Išgelbėtas šulinyje įstrigęs katinėlis

 Išgelbėtas šulinyje įstrigęs katinėlis

Gyvūnų gerovės tarnybos „Pifas“ savanorė Kėdainiuose Greta Linkė pasidalino istorija, kuomet buvo išgelbėtas šulinyje įstrigęs katinėlis. Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai neliko abejingi ir padėjo katinėlį ištraukti, nors gelbėjimo operacija ir nebuvo iš lengvųjų.

„Kartais vien noro išgelbėti pasaulį neužtenka, šiandien teko kreiptis pagalbos į Kėdainių ugniagesius gelbėtojus. Prie J. Basanavičiaus g. 146 namo vaikai jau 4 dienas girdi kačiuko kniaukimą šulinyje. Tačiau atkėlus šulinio dangtį nieko nebuvo matyti, išvada – kačiukas bailus, plikom rankom pagauti neišeis. Patiems įlipti į šulinį šansų nėra, nes šulinys gilus.

Tad prašėme gelbėtojų pagalbos, jie nusileidę į šulinio dugną pastatė kačių gaudyklę, pririšo ilgą virvę ir išlipę uždarė dangtį, o mums liepė laukti kol grobis paklius į gaudyklę. Neilgai trukus katukas buvo sugautas.

Sakau ačiū visiems kas prisidėjo prie šios gelbėjimo akcijos“, – socialiniame tinkle džiugia naujiena dalijosi G. Linkė.

Kėdainiu PGT ugniagesių atstovas patikino, kad gyventojai pakankamai dažnai kreipiasi su prašymais išgelbėti kur nors įstrigusius gyvūnus. 

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video