Daugiabučių kieme įrengta krepšinio lenta

 Daugiabučių kieme įrengta krepšinio lenta

Kėdainių miesto Josvainių gatvėje gyventojų prašymu seniūnija įrengė naujutėlę krepšinio lentą, kad vietos jaunimas čia galėtų sportuoti./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių miesto seniūnija nuolat atsižvelgia į gyventojų prašymus, juos vertina, svarsto ir tuomet vykdo darbus arba tariasi su gyventojais ir priima visoms pusėms priimtinus sprendimus. Štai visai neseniai Kėdainių miesto Josvainių gatvėje gyventojų prašymu seniūnija įrengė naujutėlę krepšinio lentą, kad vietos jaunimas čia galėtų sportuoti.

Prašė žmonės

Miesto seniūnijos darbo organizavimo inžinierius Vytautas Petraitis sakė, jog į seniūniją kreipėsi gyventojai.

„Toje gatvėje, kiemuose yra įrengta vaikų žaidimų aikštelė, ten žaidžia vaikai. Tačiau nuo seno tarp kiemų buvo išlieta asfaltbetonio aikštelė. Jos būklė visai nebloga.

Žmonės sakė, kad jaunimas nori žaisti krepšinį. Aikštelė yra, todėl mes priėmėme sprendimą ir išpildėme žmonių norus.

Visai neseniai įrengėme naują krepšinio lentą. Yra ir specialus ženklinimas, tad jau ne tik galima, bet ir žaidžia žmonės. Tegul naudojasi visi į sveikatą“, – sakė specialistas.

Prašymų netrūksta

V. Petraitis akcentavo, kad prašymų iš gyventojų tikrai netrūksta, darbo seniūnijos specialistai ir darbuotojai kasdien turi į valias.

„Būna, kad prašo medžius nugenėti. Būna, kad prašo kokį takelį pataisyti išbyrėjusį. Būna, kad prašo suoliuką įrengti.

Visokių tų prašymų būna, mes juos svarstome ir pagal galimybes atsižvelgiame“, – dėstė V. Petraitis.

Šeimininko ranka

Miesto seniūnijos specialistai sako, kad kiekvienas gyventojas savo mieste turi jaustis šeimininku, kiekvienas gyventojas gali naudotis kuriamu inventoriumi, nes visa tai ir yra skirta kėdainiečiams.

Miesto seniūnija prašo tik vieno – nelaužyti, negadinti, neniokoti inventoriaus, o pamačius neklaužadas, sudrausminti, informuoti seniūniją.

Pamačius sugadintą inventorių apie tai reikėtų ne „Facebuke“ skelbti, o pranešti savo darbą dirbantiems specialistams.

1 Komentaras

  • Nesupratau. Įrengta viena lenta? Sako – jaunimas nori žaisti krepšinį. Kaip žaisti krepšinį, jei yra viena lenta? 😀 Tai tik gali mėtyti į krepšį… Kaip visada: daro – nepadaro…

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video