„Namų puošėjo“ šuneliai neliks be priežiūros

 „Namų puošėjo“ šuneliai neliks be priežiūros

Prieš kelias savaites kraštiečius pasiekė liūdna žinia – mirė „namų puošėju“ vadintas A. Širvinskas. Senolis buvo pagarsėjęs ne tik tuo, kad į savo kiemą buvo prisinešęs įvairiausių daiktų, tačiau ir tuo, jog turėjo daugybę augintinių. Tačiau jie mirus šeimininkui pateko į geras rankas – jais rūpinasi „Pifo“ savanoriai.

Saugojo mirusį šeimininką

„Pifo“ savanoriai buvo pakviesti, mat teko pagelbėti medikams – vienas iš senolio šunelių saugojo savo šeimininko kūną ir nenorėjo nieko prileisti. Teko įsikišti gyvūnų globėjams, kurie padėjo sutramdyti šunelį, o paskui perėmė jį globon.

„Norime informuoti, kad apie našlaičiais likusius A. Širvinsko šuniukus žinome. Džiugu, kad ir mūsų visuomenei jie taip pat rūpi.

Praeitą savaitę mūsų globėjai teko vykti patraukti šunelio, kuris saugojo mirusio vyro kūną ir buvo nusiteikęs piktai. Šis šunelis nakvojo globėjos namuose, o vėliau buvo perduotas profesionaliam šunų dresuotojui, kadangi šuniukas piktas ir reikės įdėti pastangų, kad nurimtų. Darysime viską, kad šuniukas būtų socializuotas ir kai tik jis bus pasiruošęs vykti į naujus namus, ieškosime jų.

Yra dar likę 2 pririšti šuniukai, juos buvome nuvykę pamaitinti. Kadangi be leidimo jų paimti negalima, įsipareigojame kas dieną juos maitinti. Kol kas šuneliai skeptiškai žvelgia į mus, šiepia dantis, tad pirmiausia norime juos prisipratinti.

Likę šuneliai abu patinėliai, priglaudusiems padovanosime skiepą ir nemokamą kastraciją“, – komentavo gyvūnų gerovės tarnyba.

Prašo padėti

Maža to, A. Širvinsko kaimynai teigia, kad senolis turėjo ir kalytę, kuri buvo neseniai atsivedusi šunelių vadą. Tačiau jos savanoriams rasti nepavyko – manoma, kad kalytė, saugodama savo mažylius, kažkur pasislėpė.

„Bendromis jėgomis išgelbėkime kitus šunelius. Labai padėsite, jei skirsite bent kelis eurus šiems šuniukams. Mums reikės apmokėti dresuotojo paslaugas, šunelio apgyvendinimą, sumokėti už lašus nuo parazitų“, – į neabejingus žmones kreipėsi „Pifo“ savanoriai.

VšĮ Gyvūnų gerovės tarnyba „Pifas“

Sąskaitos Nr. LT797300010094736594

Bankas „Swedbank“

Mokėjimo paskirtis: „Parama Kėdainių šuneliams“

  

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video