiai paliktus alkstančius didelius šunis, kurie, nugyvenę gyvenimą prie grandinės, neretai svetimo žmogaus net neprisileidžia.

Taigi „Pifas“ nori įrengti dešimtį voljerų, kuriuose būtų galima laikinai saugiai apgyvendinti tokius nelaimėlius.

„Tam, kad „Pifas“ ir toliau galėtų rūpintis namų netekusiais šunimis Kėdainiuose, reikia pastatyti 10 voljerų ir aptverti juos tvora. Turime susirinkti 1 700 eurų tvorai pastatyti ir 4 300 eurų voljerams įrengti. Visa tai įrengsime sklype, kuriuo visų Jūsų dėka jau galime naudotis.

Kaip žinote, benamių gyvūnų situacija Kėdainiuose kritinė. Mums jau buvo pavykę perimti benamių gyvūnų paėmimą iš medžiotojų būrelio rankų ir taip suteikti šansą gyventi dešimtims nuskriaustųjų. Tam, kad išsaugotumėme šią teisę, norime įrodyti konkurso metu, kad turime sąlygas pasirūpinti ir gyvūnais, kuriems reikia specialios globos“, – kalbėjo „Pifo“ savanoriai.

Pratins nedraugiškuosius

Voljeruose laikinai bus apgyvendinami tie šunys, kurie neprisileidžia svetimų žmonių, kuriems reikia nemažai laiko adaptuotis ir suprasti, kad ne visi žmonės juos nuskriaus. Tokie šunys iš karto keliauti į globėjų namus nėra pasiruošę.

„Voljeruose gyvens tokie benamiai gyvūnai, kuriems reikia daugiau ir ramesnės erdvės lauke, kad po truputį priprastų prie žmogaus, kontakto su juo. Tokius šunis dažniausiai paimame iš kaimiškų vietovių, kur ne savo noru šie keturkojai ne vienerius metus praleido prie grandinės. Mes šiuos gyvūnus norime socializuoti, pažinti, išmokyti vaikščioti su pavadėliu – viskas tam, kad nauji šeimininkai galėtų džiaugtis nauju šeimos nariu be rūpesčių.

Tokius gyvūnus dažniausiai paimame tada, kai nuo senatvės miršta šeimininkai, arba jie paguldomi į slaugos namus. Kartais nutinka, kad savininkas uždaromas į kalėjimą ir šunys lieka be priežiūros, be maisto, palikti badauti iki išsekimo“, – komentavo „Pifo“ savanoriai.

Rekvizitai paramai:

VšĮ Gyvūnų gerovės tarnyba „Pifas“

Sąskaitos Nr. LT797300010094736594

„Swedbank“

Mokėjimo paskirtis: Voljerams.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video