Gyvūnų gerovės tarnybai „Pifas“ – vieneri!

 Gyvūnų gerovės tarnybai „Pifas“ – vieneri!

Lygiai prieš metus Kėdainiuose savo veiklą pradėjo nedidukė gyvūnų gerovės tarnybos „Pifas“  veterinarijos klinika. Gimtadienio proga klinikos savanoriai kvietė visus kraštiečius užsukti į svečius ir kartu paminėti pirmąjį gimtadienį. Šventinę dieną kėdainiečiai galėjo susipažinti su „Pifo“ globotiniais, savanoriai noriai pasakojo apie savo veiklą bei ateities planus, bendravo su užsukusiais svečiais, juos vaišino arbata su pyragaičiais.

„Šiuo metu mūsų klinikėlėje gyvena septynios išgydytos ir į naujus namus pasirengusios keliauti katės, tačiau turime nemažai stacionare gydomų katinėlių. Daug mūsų kačių gyvena laikinuose namuose pas savanorius, kurie šiems gyvūnams stengiasi surasti nuolatinius namučius. Taip pat turime ir keletą mažų šunyčių. Kol kas mums gyvūnus atiduoti norinčių, deja, yra daugiau nei pageidaujančių juos priglausti. Per metus sterilizavome beveik 120 kačių, priglaudėme apie 100 katinėlių. Kol kas šunų priimti negalime, nes neturime juos kur laikyti. Todėl priglaustus šunis vežuosi pas save į namus arba vežame į prieglaudą Kaune. Labai tikimės, kad kitais metais pavyks už geradarių suaukotus pinigus įsigytame sklype pastatyti gyvūnų prieglaudą – tuomet galėsime padėti didesniam skaičiui beglobių gyvūnų, tame tarpe ir šunims. Na, o klinikėlės gimtadienio proga sau labiausiai  norėtume palinkėti, kad neturėtume darbo klinikoje. Gaila, bet turbūt toks laikas ateis dar negreitai – kol kas beglobių gyvūnų Kėdainiuose nemažėja“, – sako  „Pifo“ Gyvūnų globos ir priežiūros koordinatorė Greta Linkė.

Veterinarijos klinikoje „Pifas“ suteikiama pagalba beglobiams gyvūnams. Čia vykdomos nemokamos sterilizacijos ir ženklinimo akcijos, globojami sergantys ir namų netekę gyvūnai.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video