Kėdainiuose – modernūs nameliai beglobėms katėms

 Kėdainiuose – modernūs nameliai beglobėms katėms

Ne taip jau seniai gyvūnų gerovės tarnyba „Pifas“ su visų kraštiečių pagalba įsigijo skylpą, kuriame bus statoma gyvūnų prieglauda. Tiesa, tai – didelis darbas, reikalaujantis nemažai lėšų, todėl greitai tikėtis naujutėlės prieglaudos būtų naivoka. Tačiau „Pifo“ klinikėlėje beglobiai katinėliai jau ėmė sunkiai tilpti, tad gyvūnų mylėtojai sugalvojo, kaip kartu su visų Jūsų pagalba būtų galima išspręsti šią bėdą.

21 senbuvė

Faktas, kad katinėliams reikia paprastesnių sąlygų, nei šuneliams laikyti. Tačiau Kėdainiuose išmestų ir globon perimtų katinėlių išties nemažai, juo labiau – tarp jų yra ir „senbuvių“ kačių, kurios dėl vienos ar kitos priežasties nekrenta gyventojams į akis.

„Draugai, dabar  savo globoje turime 21 senbuvę katę…Tai yra tokios katės, kurios dėl savo amžiaus arba išvaizdos niekam nekrito į širdį ir jau virš metų yra mūsų globoje. Dėl nuolatinės vietos stokos jos gyvena vidinėse nedidelėse patalpose.

Bet šiuo metu jau turime įsigiję savo sklypą ir norėtumėme sukurti šioms katėms nedidelį jų kampelį, kur jos turėtų savo kiemą“, – situaciją komentavo „Pifo“ savanoriai.

Pavyzdys iš Rumunijos

Prireiks visų mūsų pagalbos, kad „Pifas“ galėtų įsigyti neidelį mobilų namelį, kurį pertvarkytų ir padarytų jį tinkamu gyventi beglobėms katėms. Naujose patalpose katės ramiai leistų laiką, laukdamos savo tikrosios šeimos.

„Norime įsigyti mobilų namelį, kurį apdailinę paverstumėme šių ir kitų būsimų senbuvių namais, kol jas kažkas pastebės. Tokią idėją pastebėjome pas kolegas Rumunijoje.

Šiai idėjai įgyvendinti mums reikia 4 500 eurų. Namus katėms norėtume įrengti dar šį rudenį. Prašome jūsų padėti įsigyti namelį, skiriant finansinę paramą. Mes ir senbuvės katės būsime labai labai dėkingi!“, – į geros širdies kraštiečius kreipiasi „Pifo“ savanoriai.

Rekvizitai:

VšĮ Gyvūnų gerovės tarnyba „Pifas“

Sąskaitos Nr. LT797300010094736594,

Bankas „Swedbank“

Mokėjimo pavedimo paskirtis:„Kačių nameliui“

  

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video